KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Pytanie poboczne, skąd można legalnie ściągnąć darmową jedynek i dwójkę GTA ? Czytałem kiedyś, że można legalnie to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 19:42, Jacio96 napisał:

Jest możliwy w gta 5 system randek? Tak jak to było w gta 4 czy nawet teszcze w SA?


Mi się udało złapać sobie dziewczynę w klubie gogo (Franklinem) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 21:16, Jagged napisał:

Pytanie poboczne, skąd można legalnie ściągnąć darmową jedynek i dwójkę GTA ? Czytałem
kiedyś, że można legalnie to zrobić ?


http://www.rockstargames.com/classics/

obecnie nieaktywne. Ale na steamie da się to dostać - jak się załapiesz na jakąś przecenę Rockstara, to wszystkie (które wyszły kiedykolwiek na PC) części GTA da się dostać za 7.5€

btw. sorry za double posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na logikę to ze strony Rockstar Games. Niestety, mam dla Ciebie złą wiadomość:

http://www.rockstargames.com/classics/

Nie jestem pewny, czy nie czytałem kiedyś, że R* wycofał się z pomysłu darmowego ściągnięcia dwóch pierwszych części GTA, ale może chodziło o Bethesdę i pierwszą część TES-a? Tak czy siak, grę możesz kupić w pakiecie "GTA Trylogia" w Kolekcji Klasyki (kosztuje ok. 30 zł), a dodatkowo otrzymasz dodatek do pierwszej części pod tytułem GTA: London 1969 oraz dodatek do dodatku - GTA: London 1961. Aż sobie chyba zaraz zainstaluję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Mam dziwną sprawę. Wszystkie filmiki z GTA V na YouTube czy też na tvgry.pl mają o wiele lepszą grafikę niż ja. Wydaje się, że modele mają antyaliasing. Jak ja na swoim X360 uruchomię grę to wszystko jest strasznie poszarapne. Wiecie może czemu tak się dzieje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o to, czy można... ekhm, to tak, ja na przykład poszedłem do burdelu, i jedna tancerka się ''wystarczająco napaliła'' by chciała zabrać mnie do swojego mieszkania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem Trevora.

Sposób w jaki Rockstar przedstawił nam tego psychola zaszokował mnie mnie - jazda po bandzie, kompletnie się tego nie spodziewałem (warto w tym momencie napomknąć - dobrze, że omijałem spojlery). Trevor w misji wprowadzającej najpierw

Spoiler

puka dziewczynę Johnnyego Kleibitza, później Johnnyego masakruje w sposób wyjątkowo okrutny, a dalej już grając nim rozwalamy większość gangu Lostów....



Nie powiem żebym go z tego powodu polubił... Niezły szok biorąc pod uwagę, że
Spoiler

Johnny K. to był największy bad ass w czwórce, a tutaj zostaje potraktowany i ginie jak śmieć :/



Strach myśleć co będzie dalej, tym bardziej że następna misja z Chińczykami to już było mistrzostwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 07:58, Lordpilot napisał:

Odblokowałem Trevora.

Wczoraj też doszedłem do momentu kiedy zaczynamy

Spoiler

nim grać. Powiem szczerze, że dziwi mnie trochę zrobienie z Kleibitza takiej cioty. Nawet mu się nie postawi, lol. Było mi go trochę szkoda. I te teksty, ejjjj pukasz moją dziewczynę? Wiesz, to trochę źle", damn.



Przy okazji. Może mi ktoś tak pokrótce objaśnić jak dobrze grać na giełdzie aby trochę zarobić? Skąd mam wiedzieć czy zainwestowana kasa przyniesie jakieś zyski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał misje u Lestera, w których chodzi o zabójstwa celów związanych z różnymi aspektami giełdy. Co by nie spoilerować, dajmy na to, że masz zabić szefa wszystkich szefów od Burger Shot. I Lester Ci mówi, czy był dobrym szefem, czyli czy firma po tym będzie więcej warta, czy wręcz przeciwnie. Czytaj dobrze i jeśli będzie na plus - inwestuj cały hajs jaki masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 07:58, Lordpilot napisał:

Odblokowałem Trevora.

Powiem tak. Na początku miałem podobne odczucia do Trevora jak ty. Ale im dalej w las tym bardziej staje się on moim ulubionym bohaterem. Owszem, to kompletny psychol i socjopata, ale mimo to wydaje mi się "najporządniejszy" z całej trójki. Ma swój własny pokręcony system wartości. Już nie wspominam o tym, że jego dialogi i voice acting to mistrzostwo świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 08:23, mati285 napisał:

> Odblokowałem Trevora.

Dopiero co go odblokowałem,

Spoiler

ale zapadł mi w pamięci jeden z jego tekstów podczas nocnej misji snajperskiej. W momencie kiedy jego ziomek wymachuje tymi rękami i skacze aby zobaczyć go przez lunetę Trevor wali przez komunikator - "Nie uwierzysz, jeden z tych patałachów ma atak padaczki".

Rozwalił mnie ten tekst po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 17:23, Kafar napisał:

Zgadzam się natomiast inne gry nie korzystają z technologii/silnika które mamy w RDR
czy GTA a które Średnio działa na PC. Nie mówię że jest tragedia ale co jak co Rockstar
zaczynał od PC ale potem zdecydowanie wspierał i rozwijał się na konsole a produkty
na PC które trafiały to były to zwykłe porty mniej lub bardziej udane. Po prostu im się
lepiej chyba tworzy na konsole a może więcej zysków jest bo co jak co ale wątpię by premiera
gry na PC przyniosła im tyle kasy co z konsol. No ale tutaj to już gdybanie nie warto
w nie wchodzić. Czy będzie GTA 5 na PC.. być może ale na litość boską serio.. kto chciał
zagrać w GTA 5 ma konsole i gra w GTA 5 :D

Tu się zgadzam bo dla GTA V i kilku innych tytułów kupiłem konsolę. Nawet jeśli wyjdzie na PC to nie żałuję bo mam możliwość zagrać pierwszy i nie muszę martwić się czy mój sprzęt pociagnie wszystko tak, żeby gra wygladała znośnie i chodziła płynnie. Poza tym w gry z serii GTA jakoś zawsze grałem na konsolach( z wyjatkiem episodów i GTA IV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W serię GTA (poza tymi 2d) najlepiej się gra na konsolach. No smutna prawda bo na konsole zagrałem dopiero od wersji GTA 4. Więc tyle części się męczyłem ;P zamiast wygodnie cieszyć się akcją. Chociaż dla mnie mistrz i rad jestem że mogłem już skończyć fabułę, jestem po głównych wątkach spełniony i czekam z uśmiechem na multi.

PS. Trevor to prawdziwy motherfucker.. i to NA PRAWDĘ. To co robi jak robi i jego styl bycia który jest taki normalny.. bo przecież nie ma nic normalnego jak oczaskać przechodnia bo wydawało mu się że coś burknął.

Swoją drogą teraz myślę dlaczego jeszcze w kinie nikt takiego kolesia nie stworzył. Dopiero pierwsza gra która stworzyła aż taką złą postać. To jest w czystej postaci psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga ta giełda mnie wkurza ;P niby jakieś linie lotnicze mają -500% chciało by się kupić akcje ale cholera wie kto na to wpływa. niby gracze ale to chyba nie na akcje Liberty City. Czy ktoś wie czy jakoś można na akcję wpłynąć. Np. nie wiem rozwalają konkurencje czy coś takiego?;/

albo np. zrobić demolkę na lotnisku akcję kogoś spadną i potem wrócą do normy.. gdybym wiedział że tak działa ten Lester to z każdym jego zleceniem bym wszystko inwestował ;/ albo kasa przychodząca z posiadłości, kin itp. liczy się jak gra jest wyłączona czy trzeba być w grze i ile godzin w grze to tydzien. Tyle pytań i brak odpowiedzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 23:23, sferis napisał:

Hmmm. Mam dziwną sprawę. Wszystkie filmiki z GTA V na YouTube czy też na tvgry.pl mają
o wiele lepszą grafikę niż ja. Wydaje się, że modele mają antyaliasing. Jak ja na swoim
X360 uruchomię grę to wszystko jest strasznie poszarapne. Wiecie może czemu tak się dzieje?
:(


Poszarpane? O ile dobrze mi się wydaje jak to "poszarpanie" może wyglądać to polecam zajrzeć w ustawienia telewizora i sprawdzić czy ma się włączone/wyłączone wygładzanie krawędzi albo po prostu zmniejszyć ostrość obrazu. Przez to robi się takie solidne ziarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się