KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 10:42, Professor_Chaos napisał:

Kij wie. Może nawet za tydzień jak nie mają towaru na magazynie.


Już wole anulować zamówienie i kupić w MEDIAEXPERT.
Wyjdzie taniej i zaoszczędze nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak, dzisiaj zamówienie zostanie wysłane i jutro doręczone. Status dostępności produktów na sklepie, jest związany z wysyłką produktu, która aktualnie się odbywa.

Pozdrawiam


Trochę się uspokoiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 10:42, Professor_Chaos napisał:

> Też należę do grupy oczekującej na dostępność jak sądzicie kiedy wyślą nam ?????

Kij wie. Może nawet za tydzień jak nie mają towaru na magazynie.

LUDZIE!!! czy wy czytacie?! Przecież B3rCik napisał, że wysłał maila i dostał odp. iż dziś gra zostanie wysłana. To że na stronie nie zmienili statusu nie znaczy, że nasze egzemplarze GTA V nie są już dawno zapakowane i zaadresowane, a może i poszły na wysłanie. Jest dopiero 10:47 RANO!!! A gram.pl jest takim sklepem gdzie jednak zamówienia realizują perfekcyjnie, przynajmniej nigdy nie spotkałem się z ich strony z żadnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 10:49, Professor_Chaos napisał:

Witam,

Tak, dzisiaj zamówienie zostanie wysłane i jutro doręczone. Status dostępności produktów
na sklepie, jest związany z wysyłką produktu, która aktualnie się odbywa.

Pozdrawiam


Trochę się uspokoiłem.


Ja też chociaż gram.pl mnie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie godzinę temu dostałem mejla ;)

Witaj Azazell2!

Miło nam poinformować, że zamówione przez Ciebie produkty zostały wysłane pod wskazany adres za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Status przesyłki można na bieżąco sprawdzić na ich stronie internetowej:
UPS

_ dali też numer listu przewozowego :D

;)) super nie moge sie doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie wiecie czy któryś ze sklepów nie wystawi gierki chociaż kilka godzin wcześniej do sprzedaży?

MAFIĘ II kupiłem z 2 dni przed sprzedażą oficjalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 10:54, itomeek napisał:

Panowie a nie wiecie czy któryś ze sklepów nie wystawi gierki chociaż kilka godzin wcześniej
do sprzedaży?

MAFIĘ II kupiłem z 2 dni przed sprzedażą oficjalną :)

Było już wspominane w tym wątku. Jeżeli jakiś sklep by się na coś takiego zdobył - musiałby równocześnie pogodzić się z olbrzymią karą. Także wątpię, abyś grę dostał wcześniej niż o 00:01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat do pre-orderów zawsze miałem pecha i zazwyczaj nie dochodziły na czas ( ale to w innych sklepach ), więc musiałem się upewnić, że GTA dostanę jutro na 100 %. No chyba, że kurier zawali, ale to już nie będzie wina gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem maila od gram.pl, a oto co w nim znalazłem:

"Dziękujemy za złożenie zamówienia w sklepie gram.pl. Zamówienie********* zostało wysłane w dniu dzisiejszym firmą kurierską DB Schenker."

WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zachciało mi się kupić GTA IV na PC w sklepie gram.pl to na przesyłkę czekałem ok 2 tygodni z powodu braku towaru na magazynie (poza tym płaciłem przelewem). Premiera była jakoś tak na początku grudnia a grę dostałem w połowie... Pomijając obsuwę otrzymałem luksusowe wydanie FOR SALE IN ASIA ONLY ale jakiegoś specjalnego contentu nie dostałem. No może poza tym że na komputerze kupionym 2 lata później dalej nie udało się osiągnąć magicznych 60 fpsów w rozdzielczości1280x1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 11:22, Gumis1001 napisał:

Właśnie otrzymałem maila od gram.pl, a oto co w nim znalazłem:

"Dziękujemy za złożenie zamówienia w sklepie gram.pl. Zamówienie********* zostało wysłane
w dniu dzisiejszym firmą kurierską DB Schenker."

WTF?


czego tu nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawial ktos z muve.pl? Dostaliscie jakiegos maila czy cos? Bo ja w skrzynce nic nie mam, a na stronce w zamowieniach tez nic nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 11:22, Gumis1001 napisał:

Właśnie otrzymałem maila od gram.pl, a oto co w nim znalazłem:

"Dziękujemy za złożenie zamówienia w sklepie gram.pl. Zamówienie********* zostało wysłane
w dniu dzisiejszym firmą kurierską DB Schenker."

WTF?

Jakie WTF ? Przyszedł Ci mejl że gra została wysłana i pewnie jutro dojdzie.
Coś nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2013 o 11:48, MrGregorA napisał:

czego tu nie rozumiesz?


DB Schenker? Sporo rzeczy zamawiałem już z gram.pl i nigdy nie spotkałem się z tym przewoźnikiem ;/ Na UPS się nie zawiodłem a tu nie wiem czego się spodziewać. Ktoś ma jakieś doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 11:50, Ziggy napisał:

Zamawial ktos z muve.pl?

Ja, też nic jeszcze nie wiem. Na fejsie cały czas odpowiadają, że kto wcześniej zamówił ten otrzyma jutro paczkę na bank. Mówiąc wcześniej mam na myśli nie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się