KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2013 o 09:30, Ambr0ktn napisał:

No to instalujemy :D moja narzeczona to istny anioł. Zrobiła mi niespodziankę i zamiast
jechać przed pracą do spożywczaka to przypuściła szturm na Neonet i wróciła do domu z
pachnącą kopią GTA V :D jak tu jej nie kochać :D

Ma jakiś niecny plan ....będzie ci Konsolę zabierać aby sama pograła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 09:57, Damianuss1 napisał:

U mnie muve już dostarczyło :). Niestety dopiero po 18:00 dopiero odpalanie ehh.


U mnie jeszcze. Ale czemu o osiemnastej? Idziesz od szkoły/pracy czy mówisz o jakimś zakazie R*? Bo dobrze byłoby wiedzieć xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 09:35, infinity23 napisał:

> No to instalujemy :D moja narzeczona to istny anioł. Zrobiła mi niespodziankę i
zamiast
> jechać przed pracą do spożywczaka to przypuściła szturm na Neonet i wróciła do domu
z
> pachnącą kopią GTA V :D jak tu jej nie kochać :D
Ma jakiś niecny plan ....będzie ci Konsolę zabierać aby sama pograła :P



Nie będzie, Ona ma swoją PS3, ja mam swoją :) wiec zamiast na split screenie często gramy na dwie konsole. Poza tym jak tylko przyniosłem Diablo III po premierze to sie zakochała. Wiedziała ze jak ja dorwę GTA to, Ona będzie mogła ciurać w Diablo cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 09:05, sajdziok napisał:

> A gram.pl się wywiązało, znów ;)

Ja nadal jestem rozczarowany brakiem numeru nadania paczki i możliwości sprawdzenia co
się z nią dzieje...


Dojdzie dzisiaj, spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszystko się wyjaśniło. Kurier będzie u mnie ok. 12 wiec jeszcze troszke czasu ale kamień z serca... A i przepraszam gram.pl za zwątpienie w to czy podołacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 10:06, V1BE napisał:

U mnie jeszcze. Ale czemu o osiemnastej? Idziesz od szkoły/pracy czy mówisz o jakimś
zakazie R*? Bo dobrze byłoby wiedzieć xd.

W pracy jestem :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają niech lepiej mówią jak to jest z doczytywaniem tekstur na X360 :P Wiem, że takie problemy występowały po instalacji GTA IV, a u mnie zawsze wszystko było ok więc może mi się uda z V też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem 5 min przed otwarciem Empiku w CH Promenada w Warszawie i zaskoczyła mnie ok. 20 osobowa kolejka. Na półkach już nic nie było. Zostało to co za ladą + odłożone egzemplarze z przedsprzedaży - chyba że mają coś jeszcze na magazynie :P. Widziałem nawet dwie kobiety co brały po 4-5 sztuk :D.

Na spokojnie odebrałem swój egzemplarz zamówiony w przedsprzedaży - polecam, rzeczywiście Panowie/Panie z empiku odkładają je w bezpieczne miejsce aby trafiły do rąk właściciela. Pozdrawiam i idę grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kto ma już w łapach swój egzemplarz, mógłby napisać, co zawiera pudełko w edycji standardowej?

Przy poprzednich częściach zawsze była przynajmniej mapa, a teraz pewnie sam krążek plus jakaś cieniutka instrukcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 10:53, LeifErikson napisał:

Ktoś, kto ma już w łapach swój egzemplarz, mógłby napisać, co zawiera pudełko w edycji
standardowej?

Przy poprzednich częściach zawsze była przynajmniej mapa, a teraz pewnie sam krążek plus
jakaś cieniutka instrukcja?

http://www.youtube.com/watch?v=KhW_gu1hrwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wolne i czekam na e-mail z zaproszeniem po odbiór i kodem. 30 minutek i wracam z pudełeczkiem. Pady naładowane, zakupy do gry zrobione. Niech mnie tylko spróbują odczepić od fotela :D

A tak serio - to pewnie za 2-3 godzinki będę grać.

Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki. Całkiem ładnie. Obawiałem się, że będzie biedniej. Mapa wygląda bardzo porządnie.

Swoją drogą kupon na sterowiec tłumaczył chyba translator google. ;) ("Poleć sterowiec Atomic")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się