KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2013 o 18:29, Kafar napisał:

Opcjonalne. Ja ukończyłem wątek główny a jedno zabójstwo mi zostało więc w sumie chyba
ich nie trzeba robić.

Swoją drogą, kiedy powinno się kupować akcje firm powiązanych z zabójstwami aby dobrze na tym wyjść? Po rozpoczęciu misji, kiedy Lester przedstawia kolejny cel czy tuż po wykonaniu misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz zadanie zabicia kogos, wyciagasz telefon, kupujesz za wszystkie pieniadze akcje konkurencji, wykonujesz zadanie.

I teraz tak, albo sprzedajesz akcje po kilku minutach czasu rzeczywistego albo idziesz spac do wyrka i czekasz az jeszcze bardziej poszybuja w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 21:57, Sandro napisał:

Swoją drogą, kiedy powinno się kupować akcje firm powiązanych z zabójstwami aby dobrze
na tym wyjść? Po rozpoczęciu misji, kiedy Lester przedstawia kolejny cel czy tuż po wykonaniu
misji?


No logiczne, najlepiej przed tym jak przyczynimy się do zrobienia jednej konkurencyjnej firmie kuku. Z reguły ja inwestuje w trakcie akcji, po dialogu z Lesterem, (co prawda potem dostaje w dupe za paronasto minutowe przekroczenie czasu w ogólnych podsumowaniu misji, ale co zrobisz).

Swoją drogą próbowałem bawić się na tej giełdzie w oparciu o inwestowanie i niszczenie konkurencyjnych ciężarówek i o ile teoretycznie faktycznie wydaje się, że miałoby to racje bytu to w praktyce żadnych profitów z tego nie ma, ba, czasami nawet jak na ironie, niszcząc przeciwnika danej firmy, właśnie ona zyskuje przewagę na tablicy giełdowej, dafuq?!

Teraz tak z innej beczki, jak to w końcu z tymi naszymi samochodami? W ogóle czy jest możliwość nabycia drogą kupna jakiegokolwiek innego samochodu niż te parę, które są dostępne na tych dwóch stronach internetowych? I czy po zakupie pojazdu będzie on automatycznie pojawiał się w naszym kupionym garażu jak porzucimy go gdzieś na mieście?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 21:57, Sandro napisał:

> Opcjonalne. Ja ukończyłem wątek główny a jedno zabójstwo mi zostało więc w sumie
chyba
> ich nie trzeba robić.
Swoją drogą, kiedy powinno się kupować akcje firm powiązanych z zabójstwami aby dobrze
na tym wyjść? Po rozpoczęciu misji, kiedy Lester przedstawia kolejny cel czy tuż po wykonaniu
misji?


Tak on podczas dawania Ci misji (przez telefon) mówi kto na tym dobrze wyjdzie. Czasami nie bezpośrednio dlatego trzeba słuchać lub sobie potem okno rozmowy otworzyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile w IV mogłem być mistrzem w pilotowaniu śmigłowca tak w V latanie nim jest po prostu masakrycznie trudnearghhh. No po prostu pierwszy raz w tej serii wolę jechać na czterech/dwóch kółkach niż lecieć jakimkolwiek śmigłowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 23:15, Damianuss1 napisał:

O ile w IV mogłem być mistrzem w pilotowaniu śmigłowca tak w V latanie nim jest po prostu
masakrycznie trudnearghhh. No po prostu pierwszy raz w tej serii wolę jechać na czterech/dwóch
kółkach niż lecieć jakimkolwiek śmigłowcem.



W czwórce według mnie latanie helikopterem było o wiele mniej realistyczne niż w piątce. Gdy wsiadłem do heli pierwszy raz w tej nowej częście zaskoczyłem się, że helikopter lata tak...naturalnie, tzn. wystarczająco naturalnie jak na grę, która oferuje tak wiele, symulator to to nie jest. Można się przyzwyczaić do tego sterowania, faktycznie może jest trudniej, ale za to ciekawiej. A latanie samolatami to już naprawdę świetna zabawa. Muszę dorwać jakiś samolocik i zaliczyć wszystkie mosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka rozkmina a propos modelu zniszczeń, a mianowicie słuszności zastosowania go w takim stanie, jaki jest.

Dzisiaj podczas wykonywania jednej z Rzeźni miałem możliwość ładować z granatnika na prawo i lewo, pojazdy wybuchały, ludzie wylatywali w powietrze, jednym słowem: ogień. PS3 nie kaszlnęło ani na sekundę, wszystko wyglądało pięknie. Dlaczego więc w takim razie nie zastosowano lepszych zniszczeń skoro możliwości podzespołów konsoli pozwalają na więcej rozwałki? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 21:54, Baluk25 napisał:

Ktoś z forum poza Kafarem skończył grę, btw?

Ja.
Przeszedłem wszystkie misje, ale nie mogę powiedzieć że przeszedłem grę - brakuje mi kilku aktywności, al jednocześnie wydaje mi się, że nawet jeśli na liczniku pokaże się 100% to i tak nie odkryje nawet połowy smaczków.. :>
Wogle to studia lada moment a jeszcze GTA Online ;__;

20130923003431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te scenki z Majkelem i jego terapeutą...

Spoiler

tylko czekam aż pojawi się opcja wyciągnięcia pistoletu i zakończenia życia tego cwaniaczka łasego na kasę. Gry jeszcze nie ukończyłem żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauwazylem ze fury ktore parkuje w domowych garazach sie w ogole nie zapisuja,zdobywam fure jaka mi pasuje robie tuning odstawiam do garazu wracam pozniej a jej oczywiscie nie ma totalny bez sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 10:56, szaryczlowiek napisał:

Ostatnio zauwazylem ze fury ktore parkuje w domowych garazach sie w ogole nie zapisuja,zdobywam
fure jaka mi pasuje robie tuning odstawiam do garazu wracam pozniej a jej oczywiscie
nie ma totalny bez sens.


Tak oto straciłem 20 milionów Michasiem Q_Q
To samo ma się odnośnie samochodów kupowanych w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 10:56, szaryczlowiek napisał:

Ostatnio zauwazylem ze fury ktore parkuje w domowych garazach sie w ogole nie zapisuja

Ja raz miałem taką dziwną sytuację gdzie jadąc tym docelowym samochodem Franklina (wcześniej wjechałem nim do garażu) wracając do jego kryjówki widzę, że ten sam samochód stoi przed domem i w dodatku jeszcze jeden w garażu. Wyglądało to naprawdę prześmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio zauwazylem ze fury ktore parkuje w domowych garazach sie w ogole nie zapisuja,zdobywam

Dnia 23.09.2013 o 10:56, szaryczlowiek napisał:

fure jaka mi pasuje robie tuning odstawiam do garazu wracam pozniej a jej oczywiscie
nie ma totalny bez sens.




^^ Czuć bugiem ;/ Ale dla świętego spokoju sprawdziłbym jeszcze policyjny parking - raz zostawiłem motocykl na mieście i mi go właśnie tam odholowali (pojawiła się stosowna informacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 14:57, Becamer napisał:

Recenzent roku 2013 xD

Od GTA 3 praktycznie nic się nie zmieniło. Oczywiście tylko poza fabułą, grafiką, fizyką...
:D

Bardzo podobny do Arnolda Buzdygana, naczelnego trolla polskiego Internetu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się