KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Za te znikające z garaży pojazdy R* zależą się srogie baty. Kupiłem czołg za 3 mln i przyszedł mail o dostawie, ale nie kwapiłem się przez jakiś czas zaglądać do garażu. Po paru godzinach gry kupiłem sobie również wielgachnego pickupa, pojechałem go odebrać oraz nacieszyć pierwszy raz oczy nowym czołgiem - kupa. Czołgu nie ma, jest tylko pickup... Czy to przez to, że kupiłem drugi pojazd nie odpierając jeszcze pierwszego?

Do tej pory nie miałem większych problemówz garażami. Te "duże" działały jak należy, zniknął mi jedynie kupiony i stuningowany motocykl z przydomowego garażu Franklina. Co ciekawe kradziony Infermus, który wcześniej zajmował garaż, nie znikał...

Generalnie żenujące jest to, że w żaden sposób gra nie wyjaśnia funkcojonowanie garaży/zakupu pojazdów, wszystkiego trzeba się uczyć na własnych błędach. Nie rozumiem, też dlaczego nie udostępniono możliwości zmiany przypisanego do postaci pojazdu. Z tymi wehikułami róznież pojawił się jeden zonk - fura Michaela którą stuningowałem "odtuningowała" się sama po przejściu fabuły...

Jeszcze jedna rzecz która mnie zastanawia - czy Michael miał od początku ten sam pojazd? Coś mi świta w głowie, że na początku rozbijał się czymś tylnionapędowym, a teraz jego samochód ma napęd na przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 14:53, Draco-PNC napisał:



Czołg znajdziesz w hangarze

Edit: fura Majkela się nie odtuningowała, młody to zrobił, widać słabo śledziłeś fabułę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 14:55, Alehor napisał:

>

Czołg znajdziesz w hangarze

Hangarze? Masz na myśli ten do kupienia na lotnisku? No to lecę kupić. Mea culpa, wybacz Rockastar.

Nie, nie. Wiem, ze młody stuningował mu furę. Ja potem przerobiłem ją jeszcze, sam wg własnego widzimisie. Dopiero po ukończeniu fabuły samochód sam stał się zupełnie fabryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 14:59, Draco-PNC napisał:

Hangarze? Masz na myśli ten do kupienia na lotnisku? No to lecę kupić. Mea culpa, wybacz
Rockastar.


Zależy kim kupiłeś czołg, Trevcio ma hangar odgórnie, natomiast w przypadku Majkela/Franklina powinna się wyświetlić informacja że zakup nie powiódł się ze względu na brak odpowiedniego miejsca dla pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 15:03, Alehor napisał:

> Hangarze? Masz na myśli ten do kupienia na lotnisku? No to lecę kupić. Mea culpa,
wybacz
> Rockastar.

Zależy kim kupiłeś czołg, Trevcio mahangar odgórnie, natomiast w przypadku Majkela/Franklina
powinna się wyświetlić informacja że zakup nie powiódł się ze względu na brak odpowiedniego
miejsca dla pojazdu.


Yhy, rozumiem. Zakupu dokonałem Trevorem. W jego hangarze trzymam zdobycznego LAZER-a, ciekawe czy nie będzie się to w jakiś sposób gryźc ze sobą.

No nic, dzięki za pomoc. Zaraz obadam sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kiedy będzie możliwość by faktycznie pograć w GTA:O...
Albo ja nie mogę się połączyć, albo inni gracze nie mogą dołączyć do mojej sesjii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w GTa: Online? Wszystko łądnie, pięknie, intro całkiem fajnie wprowadza w klimat gry, ale co dalej? Jakiś wyścig z tym znajomym Franklina, który nie wiem jak odpalić. Podchodzę do samochodu kolesia i nic się nie dzieje. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle nie moge wbić do gry... Zrobie postać i pytają mnie czy jestem gotowy. Klikam A, potwierdzam. Potem mam czarny ekran i napis dołączanie do gta online. Kręci się kółeczko cały czas przez około 5 minut i pojawia się napis że przekraczono czas oczekiwania, spróbuj później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, problemy w dniu premiery trybu online były do przewidzenia. Całe szczęście ja mam czas pograć dopiero w weekend, mam nadzieję, że wtedy będzie to już w miarę wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś podobny problem? Tworze postać, klikam zapisz, wybieram imię postaci i koniec. Wszystko się zawiesza jedyne co mogę zrobić to wcisnąć środkowy przycisk na padzie Xboxa i uruchomić grę ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 18:07, mati285 napisał:

Cóż, problemy w dniu premiery trybu online były do przewidzenia. Całe szczęście ja mam
czas pograć dopiero w weekend, mam nadzieję, że wtedy będzie to już w miarę wyglądać.


No raczej nie powinny byc dwa tygodnie po premierze gry. Chociaż w sumie też mnie to jakoś nie dziwi.. a powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie wojowania ruszyło dalej postać została zapisana ale po wczytaniu jej kilkanaście minut potem miała zupełnie inny wygląd niż stworzyłem. Daruję sobie na razie bo nie chce negatywnie się nastawiać...może jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od godziny 19 mialem mialem juz wszystko dobrze. Wystarczyło że xboxa zresetowałem. Na rozpoczęcie pierwszej misji czekałem 10 minut, ale to tyle. Wszystko śmiga aż miło. Jak ktos na xboxie szuka osoby do pogrania to możecie mnie zaprosić: PolishWarrior71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Podobno po tym jak już komuś uda się ukończyć tutorial, gra śmiga i nie ma problemów z połączeniem się. Jednak odpalenie tutorialu to największy problem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jakiś dziwny jestem. Postać i tutorial bez problemów najmniejszych. Za to problem jest z pierwszą misją - wyścigiem. Na początku nie było niebieskiego pola, w które trzeba wejść by kontynuować zadanie, a potem nie było graczy by się dołączyli. Tak czy siak, Rockstar - żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 22:46, Baluk25 napisał:

Ja to jakiś dziwny jestem. Postać i tutorial bez problemów najmniejszych. Za to problem
jest z pierwszą misją - wyścigiem. Na początku nie było niebieskiego pola, w które trzeba
wejść by kontynuować zadanie, a potem nie było graczy by się dołączyli. Tak czy siak,
Rockstar - żenada.


Pierwszy wyścig jest częscią tutorialu, zaraz po intrze zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się