KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

DO TYCH CO GRALI JUŻ: Co sądzicie o GTA Online? Według mnie jest trochę dziwnie. Jakieś pustki na ulicach i w kółko te same misje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem główny wątek i chyba nie ma co się za bardzo rozpisywać (napisane po rozpisaniu się, yhymm).

Spoiler

Najbardziej cieszy mnie fakt, że spoiler, który przeczytałem gdzieś tam wcześniej w sieci okazał się fałszem. Zaskoczenia wielkiego nie ma, ale jest happy ending przynajmniej z mojej strony. Nie mógłbym tego zrobić, niby za co miałbym ich zabijać? Żadnego konkretnego powodu. Właściwie wybierając tą trzecią opcję wiedziałem z góry, że nie będzie żadnych konsekwencji i wszystko pójdzie dobrze. Z jednej strony trochę szkoda, taki RDR np, kto by przewidział, że finał będzie... zupełnie inny niż byśmy się tego spodziewali. Trochę liczyłem, że tutaj będzie to samo. Śmieszne, spoiler, który przeczytałem jakiś czas temu w sieci mówił o tym, że Trevor jest jakimś ciemnym agentem, tajniakiem, Franklin ponoć pójdzie siedzieć, a Majkel zginie. Powiem szczerze, że to było dla mnie ogromne zaskoczenie kiedy to przeczytałem. Tymczasem w grze, nie ma tego zaskoczenia. Nie powiem, że jestem zawiedziony bo gra jest super, to najlepsze GTA w jakie grałem. Zżyłem się z tymi trzema postaciami, zapadły mi w pamięci. Ich teksty, ich styl. To świadczy o ich genialnym nakreśleniu i dobrze odegranej roli. Nie pozostaje mi już nic innego jak cieszyć się GTA w online i bawić się dalej w tej piaskownicy.

Mam nadzieję, że wypuszczą zaraz łatkę dla znikających pojazdów bo naprawdę jest to denerwujące. Znika wszystko nawet mój ostatnio odpicowany motor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 00:32, Damianuss1 napisał:

Ukończyłem główny wątek i chyba nie ma co się za bardzo rozpisywać (napisane po rozpisaniu
się, yhymm).

Spoiler

Najbardziej cieszy mnie fakt, że spoiler, który przeczytałem gdzieś tam
wcześniej w sieci okazał się fałszem. Zaskoczenia wielkiego nie ma, ale jest happy ending
przynajmniej z mojej strony. Nie mógłbym tego zrobić, niby za co miałbym ich zabijać?
Żadnego konkretnego powodu. Właściwie wybierając tą trzecią opcję wiedziałem z góry,
że nie będzie żadnych konsekwencji i wszystko pójdzie dobrze. Z jednej strony trochę
szkoda, taki RDR np, kto by przewidział, że finał będzie... zupełnie inny niż byśmy się
tego spodziewali. Trochę liczyłem, że tutaj będzie to samo. Śmieszne, spoiler, który
przeczytałem jakiś czas temu w sieci mówił o tym, że Trevor jest jakimś ciemnym agentem,
tajniakiem, Franklin ponoć pójdzie siedzieć, a Majkel zginie. Powiem szczerze, że to
było dla mnie ogromne zaskoczenie kiedy to przeczytałem. Tymczasem w grze, nie ma tego
zaskoczenia. Nie powiem, że jestem zawiedziony bo gra jest super, to najlepsze GTA w
jakie grałem. Zżyłem się z tymi trzema postaciami, zapadły mi w pamięci. Ich teksty,
ich styl. To świadczy o ich genialnym nakreśleniu i dobrze odegranej roli. Nie pozostaje
mi już nic innego jak cieszyć się GTA w online i bawić się dalej w tej piaskownicy.


Mam nadzieję, że wypuszczą zaraz łatkę dla znikających pojazdów bo naprawdę jest to denerwujące.
Znika wszystko nawet mój ostatnio odpicowany motor.


http://www.gram.pl/news/2013/10/01/latka-do-gta-v-juz-do-pobrania.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 00:32, Damianuss1 napisał:

Spoiler

Trevor jest jakimś ciemnym agentem, tajniakiem, Franklin ponoć pójdzie siedzieć, a Majkel zginie.


W serii, której znakiem rozpoznawczym jest m. in. to, że po zakończeniu wątku fabularnego można wykańczać grę na 100% i siać bezcelowe spustoszenie, miałoby okazać się, że

Spoiler

dwie z trzech grywalnych postaci wypada z obiegu? Nyga plis. Poza tym Trevor tajniakiem? Z całej trójki akurat on, człowiek który potrafi rozstrzelać w centrum miasta kilka tuzinów Bogu ducha winnych ludzi tylko dlatego, że są hipsterami?

:D Scenarzysta który potrafiłby to wytłumaczyć w jakiś sensowny i naturalny sposób powinien dostać od Rockstara gażę podobną do tej, jaką otrzymują nasi protagoniści po ostatnim skoku w grze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się wczoraj Trevorem na polowanie. Redneckowy kumpel Trevora wyjaśnił co i jak - użyłem "gwizdka babci" i odstrzeliłem kilka dorodnych jelonków. Tuż po zakończeniu misji, kiedy miałem już zejść ze wzgórza zaatakowała i zagryzła mnie... puma ;-)

Oh, sandboxes ;-) Tylko w nich można stać się z myśliwego ofiarą w ciągu kilku sekund ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopchaliście się do GTA Online? Ja nawet teraz nie mogę się dostać...ładowanie zatrzymuje się na tym pierwszym wyścigu po wprowadzeniu i tak czekam i czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze są statystyki i niby mam wykonane 25 z 69 misji.. To tylko mamy 70 misji w tej grze? :| Strasznie mało. Oczywiście niedoliczam misji z dziwakami.. ale masakra tak mało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 11:18, Azazell napisał:

W grze są statystyki i niby mam wykonane 25 z 69 misji.. To tylko mamy 70 misji w tej
grze? :| Strasznie mało. Oczywiście niedoliczam misji z dziwakami.. ale masakra tak mało
..


Jak mało.. standard w serii GTA. Zazwyczaj w okolicy 70 misji się kręciła fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 11:18, Azazell napisał:

W grze są statystyki i niby mam wykonane 25 z 69 misji.. To tylko mamy 70 misji w tej
grze? :| Strasznie mało. Oczywiście niedoliczam misji z dziwakami.. ale masakra tak mało
..

Tak mało, że fabułe skończyłem po 26 godzinach. Sama liczba misji nie śiwadczy o długości rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do zaawansowanych graczy czy np: jak przechodze misje poszczególne to odblokowuja mi sie np: w sklepach z odzieżą nowe ubrania ? i czy odblokowuja mi się u fryzjera inne fryzury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 11:44, Bergmanssen napisał:

Mam takie pytanie do zaawansowanych graczy czy np: jak przechodze misje poszczególne
to odblokowuja mi sie np: w sklepach z odzieżą nowe ubrania ? i czy odblokowuja mi się
u fryzjera inne fryzury ?

Postępy w grze odblokowują chyba tylko nową broń i elementy używane do modyfikowania pojazdów - reszta jest dostępna raczej w całości od początku.

Swoją drogą - czy gra pozwala na zamontowanie w pojazdach takich gadżetów jak w misji z "agentem", czy też to był unikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA III - 66 misji
GTA VC - 64 misje
GTA SA - pi razy oko 100 misji
GTA LCS - 70 misji
GTA VCS - 59 misji
GTA IV - z 88 misji (+ 40-50 misji z EfLC)

I tak większość liczb jest zawyżona, ponieważ wliczone są misje nieobowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak obejrzałem wszystkie możliwe zakończenia i ...

Spoiler

trochę dziwi mnie z jaką łatwością i bezwzględnością Franklin zabija swoich towarzyszy. Do tego jeden czy drugi pomagają mu zupełnie na okejkę. Później jest chwila jakiś komentarzy w stylu - tak musiało być itd. Słabe to jest moim zdaniem :P, bardzo słabe. Osobiście normalnie wywaliłbym te zakończenia z końcowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji. W kompanii graczy jest dostępny fajny brelok do kluczy z GTAV i długopis uv, którym można odczytać mapkę dodaną do ek lub specjalki. Zdam relację jak przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się