KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dwa pytania:

1. Jak ustawić język polski w grze? Na pudełku mam napisane, że jest werjsa polska ale nigdzie w opcjach nie widzę możliwości zmiany języka.

2. Da się zainstalować pełne 16GB czy tylko te domyślne ~8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:11, Sarturias napisał:

1. Jak ustawić język polski w grze? Na pudełku mam napisane, że jest werjsa polska ale
nigdzie w opcjach nie widzę możliwości zmiany języka.

A jaki masz język ustawiony w konsoli? Jak angielki to pewnie na polski musisz zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:16, Diabolicus napisał:

FIXD

Dokładnie tak będzie jak ta gra wyjdzie na PC. Zamiast dyskusji o samej grze będzie przez pińtset stron o problemach z konfiguracją itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:01, Blaxxta napisał:

Poza tym, jakie to ma znaczenie szerokość czy tam długość skoro takie są realia gry na konsolach xD

Ludzie na PC grają w niższych detalach, z równie tragicznym frame rate''m. Jak pamiętam apropo GTA IV na koniec 2008 miałem jeszcze 7600GT to nawet ruszyć by nie ruszyło. Jak kiedyś w przyszłosci dorwałem 3850 i pożyczyłem przez kumpla od jego kuzyna GTA IV. To też się cieszyć nie mogłem cudami min. 20fps na low detalach (12x7). To cuda nie były. Inna sprawa, że to był koniec 2008r. Więc wtedy Topowe kompy (więc drogie) to były Core 2 Duo/Quad/PII 965 + ~4870. Cudów to nie potrafiło i dalej nie potrafi. (60klatek? Zapomnij.)

Specjalnie dla dziabolo, kwestia przypomnienia.
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Optymalne_karty_graficzne_do_GTA_IV._Jakosc_grafiki,_efekty,_wydajnosc.-1553/strona/4382.html

Dziś nie wygląda to lepiej. Kupno kompa aby GTA V leciało (hipotetycznie) na full detalach, w porównaniu z konsolami (o 60 klatkach nie wspominając) to ładne pieniadze.

@Diabolicus
propsy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, jak dopiero po jakichś 2 latach od premiery IV dorobiłem się PC-ta na miarę wysokich ustawień (Phenom II x4, Radeon 5770), którego swoją drogą mam do dzisiaj. :D I liczę na to, że jak GTA V za te kilka(naście?) miesięcy wyjdzie na PC, to go uciągnie.

Ale za dużo gdybania, wiec pora ruszać do MM i uzbroić się w konsolę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:21, Zgreed66 napisał:

Jak kiedyś w przyszłosci dorwałem 3850 i pożyczyłem przez kumpla od jego kuzyna GTA IV.

W ogóle to była zabawna sprawa, bo miał wtedy pentiuma IV 3.0Ghz windowsa xp bez sp3 (GTA się instalować nie chciało), ale nawet gdyby karta była tak złomiata, że nawet nie było sensu tego robić. Mieli jeszcze laptopa. Nie pamietam jakiego. Ale na low detalach było chyba 15klatek ;) Perfekcyjny zakup ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już się rozwinął drobny OT, to dodam, że ludzie, którzy liczą te klatki na sekundę i się podniecają, czy mają 30, czy 60, 150 to mają moim zdaniem nie po kolei. ;)
Pamiętam jeszcze czasy, gdy pojęcie gigaherców w kontekście procesora było równoznaczne z wyprawą kolonizacyjną na Marsa. Wtedy, jak się już uciułało te kieszonkowe i pieniądze z urodzin, żeby zapgrejdować jakoś sprzęt i odpalić najnowszego NFS-a, to się nie liczyło klatek na sekundę, tylko się ciorało z otwartą gębą w asyście połowy osiedla. Cięło się, czy się nie cięło, who cares? Liczył się fun.
A dzisiaj, mam wrażenie, że się młodym graczom w dupach poprzewracało. I jest lament, że animacja spada poniżej 30 klatek... Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie działanie gry w 15, 30, 60 i 90 FPS-ach. Różnica jest wielka, a im bardziej komfortowa gra, tym większy fun. Kiedyś wystarczyło kilka kresek i kropek na monitorze aby ludzie mieli zabawę z gry. Bez narzekania, świat się zmienia i trzeba iść do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:16, Diabolicus napisał:

FIXD


Rozumiem że na PS3 i X360 nie ma (lub praktycznie nie istnieją) ludze którzy by ściągali z torrentów? Wyczuwam tu małą hipokryzję. Szkoda mi takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:39, sylwasss napisał:

Rozumiem że na PS3 i X360 nie ma (lub praktycznie nie istnieją) ludze którzy by ściągali
z torrentów? Wyczuwam tu małą hipokryzję. Szkoda mi takich ludzi.

Na 360 jest znacznie większa sprzedaż, przy znacznie mniejszej ilosći pobranych kopii. Wiec sam sobie oceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:37, Kraju napisał:

Porównaj sobie działanie gry w 15, 30, 60 i 90 FPS-ach. Różnica jest wielka,


Być może. Ja różnicy między "płynnie" a "bardziej płynnie" i "jeszcze bardziej płynnie" nie widzę. :) Wychowałem się na Pegasusie, może to dlatego. ;) I dziwi mnie to, jak ktoś mówi, że spadki poniżej 30 fps czynią grę nigrywalną i półproduktem. :D Ktoś taki moim zdaniem zatracił jakąkolwiek radość z grania w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaa :D

Generalnie GTA V jest grą wybitną. Pograłem może z 4-5h dopiero ale tyle razy miałem banana na twarzy co już dawno nie miałem. Świetne i zróżnicowane misje, pełno humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:42, Zgreed66 napisał:

Na 360 jest znacznie większa sprzedaż, przy znacznie mniejszej ilosći pobranych kopii.
Wiec sam sobie oceń.


Bardziej chodzi mi o to że według tegoż użytkownika każdy posiadacz PC to typowy pirat, który kradnie wszystko co popadnie, a sam nie widzi że na jegoż ukochanym sprzęcie również te zjawisko występuje. Prawda jest taka że nie lubię obłudników i nazywania każdego użytkownika PC piratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się