KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2013 o 23:15, Damianuss1 napisał:

> 22 listopada planowana premiera gry na PC
Serio wierzysz, że za dwa miesiące nagle się pojawi w sklepach?

Stawiam, że za jakieś 4. Dwa to trochę za szybko na taką machinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 23:07, Crew_900 napisał:

22 listopada planowana premiera gry na PC
http://www.gta5tv.com/gta-v-pc-release-date/


Nie pojawi się i nie bądź kolejnym frajerem. GTA 5 na PC nie pojawi się do czasu jak się dobrze będzie sprzedawał na konsole.. a sprzedaje się wręcz niesamowicie. Daje 4-6 miesięcy jako minimum że sobie poczekają gracze PC. Dla mnie oby jak najdłużej bo ta gra stworzona jest na konsole ;) i to czuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 23:55, Kafar napisał:

Dla mnie oby jak najdłużej bo ta
gra stworzona jest na konsole ;)

Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 23:55, Kafar napisał:

Dla mnie oby jak najdłużej bo ta gra stworzona jest na konsole ;) i to czuć ;)

Na gamepady to bym jeszcze przytaknął, ale na konsole? Nie widzę żadnych problemów w graniu w GTA V na PC, chociaż niektóre misje mogą grozić połamaniem palców, jeżeli ktoś będzie chciał grać na klawiaturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukończyłem wątek fabularny w grze... Mocna gra, naprawdę. Teraz tylko zostało ukończyć grę na 100% :D Znajdźki, aktywności pozostałe i takie tam, szybko zleci, mam nadzieję. Do tego już niedługo GTA Online :)

SPOILER KOŃCÓWKI GRY I ZAKOŃCZENIA

Spoiler

Tylko mnie zawiódł ostatni skok jak i samo zakończenie? Nawet przy wyborze opcji wiercenia jakoś tak mało "pompy" miał ten napad... Spodziewałem się czegoś, jakby to powiedzieć, lepszego :P No i zakończenie. Nie wiadomo co tam u Michaela z rodziną, u Patricii (choć może nie jest ten wątek aż TAK ważny) i kilka innych się znajdzie przykładów.

A tak z ciekawości - Ile zarobiliście na głowę po ostatnim skoku?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 08:31, Crew_900 napisał:

No tak w końcu ktoś musi testować gry za nim pojawią sie na PC xD

Heheheheheszki, normalnie śmiechłem, że aż mi kapcie spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 08:31, Crew_900 napisał:

No tak w końcu ktoś musi testować gry za nim pojawią sie na PC xD

Rockstar bardzo dba o pecetowców. Takiego Red Deada na przykład testują skrupulatnie już ponad trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 08:31, Crew_900 napisał:

No tak w końcu ktoś musi testować gry za nim pojawią sie na PC xD


Widać że konsole to znasz z wystaw tylko ;) a więc nie jesteś poważnym rozmówcą ;)

Dziwi mnie że tylko PC się plują, ci co maja konsole też mają PC.. osoby z PC często nie mają zielonego pojęcia jak podłączyć konsole i pojawia się zazdrość ;)

Na szczęście ja gram na konsoli a zwykli PC bez konsol sobie poczekają ;)

Sandro --> Dobre! :P nawet o tym nie pomyślałem. Aż nie mogę sie doczekać premiery RDR na PC. NA pewno jest za miesiąc premiera bo ja tak mówię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 12:05, Crew_900 napisał:

A na PC GTA V będzie, tylko kwestia czasu.

Też od samego początku jestem tego zdania i bawią mnie te wszystkie spekulacje i dramatyczne nagłówki typu "czy GTA V ukaże się również na PC?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 14:04, Sigu napisał:

/.../


Ok, już mam. Wystarczyło kupić akcje Vapid'u po misji i dopiero po pewnym czasie otrzymujemy 100 % zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek główny ukończony. Zajęło mi to niecałe 50 godzin. Wybrałem opcję C, co doprowadziło do jednego z najbardziej satysfakcjonujących zakończeń jakich byłem świadkiem w grach. Nie ukrywam, że GTA V mnie oczarowało i uważam ze to najlepsza gra jaką panowie z R* kiedykolwiek stworzyli, a i tak nie poznałem jeszcze wszystkiego co ma do zaoferowania. Według Social Club stopień ukończenia gry wyniósł u mnie 76%, bohaterowie i fabuła tak mnie wciągnęły, że pod koniec zupełnie odpuściłem aktywności poboczne. Kiedyś na pewno do nich wrócę, ale póki co za dwa dni startuje GTA Online i to temu zamierzam poświęcić najbliższy czas. Tak więc do zobaczenia w Los Santos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę nie pasuje do tej gry, ale wiecie czego mi w niej brakuje? Scen z

Spoiler

Bogiem

jak z RDR (uwaga jeśli ktoś nie grał jeszcze). Chociaż czasami zastanawiam się czy nie był nim ten
Spoiler

pies za którym Franklin biegł, a później zniknął bez śladu, ale to pewnie tylko zwykły pies

:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 19:59, Damianuss1 napisał:

Może to trochę nie pasuje do tej gry, ale wiecie czego mi w niej brakuje? Scen z

Spoiler

Bogiem


jak z RDR (uwaga jeśli ktoś nie grał jeszcze). Chociaż czasami zastanawiam się czy nie
był nim ten
Spoiler

pies za którym Franklin biegł, a później zniknął bez śladu, ale to pewnie
tylko zwykły pies

:P.


Też skojarzyłem

Spoiler

tego psa z tym strangerem z RDR :P Ale to, że był to Bóg to chyba nie było napisane nigdzie. ;)



Spoiler

Szkoda, że Rockstar tak mało wykorzystał porę zimy i śnieg w grze, bo tylko raptem 2 razy podczas fabuły, a naprawdę fajnie im to wyszło. Choć w sumie z 2 strony zima i śnieg w Los Santos i Sandy Shores? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety,

Spoiler

ale śnieg nie pasuje do tych klimatów :P, to ma być słoneczna Kalifornia. Niemniej bardzo fajny efekt, zaśnieżone samochody itd.



Przy okazji nie wiem dlaczego, ale mając 60% ukończonej gry raptem 10min temu odkryłem, że mogę kupować wozy, samoloty, śmigłowce, rowery przez internet. No po prostu świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup jakiegoś pendrive''a do instalacji "play disc" GTA V dla konsoli Xbox360, co by napędu nie zażynać. Teraz pada pytanie jak wygląda kompatybilność GTA V z USB 3.0? Spotykałem się z różnymi opiniami, i jedyne czego jestem pewien to że Sandisk USB 2.0 gwarantuje współpracę z konsolą, z czym wiele pendrive''ów innych marek ma problem. Wiem że konsola nie wykożysta potencjału USB 3.0, jednak prędkości odczytu i tak były by większe niż w przypadku dowolnego pendrive''a 2.0. Odczyt 15mb/s (minimalny zalecany dla GTA V) to największy jaki widziałem w dostępnych mi urządzeniach. Może mi ktoś zdać relacje z użytkowania pendrive''ów 3.0, lub polecić jakiś 2.0 z prędkością odczytu większą niż 15mb/s sprawdzający się z GTA V?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

36h na liczniku i jestem już na samym końcu. Dzisiaj chyba uda mi się dokończyć wątek fabularny. Powiem szczerze, że jestem strasznie ciekawy co się stanie. Po ukończeniu wątku i tak zostanie mi jeszcze sporo do zrobienia w tym ogólna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się