KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Podobno Empik rozsyla info, ze maja problemy z dostawami i ze gra bedzie u nich dopiero w srode. Nie jestem niestety w stanie tego potwierdzic osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka faktów:

*można zapisać grę w dowolnym momencie (quick save)

*samochód po wywrotce na dach może zostać postawiony z powrotem na koła dzięki manewrowaniu gałką, leeeel

*rozbijanie samochodów wbrew opinii wielu ludzi działa, tylko potrzeba więcej czasu by były widoczne efekty - spowodowane jest to mocą konsol, leciwe już PS3 i 360 nie uciągnęły by zwyczajnie takiej rozwałki jaką można było zrobić wjeżdżając tirem na skrzyżowanie na Manhattanie w czwórce

*każdy wóz osobowy można ulepszyć oraz stuningować, części odblokowują się wraz z postępem w grze


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dobrej myśli co do tej gry. Jedynie rozwala mnie to, że niektórzy czepiają się tego, że mało przechodniów? Serio? Liczyliście na jakieś stado jak w Tokyo? Poczekajmy na premierę z osądem :P. Tylko jestem ciekaw czy uda mi się dostać grę w media lub saturnie na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 23:27, Sarturias napisał:

Polski komentarz:

Niesamowite, że nasze konsole obecnej generacji potrafią jeszcze wycisnąć z siebie taką oprawę. Bardzo fajne filmiki gość nagrał, ale z tego co zrozumiałem to na spiraconej wersji PS3. Niemniej, ta woda na plaży, mógłbym do niej sam wskoczyć :D haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 00:01, Kamiloos napisał:

Podobno Empik rozsyla info, ze maja problemy z dostawami i ze gra bedzie u nich dopiero
w srode. Nie jestem niestety w stanie tego potwierdzic osobiscie.



Potwierdzam. Dostałem maila, że wysyłka się opóźni na 18. Zastanawiam się więc, czy nie kupić gry w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 00:08, Sarturias napisał:

Kilka faktów:

*można zapisać grę w dowolnym momencie (quick save)

Save w dowolnym momencie jest możliwy tylko kiedy nie jesteśmy akurat w środku wykonywania misji, tak to mamy checkpointy w jak większości współczesnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 00:01, Kamiloos napisał:

Podobno Empik rozsyla info, ze maja problemy z dostawami i ze gra bedzie u nich dopiero
w srode. Nie jestem niestety w stanie tego potwierdzic osobiscie.


Nie pierwszy raz dali dupy odnośnie preorderów składanych przez ich stronę internetową. Empik w ogóle ma dziwny system wysyłki. Preordery w przypadku GTA rozsyłają dopiero w dniu premiery, jakby nie mogli odstąpić egzemplarza, który znajduje się na półce w salonie, z którego chcesz ową grę odebrać. Dla mnie to bez sensu. Ja tam we wtorek rano ide do Neonetu cena co prawda 219 zł ale dojazd do najbliższego Empiku czy MM wyniósł by mnie koło 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 08:30, stiff90210 napisał:

I po tych wszystkich spoilerach widać ze gta lepiej chodzi na xboxie, przynajmniej ja
mam takie wrażenie.


Zależy jakie materiały oglądałeś. Część filmów nagrywana komórkami i inny pierdołami przycina sama z siebie. NIe mówiąc juz o streamach. Oglądałem filmy z PS3, czytalem opinie na zagranicznych forach i żadnych głosów jakoby coś w wersji na PS3 spowalniało na szczęście nie ma. Gdyby bylo jak w przypadku GTA IV to już byłoby o tym głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 00:45, jcraft napisał:

> Kilka faktów:
>
> *można zapisać grę w dowolnym momencie (quick save)
>
Save w dowolnym momencie jest możliwy tylko kiedy nie jesteśmy akurat w środku wykonywania
misji, tak to mamy checkpointy w jak większości współczesnych gier.

Pewni jesteście???? Widziałem kiedy koleś podchodził do łóżka w domu i tam było "save game". R nigdy nie dawał graczowi quick save w GTA ani RDR. Gra conajwyżej samoczynnie zapisywała się po wykonanej misji, ew. jakiejś czynności typu kupienie domu, czy po grze w jakąś minigierkę (tak było w RDR).

PS. Gram.pl nie zrobicie mi tego i wyślecie mi jutro moją kopie gry co?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Luk
Też czytałem, ze pojawiła się opcja save w dowolnym momencie poza misją. Myśle, ze może być to prawdą, obszar gry jest na tyle wielki, że powrót do domu w celu zapisu byłby zbyt czasochłonny :) zresztą po co na forach mieli by wciskać kit? a tak w ogóle na jaką platformę bierzesz GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 09:00, Ambr0ktn napisał:

@ Luk
Też czytałem, ze pojawiła się opcja save w dowolnym momencie poza misją. Myśle, ze może
być to prawdą, obszar gry jest na tyle wielki, że powrót do domu w celu zapisu byłby
zbyt czasochłonny :) zresztą po co na forach mieli by wciskać kit? a tak w ogóle na jaką
platformę bierzesz GTA?

Wielkiego wyboru nie mam ;) Na x360. Faktycznie jeśli miałby być taki zapis do dobry pomysł przy tak wielkim obszarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2013 o 09:15, Ambr0ktn napisał:

Szkoda myślałem, ze się spikniemy w GTA Online :D

Hehe ;) niestety ktoś z nas musiałby dołorzyć do interesu trochę więcej niż to 200PLN na GTA xD BTW. GTA online będzie dostępne od razu czy 2/3tygodnie po premierze bo gdzieś coś takiego czytałem.
PS. Panowie z R jednak nie najlepiej odwzorowali ruch uliczny w LA. http://pictures.4ever.eu/data/674xX/fun/%5Bpictures.4ever.eu%5D%20traffic%20jam%20in%20los%20angeles%20154350.jpg hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 09:22, stiff90210 napisał:

Chyba większość ludzi kupuje gta na ps3. u mnie w Tesco ma być nocna premier i trzeba
robić wcześniej rezerwacje:)

Jakie rezerwacje? Kurcze, ja też mam zamiar skorzystać z Tesco w mojej mieścinie w trakcie nocnej premiery i mam nadzieje, że będą jakieś "wolne" egzemplarze, a nie tylko te zarezerwowane. Wystarczy do nich zadzwonić, aby odłożyli jedno pudełko czy wiąże się to z jakąś inną procedurą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 miesiące temu sprzedałem Xboxa bo sie kurzył :D Co do GTA Online to dopiero od 1 października. Jak dla mnie dobre rozwiązanie, można na spokojnie pobawić się w singla bez ciśnienia na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry zaznaczę, że mam zamówione GTA V i powinno do mnie dojść we wtorek (to tak jakby moderatorzy mieli jakieś zastrzeżenia co do mnie ;) Czytać na własną odpowiedzialność.

A teraz tak - byłem wczoraj u kolegi, który "załatwił" sobie GTA V i powiem tak:
gra absolutnie spełnia wszystkie moje wyobrażenia. A wyobraźie sobie GTA:SA na silniku IV i do tego znacznie lepsze - tym jest (co najmniej) GTA V.

Przeszedłem tylko intro(pierwszą misję) -

Spoiler

od razu powiem że to jest ten etap zimowy, jest to prolog, co się działo 9 lat wcześniej

- i potem zająłem się zwiedzaniem miasta. Jako że trochę się napatrzyłem na mapę świata, mniej więcej wiedziałem gdzie jechać. Na lotnisko LS spokojnie można wjechać, coś dziabnąć i polatać sobie po świecie. Mapa jest naprawdę spora - leci się dość długo/wolno, ponadto model sterowania samolotem (czy to olbrzymim pasażerowcem/cargo czy małym jetem - i tak, do każdego samolotu na lotnisku można wsiąść i nim latać) jest dość trudny, ale daje przyjemność.

Próbowałem zinfiltrować bazę wojskową,
Spoiler

ale jak tylko zbliżałem się samolotem, to mnie zestrzeliwała obrona rakietowa, a jak wjeżdżałem tam samochodem to mnie czołgi zestrzeliwały. Raz udało mi się wsiąść za stery odrzutowca, ale mnie zestrzelił snajper z helikoptera, a raz wsiadłem do helikoptera wojskowego, to jak tylko podleciałem mnie zdjęła rakieta przeciwlotnicza.



A i ciekawostka - jak się parę razy władowałem samochodem w ogrodzenie czy murek, to mi zderzak przygniatał koło i je blokowało, przez co kontynuowanie jazdy było dość trudne.

taxy, quick-save itd, wszystko jest z telefonu dostępne (internet też), ale to chyba już było w miarę oficjalnie podawane.

Jakbyście mieli jakieś pytania to dawać i mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie - w końcu najciekawsze kąski oznaczyłem jako spoiler ;)

edit: zdjęć nie mam, bo nie robiłem, a do kolegi już nie będe wpadać, bo mam robotę. Następny raz pewnie pogram tak jak i część z Was, czyli we wtorek, jak przyjdzie moje zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się