KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2013 o 15:15, Cygi napisał:

Zdaję sobie sprawę, że czepiam się na siłę, ale część rzeczy z listy była już w GTA IV,
a jeszcze inna część...w San Andreas. ;]

Ja znalazłem chyba tylko cztery, które były w czwórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 00:07, sferis napisał:

DO TYCH CO GRALI JUŻ: Co sądzicie o GTA Online? Według mnie jest trochę dziwnie. Jakieś
pustki na ulicach i w kółko te same misje...


Zapowiadało się wielką rozpie*duchą, ale wyszło tak normalnie. Grałem wczoraj jakieś 3 godziny i powiem, że jest to całkiem fajne. Fajne wprowadzenie, misje, itp. Najlepsze, że możesz tam robić DOKŁADNIE TO SAMO co w singlu, tyle, że w każdej sesji masz dodatkowych 15 żywych graczy siejących kataklizm. Mam dopiero 6 albo 7 poziom i szczerze wydaje mi się, że jeszcze nic nie widziałem. Ukończyłem kilka misji, mniej wyścigów i jeszcze mniej zwykłych meczy Team Deatmatch. Co mogę powiedzieć jeszcze powiedzieć? Najlepiej będziesz się bawił z jakimś kumplem. Nawet zwykłe jeżdżenie po mieście ze znajomym na fotelu obok Ci się nie znudzi.

Mimo wszystko grałem wczoraj - czyli w dniu premiery. Jak R* rzekło tak się stało. Masa błędów. Serwery ledwo się trzymają. Cud że udało mi się wejść do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 17:36, Azazell napisał:

Ja mam obecnie misje gdzie Trevorem

Spoiler

torturuje zbira i wyrywam ząbki :D

Daleko
do konca głównego wątku? :)

To 25. z 69 misji fabularnych tak więc nawet nie połowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzicie, a ja stawiałem na połowę. W sumie fabuła jest tak świetna, że zamiast czekać na zakończenie, miałem nadzieję że akcja będzie trwała jak najdłużej.


PS. Ostatnio jak grałem to zauważyłem że gdy nie trzymamy broni w dłoni podczas jazdy i "strzelamy" to rozdajemy faki na lewo i prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 21:50, Diverso napisał:

O widzicie, a ja stawiałem na połowę. W sumie fabuła jest tak świetna, że zamiast czekać
na zakończenie, miałem nadzieję że akcja będzie trwała jak najdłużej.

Ja też byłem przekonany, że ta misja była sporo później, ale to pewnie przez to, że na początku gry bardzo często przeplatałem misje fabularne z pobocznymi i swobodną eksploracją mapy.

Swoją drogą, jak nazywa się samochód, którym porusza się m. in. paparazzo, dla którego można zrobić kilka zleceń? Zdaje mi się, że jest wzorowany na jakiejś hybrydzie Nissana Juke, Qashqai oraz Infiniti fx30d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie które auta będą na zawsze nasze? Bo w trakcie gry kradnę autka i chowam w garażu (nie w tym w domu ale jest taki specjalnhy garaz do trzymania aut) i one tam są ale jak je zgubie w czasie misji to co wtedy?

Bo kupione auta zawsze będą ponownie dostępne w garazu tak? A te które modernizuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 22:16, Diverso napisał:

To chyba ten FQ 2

O, dokładnie tego szukałem. Mignął mi kilka razy na ulicy i nigdy więcej go nie widziałem, a że moja ciocia ma podobnego to nie dawało mi to spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest w GTA V ten smaczek polegający na tym, że gdy zdobędziemy jakiś samochód, którego nie ma nikt, to nagle się okazuje, że mają go totalnie wszyscy i każdy nim jeździ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 23:12, Madoc napisał:

A jest w GTA V ten smaczek polegający na tym, że gdy zdobędziemy jakiś samochód, którego
nie ma nikt, to nagle się okazuje, że mają go totalnie wszyscy i każdy nim jeździ?

Owszem, ale wg mnie jest to nieporównywalnie mniej intensywne zjawisko niż to które miało miejsce w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 23:12, Madoc napisał:

A jest w GTA V ten smaczek polegający na tym, że gdy zdobędziemy jakiś samochód, którego
nie ma nikt, to nagle się okazuje, że mają go totalnie wszyscy i każdy nim jeździ?

Można nawet od czasu do czasu spotkać Infernusa w bogatszych dzielnicach Los Santos :O Przez całe GTA IV i TLaD mi się to nie udało, dopiero w TBoGT znalazłem jednego i szybko zaparkowałem pod domem. Tymczasem w GTA V są one na porządku dzielnym, z tym że trzeba wiedzieć gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 23:12, Madoc napisał:

A jest w GTA V ten smaczek polegający na tym, że gdy zdobędziemy jakiś samochód, którego
nie ma nikt, to nagle się okazuje, że mają go totalnie wszyscy i każdy nim jeździ?

Częściej się pojawia ten dany model na parkingach. Na ulicy nie spotkałem się z tym.
Swoją drogą nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie na to marudzą, przecież jak się unikatowy samochód zniszczy to przynajmniej nie ma co płakać, bo jest backup na drodze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 23:57, Ziggy napisał:

Wie ktos czy misje z przemytem broni sa nieskonczone czy jak? W sensie ile tych misji
jest?

Według Social Clubu, do zaliczenia 100% gry należy wykonać po 5 przemytów lądowych i powietrznych. Szczerze mówiąc to znudziły mi się one już po pierwszym i bardzo rzadko do nich wracam, ale jeżeli wykonałeś już tę wymaganą liczbę, a zleceń przybywa to zapewne są one zapętlone tak jak rabusie czy security vany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się