KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2013 o 22:53, Hommicide napisał:

Model jazdy jest bardziej podobny do tego z San Andreas, czy z GTA IV?


A tak naprawdę jest to model jazdy z Midnight Club L.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2013 o 08:11, Damianuss1 napisał:

Przy okazji. Nie jestem pewny czy to jest ten błąd, o którym wszyscy tak wspominają,
ale okej. Chodzi o to, że kupiłem sobie samochód i ten pojawił się do odebrania w garażu,
który też kupiłem. Wchodzę do garażu, okej auto jest. Wsiadam, jadę. Ciąg dalszy gry...
samochodu nigdzie nie ma.


Rockstar już przepraszał za zniknięcia garażowanych pojazdów i obiecał łatkę niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 09:33, Alehor napisał:

Rockstar już przepraszał za zniknięcia garażowanych pojazdów i obiecał łatkę niebawem

Powinni w tej łatce też dać po milionie zadośćuczynienia dla każdej postaci xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 08:11, Damianuss1 napisał:

samochodu nigdzie nie ma. Ani w garażu, w domu tez nie. Co mam go po ulicach szukać?

Właśnie dlatego upchałem kilka perełek w garażach i teraz biję się nimi poruszać. Jeszcze gdzieś nim przywalę i obudzę się w szpitalu, lżejszy o $5.000 i samochód warty kilkanaście razy więcej...

Dnia 01.10.2013 o 08:11, Damianuss1 napisał:

Tymczasem mam w nim jedynie do wybrania wóz specjalny za dołączenie do Social Clubu.

Co to za pojazd? Jestem zarejestrowany w SC od roku czy dwóch, ale żadnych bonusów w GTA V z tego powodu nie zauważyłem. A na pewno mam powiązane konta, bo nauczyłem Chopa kilku sztuczek i kupiłem mu nową obrożę poprzez appkę na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 10:38, Sandro napisał:

kilku sztuczek i kupiłem mu nową obrożę poprzez appkę na telefon.

Jak wrócę do domu to ci powiem. Jakiś taki czarny sportowy wózek, spoiler itd. Dostałem też zdaje się jakiś karabinek w sklepie, ale tego nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 09:57, Damianuss1 napisał:

Powinni w tej łatce też dać po milionie zadośćuczynienia dla każdej postaci xd.


Pff ja wydałem 23 miliony Majkelem na autka z internetu, które zaraz po tuningu i odstawieniu do garażu ulatniały się. Teraz przy 100% ukończenia gry, to już mi to lotto o ile w GTA Online tego problemu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 11:05, Alehor napisał:

Pff ja wydałem 23 miliony Majkelem na autka z internetu, które zaraz po tuningu i odstawieniu
do garażu ulatniały się.

Ajjj no lipa straszna. A tak przy okazji. Widzę, że samochody są, ale czy można kupić motocykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 11:14, Sandro napisał:

U, fajny. Ciekawe tylko czemu mnie ominęły te bonusy :/

Nie wiem czy to czasami nie ma jakiegoś związku z tym, że grałem w gry R* lub mam limitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 11:14, Damianuss1 napisał:

Ajjj no lipa straszna. A tak przy okazji. Widzę, że samochody są, ale czy można kupić
motocykl?


Można, zakładka Transport/Travel i na samym dole masz serwis z wieloma pojazdami klasy średniej, od offroadowych aż po motocykle.

Edit: Odnosnie bonusów.

Fajny jest też Elegy RH8
-Respawns infintely as a "special vehicle" at each protagonist's delivery garage, as Rockstar social club bonus content.

http://gta.wikia.com/Elegy_RH8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest żenada. Dwa tygodnie po premierze, wiadomo ile kopi się sprzedało a multi nie działa bo problemy z serwerami. Na dodatek głupia decyzja że uruchomia to dwa tygodnie po premierze teraz KAZDY sie rzuca, w dniu premiery to by się rozłozyło na tych co chca multi i tych co najpierw chcą singla ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się do multi ale szczerze mówiąc nie ogarniam kompletnie...gracze wszędzie się zabijają. Na mapie poza sklepów z bronią nie ma nic oznaczonego...żadnego tutoriala..żadnego wprowadzenia...nie wiem jak odpalić misje bo te z telefonu są poblokowane. Samo tworzenie postaci dosyć oryginalne ale dziwne....nie udało mi się do końca zrobić takiej postaci jaką chciałem. Generalnie brzydko wyglądają modele graczy.

Pewnie kwestia ogarnięcia ale po 20 minutach wyłączyłem na razie bo jakoś się zniechęciłem po kilku zgonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postać udało się stworzyć dopiero za 3 razem. Teraz stoi 15 minutę na ulicy po intrze, nic nie mozna zrobić, ani anulować ładowania, ani wrócić do singla.

Z innej beczki: zainstalowałem "play disc" na pendrive i o ile z płynnością jest lepiej, ilośc klatek na sekundę podniosła się, to wystąpił inny problem którego nie było gdy grałem odpalając grę na płycie - DOCZYTYWANIE TEKSTUR. I to tak nachalne że nawet tworzenie postaci do GTA Online wygladało jak kreator z pierwszych simsów.

Edit: Albo nie ogarniam kreatora postaci, albo hipster rodem ze Star Trek'a to najlepsze co można stworzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 14:42, Alehor napisał:

Postać udało się stworzyć dopiero za 3 razem. Teraz stoi 15 minutę na ulicy po intrze,
nic nie mozna zrobić, ani anulować ładowania, ani wrócić do singla.

Z innej beczki: zainstalowałem "play disc" na pendrive i o ile z płynnością jest lepiej,
ilośc klatek na sekundę podniosła się, to wystąpił inny problem którego nie było gdy
grałem odpalając grę na płycie - DOCZYTYWANIE TEKSTUR. I to tak nachalne że nawet tworzenie
postaci do GTA Online wygladało jak kreator z pierwszych simsów.



Po jakim intrze? Ja nic takiego nie miałem... od razu moja postać spadła z nieba i roztrzaskała się o asfalt. Ledwo przeżyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 14:44, Siupson napisał:

Po jakim intrze? Ja nic takiego nie miałem... od razu moja postać spadła z nieba i roztrzaskała
się o asfalt. Ledwo przeżyłem...


Witamy w Becie gry tworzonej dla nextgenów Q_Q

Btw intro dość sprawnie wprowadza postać do LS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się