KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2013 o 13:02, cubbek napisał:

> bynajmniej na PS3 i to jest max
PRZYNAJMNIEJ ... :|


Oj tam czepiasz się. Ja tam lubię jak ludziska nie widzą różnicy pomiędzy bynajmniej, a przynajmniej. Kiedyś konkurs jakiś prowadziłem, w którym zadaniem było udzielenie odpowiedzi na pytanie dlaczego ktoś chce klucz do gry. I jedna odpowiedzi była w stylu "Chciałbym dostać klucz, bo fani serii czekają na grę z niecierpliwością, a bymajmniej ja". Skoro fani czekali na grę, a gość nie to klucza nie dostał. :)

Co do GTA V to czekam na wersję PC.

A i proszę o cięcie cytatów w postach. Inni użytkownicy też chcą mieć przejrzyste forum i też chcą się cieszyć premierą długo oczekiwanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, muszę się pochwalić jestem szczęśliwym posiadaczem GTA V czas zainstalować :P nie było co się martwić nie spodziewałem się że z Wrocławia tak szybko dotrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wkladam plyte, automatyxcznie wychodze do menu zeby zainstalowac gre a tu ni ma takiej opcji:) Sie okazalo ze gra po uruchomieniu 1 plyty sie sama instaluje. Bardzo fajnie to zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 12:55, LeifErikson napisał:

Natknął się ktoś może na wysokiej jakości zdjęcia wszystkich elementów bogatszych wydań?
Albo może sam posiada i takie fotki mógłby tu wrzucić? :)


Ja mam, ale wysokiej jakości zdjęć Ci nie zrobię. Co najwyżej z telefonu kilka, sam oceń jakość:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/620539_690622434284636_497424341_o.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1292856_690622464284633_1143193784_o.jpg

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1185983_690620300951516_782941241_n.jpg

zamawiałem z Rockstar Warehouse, paczka przyszła dzisiaj około 12. Wyszła wczoraj o 12 gdzieś w Holandii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 13:16, Luk04229 napisał:

Doszło! Swoją drogą jakimś pakietem GIGA. Nie dośc, że w dużej paczce to jeszcze wielką
ciężarówką ;)


Przesyłka doszła i już sie instaluje taki sam pakiecik z wielkim pudłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak panikowaliście z tym systemem uszkodzeń pojazdu, a ja na samym początku gry podczas szybkiej jazdy przywaliłem w vana i odpadło mi koło. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już troche pogracie, to napiszcie proszę jak wygląda optymalizacja na PS3. Czy spadają klatki przy dużym ruchu w mieście, czy może podczas lotu samolotem, czy przy jakichś zadymach. Zależy mi na tym, bo będę kupował GTA dopiero pod koniec miesiąca i mam ten komfort, aby się tego wszystkiego dowiedzieć przed kupnem. Będę z niecierpliwością czekał na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 14:01, Orion napisał:

Jak już troche pogracie, to napiszcie proszę jak wygląda optymalizacja na PS3. Czy spadają
klatki przy dużym ruchu w mieście, czy może podczas lotu samolotem, czy przy jakichś
zadymach. Zależy mi na tym, bo będę kupował GTA dopiero pod koniec miesiąca i mam ten
komfort, aby się tego wszystkiego dowiedzieć przed kupnem. Będę z niecierpliwością czekał
na odpowiedź.


Spadki będą zapewne takie same jak w GTA IV. Czyli gdzieś wybuchnie samochód i fpsy polecą w dół do 20. Ale jak ktoś cały czas gra na konsoli, to będzie uważał to za coś "normalnego".

Ale na pewno będzie działało lepiej niż na Xboxie. Rockstar nie bez powodu pokazywał dotychczasowe gamepleye z wersji na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi się do tego odnieść, bo szczerze mówiąc nie wiem jak wygląda gra przy 20 fpsach :) Mnie chodzi o widoczne spadki płynności gry, jak np. ja mam w Red Dead Redemption w większych miastach. Mnie to nie przeszkadza, bo w RDR większość czasu spędzamy na pustkowiach, ale GTA to jedno wielkie miasto i dlatego badam sprawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 14:14, destro177 napisał:

Wojmanie zdzialaj cos z tym trollem :-)

Moze juz ktos sie wypowiedziec jak wyglada sprawa z doczytywaniem tekstur na x360?


Trolla to ty możesz sobie wyhodować w ogródku. I choćbyś nie wiem co gadał, prawda jest taka, że gra na xbox 360 działa gorzej niż na PS3. Nie jest to jakiś mój wymysł. Obejrzyj sobie filmy na YT osób, które posiadają obie konsole. Poczytaj komentarze na forach. Nie od dziś wiadomo, że Playstation ma lepsze bebechy, co jest widocznie jeśli chodzi o płynność działania i optymalizację GTA V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam straszna spine bo zamawiałem właśnei z gram.pl a tu nic, od wczoraj nie ma żadnej informacji nawet nic o kurierze, chyba nie po to zamawiałem w maju, żeby dostać ją w dzień po premierze. Jak tak dlaej pójdzie to chybabędzie to mój ostatni zakup z gram''u :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 14:19, Blaxxta napisał:

Trolla to ty możesz sobie wyhodować w ogródku. I choćbyś nie wiem co gadał, prawda jest
taka, że gra na xbox 360 działa gorzej niż na PS3. Nie jest to jakiś mój wymysł.


To akurat prawda (o dziwo), ale raczej nie chodziło mu o stwierdzenie tego faktu, a o trollowanie w kolejnym wątku o GTA V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się