KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2013 o 16:15, Azazell napisał:

Nie czaje tego celowania z samochodu i pieszo. Jak wy strzelacie? Ten celownik taki mały
:|


Tak czy siak z samochodu średnio się celuje ;/ tzn. myślałem że może naciskając lekko triger on wyciągnie broń mocniej będzie strzelał. A tak zanim zorientuje się gdzie zaczyna strzelać i dojdę do przeciwnika to już zmieniam magazynek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 19:41, Budep napisał:

I jak, puste te ulice, czy nie? :D


Ruch samochodowy jest bardzo gęsty, natomiast ludzi jest nie za dużo, jak na moje tyle samo co w Vice City mniej więcej, więc żadnego dramatu tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają te wszystkie "pierdoły", które można robić? Widziałem ze zaszaleli z policją, można mandaty wlepiać sprawdzać prawo jazdy, reanimować ludzi po wypadkach, odcholowywać auta..jakaś masakra :D. Do tego te misje straży też ciekawe, łażenie na rollecoaster i te piski przestraszonych ludzi, nie wspomnę o tenisie czy golfie... co jeszcze jest ciekawego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, grałem w to dopiero 10h. NIe znam połowy z tych rzeczy, które wymieniłeś :D.

Póki co sprawdzam sobie mapę i widzę, że jest pelno dynamicznych akcji (rodem z RDR) i generalnie gra jest strasznie miodna. Dużo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, powinienem odkładać kasy na lepszą karte graficzną? Nie mam zamiaru grać na minimum -,-'' Procek na pewno wymieniam na Core i5 albo jakiś jego odpowiednik od AMD. Do ogłsozenia gry i ywmagań jeszcze sporo czasu, ale nie wiem czy wtedy zdarzę na premierę odłożyć na grafike =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie też tak macie czasami, że np idziemy spać murzynem by zrobić zapis stanu gry. Jak ponownie włączamy grę i wczytujemy sejw to Franklin jest np gdzieś na mieście np na treningu. Dziwne.. przeważnie wcielamy się w bohatera jak się budzi z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zły na siebie... tzn. nie jestem w stanie przeczytać połowy dialogów podczas rozgrywania misji. Głównie spowodowane jest to tym, że muszę kierować pojazdem, strzelać lub robić coś innego. Też tak ktoś ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 21:38, Chlorofil napisał:

Jestem trochę zły na siebie... tzn. nie jestem w stanie przeczytać połowy dialogów podczas
rozgrywania misji. Głównie spowodowane jest to tym, że muszę kierować pojazdem, strzelać
lub robić coś innego. Też tak ktoś ma ?



Też tak mam, uważam, że znam angielski bardzo dobrze, ale często się trafiają dialogi w slangu, zwłaszcza jeśli mowa o narkotykach, przestępstwach etc i muszę się podratować czytaniem. A podczas jazdy jest ich tak dużo, że trudno się skupić na obu rzeczach, albo jedziesz ładnie, albo czytasz i co chwilę masz wypadek :P


Bonus: http://i.imgur.com/g0GgRWM.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 20:33, Ecko09 napisał:

Jak sądzicie, powinienem odkładać kasy na lepszą karte graficzną? Nie mam zamiaru grać
na minimum -,-'' Procek na pewno wymieniam na Core i5 albo jakiś jego odpowiednik od
AMD. Do ogłsozenia gry i ywmagań jeszcze sporo czasu, ale nie wiem czy wtedy zdarzę na
premierę odłożyć na grafike =/


Cóż, ja sobie oczywiście tylko gdybam, ale jeśli wyjdzie next-genowa wersja GTA V na konsole, a zarazem na peceta, to na Twoim miejscu jak najbardziej zmieniłbym kartę graficzną. Co do procesora to nie bierz nic od AMD, Intelowskie odpowiedniki są dużo szybsze i w miarę tanie jak na swoje możliwości. Według mnie do gry w GTA piątkę na wysokich detalach i w full hd na PC będzie potrzebny Core i5, grafika pokroju GTX 550 i na spokojnie 8 GB RAM. Na mniejsze wymagania nie ma co liczyć ponieważ już samo GTA IV na wysokich ustawieniach czuje się najlepiej na quadzie i karcie z 1 GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 15:28, Kafar napisał:

Teraz bawienie się światem. Zdecydowanie fabuła mnie BARDZO wciągnęła. Jak na początku
robiłem jakieś tam zadania poboczne tak po prostu mnie tak wessało że 24h gry zleciało
w dwa dni.

I nie miałeś uczucia natłoku wydarzeń z gry, gdy grałeś po tyle godzin? Poza tym nie było Ci szokda tak szybko przechodzić gry? Przecież to zaledwie 2 dni, a patrząc na czas Twojego gameplayu to musiałeś wykonywać tylko misje fabularne i olewać świat gry. Nie wiem, ja gdy pierwszy raz grałem w GTA IV to zamknąłem fabułę w około 70% i z czasem gry ponad 40 godzin. Epizody skończyłem w niecałe 30 godzin. Dla mnie podstawa to smakowanie gry i jej powolne odkrywanie, Ty jak widać lubisz to robić wręcz na odwrót ;) Co mnie dziwi, bo tak dopracowana giera, jak piątka, wymaga wręcz od gracza jej smakowania a nie przechodzenia "na pałę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2013 o 21:52, Agntx napisał:

Cóż, ja sobie oczywiście tylko gdybam, ale jeśli wyjdzie next-genowa wersja GTA V na
konsole, a zarazem na peceta, to na Twoim miejscu jak najbardziej zmieniłbym kartę graficzną.
Co do procesora to nie bierz nic od AMD, Intelowskie odpowiedniki są dużo szybsze i w
miarę tanie jak na swoje możliwości. Według mnie do gry w GTA piątkę na wysokich detalach
i w full hd na PC będzie potrzebny Core i5, grafika pokroju GTX 550 i na spokojnie 8
GB RAM. Na mniejsze wymagania nie ma co liczyć ponieważ już samo GTA IV na wysokich ustawieniach
czuje się najlepiej na quadzie i karcie z 1 GB RAM.



E, myślę, że nie będzie tak źle. GTA IV śmiga u mnie w FullHD na Phenomie II x4, Radeonie 5770 i 4 GB RAM. Nie sądzę, by piątka miała znacznie większe wymagania. Myślę, że tego typu config spokojnie pozwoli na średnie ustawienia grafiki (które pewnie i tak dadzą lepszy efekt, niż wersja na current geny). No ale to tylko gdybanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 22:05, LeifErikson napisał:

E, myślę, że nie będzie tak źle. GTA IV śmiga u mnie w FullHD na Phenomie II x4, Radeonie
5770 i 4 GB RAM. Nie sądzę, by piątka miała znacznie większe wymagania. Myślę, że tego
typu config spokojnie pozwoli na średnie ustawienia grafiki (które pewnie i tak dadzą
lepszy efekt, niż wersja na current geny). No ale to tylko gdybanie. ;)

Problem jest z tym, że czwórka nie tylko ma wysokie wymagania, ale też jest strasznie kapryśna. Podobno na dwóch takich samych komputerach może działać inaczej. Ja na swoim czteroletnim już sprzęcie wprawdzie nie mam żadnych problemów (zawsze kilkusekundowa przycinka po uruchomieniu gry, ale potem działa płynnie), ale wiem, że inni nie mają tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aktywności naprawdę tak pięknie przytłaczają, i nawet wyjście z psem na spacer jest "epickie"? :) Jaram się i czekam na PC. Są już trzy daty PEWNE :D 24 albo 28 listopada, 20 marca i 7 czerwca. Wyjdzie na pewno, tylko jak późno? Oby po maturze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi że przechodziłem na pałę. Grałem, na początku duzo kosztowałem świata.. potem fabuła i napady tak mnie wciągnęły że chciałem jeszcze jeden.. jeszcze i jeszcze. Grałem w golfa, tenisa i nawet w wesołym miasteczku byłem ;P

Fakt faktem paru rzeczy unikałem jak ten debilny pies ;P lub wyścigów których nie lubię w żadnej grze ;) Więc jak widać jak coś mi się podwinęło to robiłem ;P oczywiście na początku potem serio akcja była za szybka by przerywać ją jeżdżeniem na rowerze.

Starałem się jednak wczuć więc jak ktoś coś mi grozi to nie idę na partię tenisa tylko jadę na misję rozprawić się z draniem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 20:56, Azazell napisał:

Panowie też tak macie czasami, że np idziemy spać murzynem by zrobić zapis stanu gry.
Jak ponownie włączamy grę i wczytujemy sejw to Franklin jest np gdzieś na mieście np
na treningu. Dziwne.. przeważnie wcielamy się w bohatera jak się budzi z łóżka.


Nie mogli cię wcielić w jednego bohatera jak jest ich trzech ;) więc tu od tego odeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 22:59, Accid napisał:

Czy aktywności naprawdę tak pięknie przytłaczają, i nawet wyjście z psem na spacer jest
"epickie"? :) Jaram się i czekam na PC. Są już trzy daty PEWNE :D 24 albo 28 listopada,
20 marca i 7 czerwca. Wyjdzie na pewno, tylko jak późno? Oby po maturze..

Skąd te daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś se wymyślił i gimba się jara :D Nie wiem czego ludzie nie kumają ze słów "Nie mamy w planach wydania PC". Moga sobie kitować lub nie ale jak mi ktoś tak mówi do uważam za głupotę wierzyć w jakieś sobie daty ;P przez najbliższe parę miechów nie opłaca im się wydawać tego na PC. Za duzo kasy kosić będą na konsolach teraz a PC jest problematyczny.

Madoc zresztą ile już chyba lat słyszy się o RDR na PC :D:D


Takie PS. Szkoda że nie ma radiowozów na ulicach. A jak są to nie patrolują ulic tylko czasami kogoś ścigają. Tak czy siak w innych GTA przed ukradnięciem bryki się rozglądałem.. tutaj to prawie nie ma sensu. (czasami krawężniki chodzą ale ja ich 2 razy widziałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się