KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2013 o 11:57, diabolo20 napisał:

Model zniszczeń na 100% bedzie poprawiony na next geny i PC tym bardziej całość graficznie
więc spokojnie:)

Ba, na DWIEŚCIE procent. TRZYSTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 11:57, diabolo20 napisał:

Model zniszczeń na 100% bedzie poprawiony na next geny i PC tym bardziej całość graficznie
więc spokojnie:)

Na czym to niby opierasz swoje modły? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie jedna rzecz - jadę sobie czy to autem czy to motorem, z dużą prędkością i przede mną, obok mnie (nawet za mną) doczytują się tekstury... dosyć długo (1-3 sekundy). Pod względem wizualnym uprzykrza to dosyć rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 12:23, Michu94x napisał:

Denerwuje mnie jedna rzecz - jadę sobie czy to autem czy to motorem, z dużą prędkością
i obok mnie (nawet za mną) doczytują się tekstury... dosyć długo (1-3 sekundy). Pod względem
wizualnym uprzykrza to dosyć rozrywkę.

Człowieku te konsole lata mają za sobą kup wersje PC to nie zobaczysz takich kwiatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 12:24, diabolo20 napisał:

/.../


Przykro mi, od jakiegoś czasu jestem graczem konsolowym... myszka i klawiatura do gier ? To nie dla mnie. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 12:24, diabolo20 napisał:

kup wersje PC to nie zobaczysz takich kwiatków

No tak nie zobaczysz takich kwiatków... bo nie a wersji na PC :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, grałeś już parę dni temu, wtedy zaczęła się Twoja krucjata przeciwko GTA V na konsolach ;)

2. Proszę o linki do kilku opinii w których zawrze się wyrażenie - "Klatkuje niemiłosiernie". Poza tym, nie rozumiem dlaczego tak usilnie starasz się mi narzucić że wydałem kasę w błoto ;) Zarobiłem, wydałem (Nawet nie to 250 ;]) i jestem bardzo zadowolony z zakupu :D

3. Właśnie nie doskwiera ;) Dla mnie jest w porządku. Bardzo się cieszę że rozwinie skrzydła na nowej generacji, bo będę się na nią przesiadał :)

"The price we pay for that is occasional framerate dips and texture pop-in, which I found became more prominent the longer I played, but never significantly detracted from my experience"

Jak wynika z tego cytatu z recenzji IGNu, FRAMERATE JEST TRAGICZNY I NISZCZY JAKĄKOLWIEK PRZYJEMNOŚĆ Z GRY :( Poza tym nie w każdej recenzji jest o tym wzmianka, więc jesteś małym kłamczuszkiem :P

Wrócę znów do ocen. 98/100. 98/100 pomimo tych wszystkich tragicznych wad gry :(

Co nie zmienia faktu, że niepotrzebnie się tutaj udzielasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC można co najwyżej obejrzeć gameplaye z gry. :D

Blaxxta
Kolega bredzi niemiłosierne bzdury. Co tylko potwierdza, że nie miałeś styczności z GTA IV. Gra miała słabo zoptymalizowany silnik i na konsolach chodziło słabo. Jak to było z PC? Każdy zorientowany doskonale pamiętam. Więc myślisz, że "piątka" będzie działać dużo lepiej na PC aniżeli na konsolach? Idź śnić dalej, a nie zawracaj gitary bzdurnymi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> 2. Proszę o linki do kilku opinii w których zawrze się wyrażenie - "Klatkuje niemiłosiernie".


Miałem już nic nie pisać o framerate, ale co tam wrzucę link do wersji PL Digital Foundry, bo nasz forumowy kolega z bolącym tyłkiem, właśnie tam nas odsyła :). Wybolduję to co istotne:

"Tym razem studio postawiło sobie za cel utrzymanie na obu platformach animacji na poziomie stałych 30 klatek na sekundę - i, pomijając niektóre rejony mapy, cel udało im się osiągnąć. Na PS3 spadek płynności zauważymy głównie przy zsynchronizowanych przerywnikach - ale mówimy tu o spadkach rzędu dwóch klatkach animacji, rzadko kiedy bywają one bardziej drastyczne. Co ciekawe, tylko wersji na Xboksa 360 zdarza się przekroczyć próg 30 kl/s - ale efekt tego skoku jest daleki od ideału i towarzyszy mu juddering wywołany niewłaściwym przełożeniem się liczby klatek na 60-hercowy sygnał wyjściowy. Testy przeprowadzone na PS3 i Xboksie wskazują, że obie konsole zaliczają identyczne spadki płynności, nawet do poziomu 20 klatek na sekundę."

Źródło:

http://www.eurogamer.pl/articles/digital-foundry-kontra-gta-5

^^ Po przetłumaczeniu na ludzki - zdarzają się sporadyczne spadki klatek, natomiast przez większość czasu gra oscyluje w okolicach stałych 30.

To chyba jednak nie dokładnie to samo co (cytuję):

Uhahahhaha, 25 klatek podczas jazdy samochodem w bezludnym mieście i (!!!) 16-18 klatek podczas strzelaniny z JEDNYM WYBUCHEM samochodu w tle!

^^ A zacytowałem bezpośrednio ze źródła, na które kolega się powołuje twierdząc że jest tragicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz forumowy kolega od podjudzania ma zdolnosci, ktore sprawdza sie w polityce, ale z tego watku wynocha :-)

Wbijal ktos kod na sterowiec? Jest dostepny od zaraz czy w pozniejszym etapie gry?
Kurcze, jak juz bym chcial skonczyc prace i usadowic sie przed TV. Zaczyna na mnie dzialac magnetyzm GTA. Wiem ze juz duzo zostalo napisane o modelu jazdy, ale mi sie bardzo podpba. W poprzedniej czesci, pomimo ze dal sie opanowac, byl kretynski. Kto widzial samochody tak potwornie bujajace sie przy skretach i na dodatek taki brak przyczepnosci? Nawet sportowe fury prowadzily sie jak kombi z polowa powietrza w oponach :-) Tutaj jest duzo latwiej, ale przynajmniej jazda daje frajde, zamiast walki z grawitacja/przyczepnoscia.
Och, bym zapomnial. Przeciez musze postawic sie na naszego trolla i napisac ze gra sie plynnie, a nawet jak zdarzaly sie spadki to nie przeszkadzaly w rozgrywce. A wiedz nasz trollu ze naleze do tych, co za prawdziwa plynnosc uznaja 60fps :-) Ale komfortowo grac mozna duzo nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destro177 - Wpisałem kod na sterowiec, możemy zadzwonić w dowolnym momencie i nam go podstawiają w jakimś tam punkcie do którego trzeba dotrzeć. Dostępne od początku :)


Edit: Pomieszało mi się wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 12:44, Kraju napisał:

Na PC można co najwyżej obejrzeć gameplaye z gry. :D

Blaxxta
Kolega bredzi niemiłosierne bzdury. Co tylko potwierdza, że nie miałeś styczności z GTA
IV. Gra miała słabo zoptymalizowany silnik i na konsolach chodziło słabo. Jak to było
z PC? Każdy zorientowany doskonale pamiętam. Więc myślisz, że "piątka" będzie działać
dużo lepiej na PC aniżeli na konsolach? Idź śnić dalej, a nie zawracaj gitary bzdurnymi
komentarzami.

Grałem w GTA 4 na PC razem z dodatkami i gra chodziła bardzo płynnie na max detalach oczywiście po paczach ale po to są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 13:38, diabolo20 napisał:

Grałem w GTA 4 na PC razem z dodatkami i gra chodziła bardzo płynnie na max detalach
oczywiście po paczach ale po to są

Jaki sprzęt? Rozumiem, że Core 2 Duo/Quad + 4870. Bo wtedy to był TOP :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 13:47, Blaxxta napisał:

Tyle na temat konsolowego grania w GTA V :D

Nie ma wersji PC. Zapomniałeś cenę pieca doliczyć :> [60klatek xDxD]
EDIT: No i w sumie znowu walnąłeś wielkości klatek ;p
PS. Najpierw się podaje szerokość potem wysokość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie karmić trolla! :D

Postanowiłem - dziś wyruszam do Media Markt po PS3 (na promocji SuperSlim 12 GB za 599, większy dysk za grosze na Allegro) i wyruszam do Los Santos! Miałem czekać na premierę PC, ale gra wygląda tak obłędnie, że nie wytrzymam! :D A przy okazji w końcu będę miał okazję do pogrania w exclusive''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 13:47, Blaxxta napisał:

Tyle na temat konsolowego grania w GTA V :D

Tyle na temat PCtowego grania w GTA V:

about:blank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się