KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

spoko dostaniecie powiadomienia .Macie zapewne tak jak ja ze stres do 14:00 a jak dostałem numer UPS przesyłki widać w statusie iż UPS przyjął paczkę kilka minut po 9:00 rano .Więc dajcie ludziom w gram.pl czas na zaaktualizowanie waszych statusów zamówień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:53, infinity23 napisał:

spoko dostaniecie powiadomienia .Macie zapewne tak jak ja ze stres do 14:00 a jak dostałem
numer UPS przesyłki widać w statusie iż UPS przyjął paczkę kilka minut po 9:00 rano .Więc
dajcie ludziom w gram.pl czas na zaaktualizowanie waszych statusów zamówień .


Tylko u mnie zmieniło się nawet to, że wysyłka nie jest UPSem tylko Schenkerem i dlatego można się trochę martwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:53, infinity23 napisał:

spoko dostaniecie powiadomienia .Macie zapewne tak jak ja ze stres do 14:00 a jak dostałem
numer UPS przesyłki widać w statusie iż UPS przyjął paczkę kilka minut po 9:00 rano .Więc
dajcie ludziom w gram.pl czas na zaaktualizowanie waszych statusów zamówień .

Otóż to. Po prostu pakują i wysyłają. A na aktualizację w systemie przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:53, infinity23 napisał:

spoko dostaniecie powiadomienia .Macie zapewne tak jak ja ze stres do 14:00 a jak dostałem
numer UPS przesyłki widać w statusie iż UPS przyjął paczkę kilka minut po 9:00 rano .Więc
dajcie ludziom w gram.pl czas na zaaktualizowanie waszych statusów zamówień .


Mam nadzieję, że będzie jak mówisz, ale dziwiło mnie to że kumpel dostał powiadomienie już o 10 rano. Pozostaje mi tylko czekać, jeden dzień co prawda mnie nie zbawi, ale głupio czekać dzień dłużej, gdy większość już sobie będzie gierczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:56, rakshiel napisał:

do której w sumie paczki wysyłają?
zastanawiam się czy nie iść jutro rano do sklepu po prostu...
tylko co ja zrobie z 2 egzeplarzami gta v -_-?!

Po co Ci 2 gry? BTW u mnie pisze, że 17-18.09.2013 dostarczenie. Ale pewnie i tak przyjdzie jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz numer paczki można ją łatwo namierzyć .Ja jutro z samego rana odbieram osobiście w UPS''ie .Bo mieszkam na zadupiu i kurier zawsze jest po 17...a tak z rańca przed pracą odbiorę :). Czekajcie do 20 i zobaczycie że wasze statusy zamówień się zmienią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś kombinują z tym statusem zamówienia, już mi się pojawiło ''pakowanie i przygotowanie do wysyłki, zostanie wysłane 16.9.2013'', a teraz zniknęła ta data i pojawiła się data dostawy 17-18. Człowiek jeszcze bardziej się niecierpliwi jak nie dostaje powiadomień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam, pakowanie i przygotowanie, nic tylko teraz czekać. Wieczorem pewnie się zmieni status i dostanę numer przesyłki, do tego czasu walnie się kilka piwek, zaśnie się i po prostu poczeka do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IT BEGINS.

Rev3games - 5/5
IGN - 10/10
Gamespot - 9/10
Eurogamer - 9/10
Gametrailers - 9.8/10
Joystiq - 4.5/5
Giantbomb - 5/5
Destructoid - 9/10
Edge - 10/10
Polygon - 9.5/10
Gameinformer - 9.75/10
Official Xbox Magazine - 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, oceny są wysokie, gra roku. Aż strach pomyśleć co będzie przy GTA VI.
Co do wysyłek z gram:
Taki komunikat jest w pozycji na PS3
UWAGA! Wysyłka pre-orderów Grand Theft Auto V ze sklepu gram.pl do klientów nastąpi 16 września 2013 roku z dostawą na dzień 17 września 2013 roku.
A sztuk zostało już mniej niż 10. Więc gier im raczej nie brakuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:01, rikko napisał:

O tak, oceny są wysokie, gra roku. Aż strach pomyśleć co będzie przy GTA VI.
Co do wysyłek z gram:
Taki komunikat jest w pozycji na PS3
UWAGA! Wysyłka pre-orderów Grand Theft Auto V ze sklepu gram.pl do klientów nastąpi 16
września 2013 roku z dostawą na dzień 17 września 2013 roku.
A sztuk zostało już mniej niż 10. Więc gier im raczej nie brakuje. :)


Zauważyłem, że dostępność towaru zmienia się co chwilę z "brak" na "towar na wyczerpaniu". Nie wiem, może to mi coś szwankuje. Pozostaje czekać i mieć nadzieje, że jutro każdy z nas zawita do Los Santos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:01, rikko napisał:

O tak, oceny są wysokie, gra roku. Aż strach pomyśleć co będzie przy GTA VI.
Co do wysyłek z gram:
Taki komunikat jest w pozycji na PS3
UWAGA! Wysyłka pre-orderów Grand Theft Auto V ze sklepu gram.pl do klientów nastąpi 16
września 2013 roku z dostawą na dzień 17 września 2013 roku.
A sztuk zostało już mniej niż 10. Więc gier im raczej nie brakuje. :)


Przy wersji Xboxowej to samo jest napisane. Tylko matrwi mnie taki fakt, że telefony odbierają od 10 do 16. Pytanie do której pracują? Nie planuję dzwonić, ale od 12 mam przygotowywanie do wysyłki, a jest 17...
W widoku ogólnym zamówień mam 'Zamówienie wysłane 16 września 2013'. Ale jak wchodzę w szczegóły to widzę że zmienili mi UPS na Schenker ale 0 info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:36, Pomidor napisał:

Ja co prawda w empiku ale mam ''Status wysyłki: Skompletowane Planowana data dostawy:
2013-09-18''. Pacząc na to że niektórym przekazano już paczki do kurierów to nic tylko
pluć sobie w brodę że nie wybrałem gramu :/

Nic się nie bój ja miałem to samo, ale teraz już mam wysłane jutro tylko odebrać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 16:46, Dared00 napisał:

IT BEGINS.

Rev3games - 5/5
IGN - 10/10
Gamespot - 9/10
Eurogamer - 9/10
Gametrailers - 9.8/10
Joystiq - 4.5/5
Giantbomb - 5/5
Destructoid - 9/10
Edge - 10/10
Polygon - 9.5/10
Gameinformer - 9.75/10
Official Xbox Magazine - 10/10

Co to ma byc?! Joystiq, Destructoid,Gameinforme,Polygon się nie znają xD hahah oby tylko gracze niżej nie oceniali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się