KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 11:52, Gumis1001 napisał:

DB Schenker?

Osobiście ich nie lubię, nie szanują paczek i mają niekiedy strasznie chcących stracić swoją pracę przewoźników. Przynajmniej tak jest u mnie. Moim zdaniem UPS i np DHL są o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 11:57, Damianuss1 napisał:

> Zamawial ktos z muve.pl?
Ja, też nic jeszcze nie wiem. Na fejsie cały czas odpowiadają, że kto wcześniej zamówił
ten otrzyma jutro paczkę na bank. Mówiąc wcześniej mam na myśli nie dzisiaj.

Ja głupi se ciagle wpajalem ze dzisiaj jest premiera. A premiera dopierooo jutro. Coz ciekawie co mieli na mysli ze kto zamowil wczesniej:) Ja zamowilem jakos chyba 2 miechy temu wiec oby to jutro przyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 11:50, Ziggy napisał:

Zamawial ktos z muve.pl? Dostaliscie jakiegos maila czy cos? Bo ja w skrzynce nic nie
mam, a na stronce w zamowieniach tez nic nie pisze.

Ja zamawiałem na muve w połowie lipca.
O 11.19 dostałem wiadomość:
Zamówienie zrealizowane!
Zamówienie zostało przekazane do magazynu. Czekamy na odbiór przesyłki przez kuriera.

Tylko czekać do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 12:02, Damianuss1 napisał:

> Ja zamawiałem na muve w połowie lipca.
Zamawiałeś jakąś limitkę czy zwykłą?

Zwykłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszystkie produkty GTA V, mam na myśli edycje kolekcjonerską, specjalną oraz stadardową(tu tylko PS3) mają status: towar dostępny, a wersja x360 standard ciągle jako pre-order???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 11:59, Damianuss1 napisał:

/.../


Eee tam. Rok temu dowieźli mi w dniu premiery (między godziną 10-11) pre-order''a Guild Wars 2. Paczka była cała, a kurier tylko raz dzwonił by powiadomić, że za chwile będzie. Zresztą, najbardziej preferuję DPD (dawniej masterlink) - paczki zawsze miałem bardzo szybko. Pamiętam nawet, że Uncharted''a 2 w edycji limitowanej dostałem dzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 10:10, Luk04229 napisał:

to panowie z DPS coś odwalają. Ale UPS zawsze jest szybko ;)

HhHAHAHa właśnie sobie uświadomiłem w jakim amoku to pisałem xD DPS ahhaha Nawet nie o DPD mi chodziło, a o OPEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się na to natknęliście / widzieliśce newsa, ale Rockstar uruchomił swojego "facebooka", gdzie można stalkować określone profile a w nagrodę dostaje się jakieś zniżki na tatuaże, broń, modyfikacje auta.

www.lifeinvader.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanie. Obstawiam, że będę musiał połączyć swoje konto na playstation z Social Club. Dla świętego spokoju chciałem zrobić to teraz, ale ciągle dostaję komunikat:

Sorry!
There was a problem linking your PLAYSTATION?Network account.
We could not complete your link request.
An unexpected error occurred
Please close this window and try again.


Mam się tym martwić i pisać gdzieś maile w tej kwestii czy zostawić to, bo nie będzie żadnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy mają zamiar jutro rano iść do Empika po GTA V - rozmawiałem dzisiaj z kierowniczką ww. sklepu w Gliwicach i mają tylko 44 egzemplarze... Trochę mało jak na 180tys. mieszkańców. Co prawda w Gliwicach są jeszcze 2 empiki (ja byłem na rynku), co nie zmienia faktu, że to trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się