KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2013 o 11:25, loczek93 napisał:

Może kiedyś trafi do twórców i zobaczą ilu jest chętnych na wersję pecetową

Ilu chętnych? Ja widzę zero.

Update: jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co? Pomijam już to, co napisał Becamer, ale nie ma sensu pisania takiej petycji. Rockstar doskonale zdaje sobie sprawę, ilu jest chętnych na wersję PC i wyda ją jak zawsze. Petycja nic tu nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem.
Widzę, że też kilka osób zamawiało w Empiku grę i zastanawia się co do odbioru. Ja zamówiłem z odbiorem w salonie ( podczas zamawiania było napisane, że wysyłka na dzień premiery ), po opłaceniu dostałem maila że się przesunie wysyłka na 18 i wysłałem do nich zapytanie czy 18 ją odbiorę w sklepie, czy jak, no i to jest odpowiedź :

Szanowny Panie,

dziękuję za przesłaną wiadomość i uprzejmie informuję, że
zamówienia zawierające produkty oznaczone jako "Przedsprzedaż"
wysyłane są z magazynu po premierze. Data 18-09 jest datą wysyłki,
natomiast czas dostawy wynosi 2 dni robocze.

Więc zrezygnowałem i wróciłem do Euro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 11:25, loczek93 napisał:

zobaczcie i udostępnijcie. Może kiedyś trafi do twórców i zobaczą ilu jest chętnych
na wersję pecetową

Z tego co widzę zdania są podzielone hehe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 12:12, Damianuss1 napisał:

> zobaczcie i udostępnijcie. Może kiedyś trafi do twórców i zobaczą ilu jest chętnych

> na wersję pecetową
Z tego co widzę zdania są podzielone hehe :P.


W sieci jest gdzieś petycja do rockstara o NIErobienie wersji PC z racji na piratów. W ogóle to śmiech z tych petycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie podpisał petycję o wzmocnienie zabezpieczeń do wersji konsolowej gry. W trybie free roam na PS3 w czwórce bardzo często zdarza się, że w jakiś sposób gracze oszukują, mają tryb nieśmiertelności, mają 2 x szybsze pojazdy, w dodatku z bajerami, a nawet dodają przeróżne obiekty i zmodyfikowane pojazdy. Wiem, że GTA IV już nikogo nie obchodzi, ale z tego co się domyślam, w piątce inaczej będzie wyglądać multiplayer - coś w stylu RDR raczej, więc opcja modów nie wchodzi w grę, to zepsuje całą rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 12:28, Marcin08 napisał:

W ogóle to śmiech z tych petycji :)

Nie mam nic przeciwko ich powstawaniu. Pamiętam, że np taka petycja zaowocowała powstaniem Dark Soulsów na PC. R* jest trochę jak taki Blizzard, będzie kiedy będzie. Nie zapewniają o niczym co później nie będzie miało miejsca. Sam kiedyś czekałem na PCtowe wersje ich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 00:08, Sarturias napisał:

Kilka faktów:

*można zapisać grę w dowolnym momencie (quick save)

SUPER sprawa. Brawo!

Dnia 15.09.2013 o 00:08, Sarturias napisał:

*samochód po wywrotce na dach może zostać postawiony z powrotem na koła dzięki manewrowaniu
gałką, leeeel


ŻENADA...mogli od razu dać klawisz od respawnu samochodu...

Dnia 15.09.2013 o 00:08, Sarturias napisał:

*rozbijanie samochodów wbrew opinii wielu ludzi działa, tylko potrzeba więcej czasu by
były widoczne efekty - spowodowane jest to mocą konsol, leciwe już PS3 i 360 nie uciągnęły
by zwyczajnie takiej rozwałki jaką można było zrobić wjeżdżając tirem na skrzyżowanie
na Manhattanie w czwórce


Czyli jednak POTWIERDZA się info o kompromisach względem GTA IV, to było do przewidzenia. Ta gra wiele straciła na tym, że jest wydana jedynie na current genach. Mam nadzieję, że na PC/nextgenach R* zaoferuje nam PEŁNE doświadczenie nowego GTA.

Dnia 15.09.2013 o 00:08, Sarturias napisał:

*każdy wóz osobowy można ulepszyć oraz stuningować, części odblokowują się wraz z postępem
w grze


Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 12:38, Sarturias napisał:

Ja bym chętnie podpisał petycję o wzmocnienie zabezpieczeń do wersji konsolowej gry.
W trybie free roam na PS3 w czwórce bardzo często zdarza się, że w jakiś sposób gracze
oszukują, mają tryb nieśmiertelności, mają 2 x szybsze pojazdy, w dodatku z bajerami,
a nawet dodają przeróżne obiekty i zmodyfikowane pojazdy. Wiem, że GTA IV już nikogo
nie obchodzi, ale z tego co się domyślam, w piątce inaczej będzie wyglądać multiplayer
- coś w stylu RDR raczej, więc opcja modów nie wchodzi w grę, to zepsuje całą rozgrywkę.

Właśnie sobie zaprzeczyłeś. Que?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi z zamówieniem gta 5 , zamówiłem w czwartek i na 100% już zostanie gta wysłane w poniedziałek ? nie ma żadnych problemów ? Nigdy nie zamawiałem na gram.pl więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 12:41, Qbasmok napisał:

Właśnie sobie zaprzeczyłeś. Que?


Że niby co? Napisałem o tym, że chciałbym by niemożliwe było używanie modów w trybie multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 12:43, Sarturias napisał:

> Właśnie sobie zaprzeczyłeś. Que?

Że niby co? Napisałem o tym, że chciałbym by niemożliwe było używanie modów w trybie
multiplayer.


więc opcja modów nie wchodzi w grę, to zepsuje całą rozgrywkę. porównaj sobie to ze swoimi pierwszymi zdaniami, chyba się troszeczkę gryzie? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 12:45, Qbasmok napisał:

więc opcja modów nie wchodzi w grę, to zepsuje całą rozgrywkę. porównaj sobie
to ze swoimi pierwszymi zdaniami, chyba się troszeczkę gryzie? ;d


Hah, chodziłeś może na język polski do szkoły? Jeśli ktoś pisze lub mówi "to nie wchodzi w grę" ma w domyślę niechęć do takiego stanu rzeczy, a nie stwierdza stan faktyczny. Chociaż i tak też może być. W kontekście mojej wypowiedzi miałem na myśli życzenie stanu rzeczy ;)

Upraszczając dla mnie kumatych: nie wyobrażam sobie, by w jakiś sposób graczom udało się zmodować tryb online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2013 o 12:47, Sarturias napisał:

Hah, chodziłeś może na język polski do szkoły? Jeśli ktoś pisze lub mówi "to nie wchodzi
w grę"
ma w domyślę niechęć do takiego stanu rzeczy, a nie stwierdza stan faktyczny.
Chociaż i tak też może być. W kontekście mojej wypowiedzi miałem na myśli życzenie stanu
rzeczy ;)

Upraszczając dla mnie kumatych: nie wyobrażam sobie, by w jakiś sposób graczom udało
się zmodować tryb online.


Spokojnie, chodziłem do szkoły i na język polski również miałem okazje uczęszczać (nie mam problemu z rozwikłaniem wkładu zwrotu "nie wchodzić w grę"), lecz mimo wszystko bardziej odpowiednie byłoby tutaj użycie gdybania to zepsułoby całą rozgrywkę. Dobrze, powiedziałem co swoje, popsuje czy nie, mam nadzieję, że skopie Ci tyłek na tle języka polskiego w wirtualnym Los Santos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 12:39, Damianuss1 napisał:

> W ogóle to śmiech z tych petycji :)
Nie mam nic przeciwko ich powstawaniu. Pamiętam, że np taka petycja zaowocowała powstaniem
Dark Soulsów na PC. R* jest trochę jak taki Blizzard, będzie kiedy będzie. Nie zapewniają
o niczym co później nie będzie miało miejsca. Sam kiedyś czekałem na PCtowe wersje ich
gier.


O Dark Souls nie wiedziałem , troszeczketo zmienia postać rzeczy. Nie mniej w moim przekonaniu petycje do ogromnego Rockstara są bezskuteczne i nie wpływają na decyzje o powstaniu V na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się