KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Z KATO (Pyrzowice) u mnie:

Wydanie paczki kurierowi 17/09/2013 07:58:25 Przesyłka wychodząca z sortowni

I do teraz żadnego nowego info, a niby kurier dostał paczkę. Jakby co to DPD. Mam się czym martwić? Z Katowic (Pyrzowice) do Dąbrowy Górniczej to ledwo pół godziny. Niepokoję się już, bo godzina jedenasta, a ja gry nie mam. A chcę ją dziś, nie jutro ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 11:00, LeifErikson napisał:

Swoją drogą kupon na sterowiec tłumaczył chyba translator google. ;) ("Poleć sterowiec
Atomic")

W GTA IV na mapie mam....''basen'' hahahah ;) czy ktoś to w ogóle sprawdza?

BTW. 10:40 wysłane do odbiorcy, czyli z 1,5h i będzie w moich łapkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 11:14, Diverso napisał:

Lol, spokojnie. Skoro wydana to dojdzie ;) Jutro też jest dzień, pojutrze, każdy się
nagra :P


Lol, nie. Dziś albo nigdy xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 11:15, Luk04229 napisał:

BTW. 10:40 wysłane do odbiorcy, czyli z 1,5h i będzie w moich łapkach :D


Nie chce zapeszać, ale do mnie wysłali z Wrocławia o 9.44 a do mojej miejscowości jest ok. 1h drogi a do tej pory żadnego odzewu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 11:00, Marcin08 napisał:

zazdroszczę Wam wszystkim wybitnie ;) A co masz na myśli pisząc "zakupy do gry"?


Standardowe przyrządy do utrzymania organizmu przy życiu przez kilka dni - energetyki, kawa, jedzonko zwyczajne i kfc z dostawą do domu dzisiaj o 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi piszących posty w stylu "wydali kurierowi o 8, do mnie jest 30 min jazdy, jest 11 i nie ma nic jeszcze!".
Jesteście świadomi tego, że kurier ma też XX innych paczek do doręczenia danego dnia i może akurat pasuje mu, żeby Wam przywieźć na końcu? Wszystko zależy od tras i jak ma zaplanowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 11:45, xivah napisał:

Do ludzi piszących posty w stylu "wydali kurierowi o 8, do mnie jest 30 min jazdy, jest
11 i nie ma nic jeszcze!".
Jesteście świadomi tego, że kurier ma też XX innych paczek do doręczenia danego dnia
i może akurat pasuje mu, żeby Wam przywieźć pod koniec dnia? Wszystko zależy od tras
i jak ma zaplanowane...



Dokładnie. Kurier sobie ustala kolejność dostarczenia przesyłki :P - może ma deadline''y na inne przesyłki bądź jakieś opóźnione paczki, które powinny już dawno dotrzeć. Ja nieraz czekałem sporo na kuriera a śledząc drogę przesyłki nie raz łapałem się za głowę jakimi drogami ona się poruszała i ile razy trafiała do sortowni. Pociesze Was tym, że zawsze otrzymywałem grę w dniu premiery, czasami wieczorem ale zawsze premierowo (i na gram.pl i na muve.pl). Cierpliwości Wam życzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hue hue, pojechałem rano do Empiku, odebrałem pre order i grane od dwóch godzin. Ogarnia ktoś jak odpalić dach? Tzn z kabrioletu zrobić dach? Bo ani w necie, ani w opcjach sterowania znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 11:49, Baluk25 napisał:

Hue hue, pojechałem rano do Empiku, odebrałem pre order i grane od dwóch godzin. Ogarnia
ktoś jak odpalić dach? Tzn z kabrioletu zrobić dach? Bo ani w necie, ani w opcjach sterowania
znaleźć nie mogę.



na ps3 przytrzymujesz prawą strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem pierwszy na liscie u kuriera i juz mam gre wsamochodzie w schowku. Czekac tylko na koniec pracy i znikam dla swiata. Byle baba mi nie trula d... podczas grania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczka doręczona, z tego co napisane na stronie UPS. Teraz tylko czekać do 17 na koniec pracy, przygotować prowiant i zobaczyć, czy warto było czekać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 12:19, Michu94x napisał:

Jak wszyscy się chwalą to ja też - gra jest już u mnie. :]

To na co ty jeszcze czekasz? xD hah a ja ciągle sobie czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy wersji na X360 mógłby zdać relacje z gry po zainstalowaniu obu płyt na konsoli?

Edit: W sensie że płynność i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się