KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2013 o 16:07, barsum napisał:

Szybkie pytanie od osoby, która właśnie instaluje GTA V :P - Dalej nie powinno się instalować
drugiej płyty na Xboxie? Dzięki za odpowiedź. :)

Ja zainstalowałem i gram spokojnie. Raz na ruski rok zauważę, że coś się doczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam. Pisze gdzies ile jest misji w tym hangarze Trevora gdzie sie jezdzi lub lata samolotem i paczki zbiera. To samo pytanie dotyczy czy ile razy bede musial na zlomowisku pomagac gosciowi. Te misje sa nieskonczone czy ijak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 16:07, barsum napisał:

Szybkie pytanie od osoby, która właśnie instaluje GTA V :P - Dalej nie powinno się instalować
drugiej płyty na Xboxie? Dzięki za odpowiedź. :)

Ja nie zainstalowałem, bo tak R* radzi i ani razu nie zauważyłem momentu doczytywania jak Damianuss1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2013 o 20:21, Some_kind_of_Devil napisał:

Ja nie zainstalowałem, bo tak R* radzi i ani razu nie zauważyłem momentu doczytywania
jak Damianuss1.


Komfort grania w ciszy z drobnymi doładowaniami jest znacznie wyższy od braku doładowań, ale za to z odrzutowcem na pełnym ciągu w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Na razie spróbuję pograć bez instalacji drugiej płyty, jeśli moja konsola nie będzie działać głośniej niż suszarka to przy tym zostanę skoro R* tak radzi, jeśli będzie to mimo wszystko dobro konsoli i płyty jest ważniejsze od efektów wizualnych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluj spokojnie. Te wszystkie doniesienia o braku tekstur są mocno przesadzone. Nie dość, że mam starego X360, które ponoć nie idą najlepiej w parze z GTA V, to jeszcze grałem z zainstalowanymi płytami i owszem, zdarzały się jakieś spóźnione doczytywania tekstur, ale litości - nie w każdej klatce! Raz na jakiś czas jakaś ściana czy drzewo pojawiło się ułamek sekundy za późno i tyle. Dla porównania przeniosłem później zawartość drugiej płyty na pendriva, co rzekomo naprawia błąd, i faktycznie jest trochę lepiej, choć tekstury w dalszym ciągu potrafią spłatać figla. Mimo to, cały czas grało mi się bardzo wygodnie i w żaden sposób nie wpływało to na czerpanie radości z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech już nadchodzi ten multiplayer bo singiel po przejściu fabuły i zrobieniu resztek misji pobocznych jest nudny.

Na początku zachwyciłem się ogromnym światem, jednak teraz po przejściu głównego wątku i zrobieniu wszystkiego co można nazwać misjami nie widzę już większej drogi rozrywki w singlu. Mam jeszcze kilka pierdółek do zrobienia w stylu skoki spadochronowe, polowania czy szkoła latania wszystkimi postaciami ale to za mało. Samo jeżdżenie po mapie nie ma większego sensu gdyż poza miastem mało się dzieje a miasto tak na dobrą sprawę jest dość puste. Mało przechodniów powoduje niechęć do robienia zawieruchy. Walczyć można oczywiście z policją, ale w jakim celu? Dodać tutaj trzeba, że taka walka to maksimum 3-4 minuty ostrego starcia i potem budzimy się przed szpitalem. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Los Santos jest jakieś takie...niezapamiętywalne. Jeżdżę już po nim kilkadziesiąt godzin i wciąż dobrze go nie znam, często muszę posłużyć się gpsem by upewnić się, że dobrze jadę. Są problemy by dojechać w jakieś konkretne miejsce bez patrzenia na mapę oraz używania satelity. W czwórce te wyspy były charakterystyczne. Podejrzewam, że nawet za 20 lat gdy włącze czwórkę momentalnie przypomnę sobie co gdzie było i szybko dojadę, w piątce świat może i wielki ale nieco...bezpłciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy po misji "The Bus Assassination" akcje Vapid kiedyś wzrosną ? U mnie minęło kilka dni w grze i nic... jak firma była w dołku tak nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcje rosną około kwadrans po udanej akcji. Potem zaczynają wracać do normalnego poziomu (przy czym akcje sabotowanej firmy wydają się nie wzrastać w ogóle). Akcje najlepiej kupić na wszystkich postaciach zanim zacznie się zabójstwa i po 10 minutach sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 22:22, Sarturias napisał:

Na początku zachwyciłem się ogromnym światem, jednak teraz po przejściu głównego wątku
i zrobieniu wszystkiego co można nazwać misjami nie widzę już większej drogi rozrywki

Ja dla przykładu włączałem sobie np IV tylko po to aby sobie pojeździć po mieście i powalczyć z policją. Pobawić się w jakieś stunty itd. W V to samo :P. Najwyraźniej nadszedł dla Ciebie ten czas kiedy należy odłożyć grę na półkę do momentu wyjścia mp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, to warto było w drugiej misji kupić akcje firmy x, sprzedać po misji gdy wzrost był konkretny i zakupić akcje firmy y (tej którą sabotowaliśmy) bo tam z poziomu 10 dolarów ceny wzrosły do 80 po kilkunastu godzinach czasu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja (Rabunek) The Paleto Score , nawiązuję trochę do akcji z 1997 roku w północnym Hollywood (również film 44 Minutes The North Hollywood Shoot ) R* Genialne posunięcie zrobiło ..Gra wciąga jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 20:31, destro177 napisał:

Komfort grania w ciszy z drobnymi doładowaniami jest znacznie wyższy od braku doładowań,
ale za to z odrzutowcem na pełnym ciągu w pokoju :)

Było nie zakładać lotniska w mieszkaniu. Mój Xbox nie grzeje się bardziej niż zwykle, a zawsze instaluję wszystkie płyty. Tylko w wypadku GTAV tego nie zrobiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś ciekawy patent, w którym koleś zbił z deseczek prostokąt o dość sporych wymiarach, wyłożył to w środku jakąś pianką która tłumiła dźwięk, tył był niezabudowany, a z przodu miał drzwiczki, też wybite tą pianką i twierdził że jest kompletna cisza. Ciekawe jak z chłodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłem ciut prostszy numer - postawiłem karton na konsolę, tył był trochę odsłonięty. Widocznie zbyt mało, bo po 10 minutach gry można było pod nim opiekać kiełbaski. Ale spadek decybeli był bardzo zauważalny. Potem zainstalowałem i już tak gram. Zauważyłem jednak wczoraj, że im dłużej gram tym doczytywań jest więcej. Nie mam pojęcia co jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 22:22, Sarturias napisał:

Niech już nadchodzi ten multiplayer bo singiel po przejściu fabuły i zrobieniu resztek
misji pobocznych jest nudny.

Na początku zachwyciłem się ogromnym światem, jednak teraz po przejściu głównego wątku
i zrobieniu wszystkiego co można nazwać misjami nie widzę już większej drogi rozrywki
w singlu. Mam jeszcze kilka pierdółek do zrobienia w stylu skoki spadochronowe, polowania
czy szkoła latania wszystkimi postaciami ale to za mało. Samo jeżdżenie po mapie nie
ma większego sensu gdyż poza miastem mało się dzieje a miasto tak na dobrą sprawę jest
dość puste. Mało przechodniów powoduje niechęć do robienia zawieruchy. Walczyć można
oczywiście z policją, ale w jakim celu? Dodać tutaj trzeba, że taka walka to maksimum
3-4 minuty ostrego starcia i potem budzimy się przed szpitalem. Zauważyłem jeszcze jedną
rzecz. Los Santos jest jakieś takie...niezapamiętywalne. Jeżdżę już po nim kilkadziesiąt
godzin i wciąż dobrze go nie znam, często muszę posłużyć się gpsem by upewnić się, że
dobrze jadę. Są problemy by dojechać w jakieś konkretne miejsce bez patrzenia na mapę
oraz używania satelity. W czwórce te wyspy były charakterystyczne. Podejrzewam, że nawet
za 20 lat gdy włącze czwórkę momentalnie przypomnę sobie co gdzie było i szybko dojadę,
w piątce świat może i wielki ale nieco...bezpłciowy.


Ty skończyłeś fabułę a ja po 31 godzinach gry mam 60% i nadal nei moge się nacieszyć tą grą, a multi odpale dopiero 4 października keidy to będzie darmowy Xbox gold na weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się