KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2013 o 13:37, WhiteMamba napisał:

gre już drugi raz, a nie wiem jak napadać na sklepy :D poratuje ktos? ;d

Wchodzisz do sklepu, wyciągasz spluwę i kierujesz ją w sprzedawcę. Zabierasz kasę i uciekasz zanim policja dotrze na miejsce. Chyba o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiatm , prosze pomózcie , zarejestrowałem sie do SocialCLub RockStar Games , chodzi mi jak przesłac fotki z gry ze swojej galerii do strony Social CLub do Snapmatic ? Tam ludzie wysyłaja swoje zdjęcia z gry i można je tam ogladac . Ja też bym chciał dodac swoje zdjęcia tam ale niewiem jak to zrobić wiecie może ? jeśli tak to napiszcie okey ? będe bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 16:41, infinity23 napisał:

Powiem tak MEGA!!! KUPUJE narzędzie do wyświetlenia tego !!!Dobrze ze mam Kolekcjonerkę/Specjalną

W specjalce też jest ta mapka, swoją drogą nigdy bym się nie domyślił. Swoją odłożyłem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się juz dodać zdjęcia swoje z gry do Social Club a konkretnie do Snapmatic :-) , tylko tam są rózne opcje np: na opcji Most Recent czyli po Polsku Najnowsze niemoge znalesc tam swoich fotek , ale np: na opcji My Photos czyli Moje zdjęcia widze te swoje fotki z gry . Moje pytanie jest następujące do was drodzy fani gry GTA V . Czy np: inne osoby jak wchodza na opcje Most Recent to widzą tam moje zdjęcia ? Jeżeli ktoś z was jest zarejestrowany w Social Club to zapraszam na mój profil Bergmansson84 niech sobie oglądnie moje fotki , pozdrawiam , i odpowiedzcie na moje pytanie jakie zadalem powyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 20:17, Michu94x napisał:

Szybkie pytanko do tych którzy ukończyli grę -

Spoiler

czy po śmierci jednej z postaci będę
mógł wykonywać jej zadania poboczne ?


Z tego co czytałem to nie.

Spoiler

Ta postać zostaje wymazana, znikają wszystkie jej aktywności i misje. Osobiście nie sprawdziłem bo u mnie przeżyli wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeszlem fabule. Gra pod wzgledem fabuly KAPITALNA!!!! Nie bylo misji zebym sie nudzil. Ale krotkie pytanko dla tych co skonczyli. Wybralem

Spoiler

zabicie (wiem jestem gupi) trevora

.
Spoiler

Coz zginal i co teraz? Wiadomo ze trevor ma swoje misje na lotnisku. Czyli nie da sie juz gry na 100 procent przejsc? Pewnie jedynym wyborem jest powtorzyc ostatnia misje?

Aha mozecie mi zaspoilowac jak gra sie konczy jezeli wybierzemy te dwie inne opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie: prędkości podane na Social Clubie to na pewno są km/h?

Mam napisane, że najszybciej jechałem po drodze 209km/h, kiedy jestem pewien, że najszybciej jechałem swoim odpicowanym Adderem i wyglądało mi to na lekko 300km/h. O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 23:17, Baluk25 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71831&pid=2272
Łap bramkę nr 3.
Weź mi opisz w takim skrócie telegraficznym przebieg twojego wyboru, bo tego byłem najbardziej
ciekaw ;p

Spoiler

E jedziesz Frankim na parking niedaleko zlomowiska. Jest chwile pogaduchy gdzie Frankie ma bron za plecami i wymierza wTrevora i zaczynasz poscg za nim. Gonisz go az do momentu wjazdu do jakiejsc miejscowki. Po drodze frankie dzwoni do mike o pomoc i w tej miejscowsce mike autem wbija sie w trevora. Obok stoi przyczepa z benzyna ktora sie wyllewa na Trevora. Sam trevor sie wkurza ze ich dwoch kumpli wystawilo. Strzelasz i ziom płoonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 23:57, Sarturias napisał:

Jak sądzicie: prędkości podane na Social Clubie to na pewno są km/h?

Mam napisane, że najszybciej jechałem po drodze 209km/h, kiedy jestem pewien, że najszybciej
jechałem swoim odpicowanym Adderem i wyglądało mi to na lekko 300km/h. O co tu chodzi?


Raczej tak, bo jest napisane kph. Ja najszybciej jechałem wg tej strony jechałem 360 km/h Franklinem, nie mam pojęcia kiedy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed ostatnia misjas obie zrobilem odzielnego savea zeby obczaic sobie te 3 zakonczenia.

Spoiler

Wykonczenie Michalea jest ciekawsze. Takie wzruszajace nawet:) Znowu jest poscig za nim, potem on ucieka w jakiejs fabryce po schodkach az do gory. Gdzie zawisa nad ziemia i jest opcja ze mozna go jeszcze uratowac albo nie. Jezeli chcemy go uratowac to Michael po podciagnieciu go przez Franklina do gory daje mu z bani i sam sie puszcza. Aha i po smierci Mike kasa nie idzie na pol tylko dla jego rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie od osoby, która właśnie instaluje GTA V :P - Dalej nie powinno się instalować drugiej płyty na Xboxie? Dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem, szkoda płyty i towarzyszącego hałasu. Czasem da się zauważyć że coś się doczytuje, ale nie wpływa to na odbiór gry, przynajmniej na mój odbiór. Ogólnie nic się nie zmieniło chyba w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się