KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Mi sie te misje podobaja wlasnie. Zwlaszcza te powietrzne gdzie sie potem bombarduje jakies cele:) Wiec jestem ciekaw czy jest ich kilkadxiesiat czy nieskonczona ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUrcze właśnie testowałem tryb online i naprawdę sprawuje się dobrze oraz wygląda bardzo interesująco.. Jakby to była inna alternatywna gra względem fabularngo wątku. Też są inne postacie itp :) tylko, że teraz masz graczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu udało mi się dołączyć do Online. Szkoda tylko, że większość czasu spędziłem na ekranach ładowania, a w sesji o dziwo było tylko 4 ludzi. Nieważne, bo i tak po zrobieniu pierwszej misji, którą jest wyścig z Lamarem moja satelita zawiesiła się nad miastem i nie mogłem przejść do widoku postaci. Jeśli tak ma wyglądać tryb multiplayer to ja dziękuję. Poczekam z miesiąc aż to porządnie naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 10:04, Sarturias napisał:

Wczoraj w końcu udało mi się dołączyć do Online. Szkoda tylko, że większość czasu spędziłem
na ekranach ładowania, a w sesji o dziwo było tylko 4 ludzi. Nieważne, bo i tak po zrobieniu
pierwszej misji, którą jest wyścig z Lamarem moja satelita zawiesiła się nad miastem
i nie mogłem przejść do widoku postaci. Jeśli tak ma wyglądać tryb multiplayer to ja
dziękuję. Poczekam z miesiąc aż to porządnie naprawią.



BTW: po updacie zauważyłem, że całe miasto jest pełne samochodowych klonów. Jeżdżą tylko 3-4 modele. A za nic w świecie nie mogę znaleźć od początku gry Sabre ani Phoenixa, zupełnie jakby nie istniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem chyba z 10h Online i wbilem 13lvl, jak wylaczlem konsole a pozniej chcialem zagrac to postac mi usunelo. Pozniej zrobilem kolejna i z ciekawosci wylaczylem konsole i wlaczylem zeby sprawdzic czy postac jest, jak sie okazalo znowu mi usunelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na luzie (xbox360) - 21 rank i największą bolączką jest to, że ludzie zamiast dołączać do misjii, próbują zabijać wszystko co się rusza, bądź ma lepszy pojazd. W GTA Online podejście R* do mitrotranskacji trzeba zobaczyć na własne oczy. To nie jest pay 2 win ale - wprowadzenie opłaty za śmierć nawet w death match''ach i strasznie niskie wynagrodzenia za zadania, które często nawet nie pokrywają kosztów amunicji bądź smierci - to po prostu przegięcie. ALBO BULISZ ALBO GRINDUJ JAK RASOWY TIBIJCZYK...

:(

PS: Szukam aktywynch graczy(X360), chętnych do wykonywania zadań bądź spontanicznych włamów do bazy wojskowej etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP
To zaproś mnie (PolishWarrior71). Co prawda dopiero 6 ranga, ale nie miale czasu grać w tym tygodniu, lecz mysle ze w weekend posiedze w gta dużo więc powinienem zgrabnie podskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 09:38, Baluk25 napisał:

Działa już normalnie? Czy nadal 1 - 2 ludzi w czasie całej sesji?


A wjesz nie będę kłamał.. Grałem parenaście minut i nie wiem jak to dokladnie funkcjonuje. :)


--
Panowie też macie wrażenie że po wgraniu patcha - single nie przycina już prawie w ogóle?? Mam na myśli FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt kasy mało jest ale sa zadania za które dostaje się 5tyś a to kwestia 7 minutowej misji więc nie jest źle. Ale że trzeba płacic za śmieć w death matchach to pierwsze słysze.. fakt faktem w zwykłym meczu takim nie brałem udziału. Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 11:59, Kafar napisał:

Jak to wygląda?


Giniesz i z konta pobiera Ci X% środków. Tyle...

Ej a jak to jest z Aim Assist? Na 23 ranku już niemogę tego włączyć, mam nadzieję że to tylko bug, bo celowanie zza osłon w grach rockstara jakie jest kazdy widzi.

(Xbox360) Ktoś chętny farmić misje od Geralda? Te płatne po 9000$ - jak się ogarnie schematy to można je robić w 5-7minut i dość szybko się dorobić przyzwoitego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 03:13, Alehor napisał:

PS: Szukam aktywynch graczy(X360), chętnych do wykonywania zadań bądź spontanicznych
włamów do bazy wojskowej etc.


Ja bym był aktywnym graczem gdyby mi wyścig Lamara łaskawie chciał zadziałać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2013 o 17:30, Zb4wiciel napisał:

Ja bym był aktywnym graczem gdyby mi wyścig Lamara łaskawie chciał zadziałać...


Odpal i jak pojawi się tabela na tle rozmazanego miasta z napisem "Uruchamianie sesji" - zostaw konsolę na godzinę albo i dłużej, wkońcu załaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy działa u was to zapisywanie aut w garażu? Mam na myśli osobny garaż, nie ten w kryjówce. Denerwuje mnie już ta gra, kupiłem wóz wojskowy, ten jeepek, pisze, że przesyłka z wozem dostarczona w wiadomości, ile razy bym do tego garażu nie wszedł nie ma w nim nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 22:22, mati285 napisał:

Czy pojazdy wojskowe nie trafiają, aby czasem do hangaru, a nie do garażu?

A wiesz, że nie wiem. Nie mam żadnego hangaru, tak mi się wydaje. Pamiętam, że wcześniej chcąc kupić np samochód nie miałem tego garażu osobnego to wyskoczyło info, że nie mam miejsca na przechowanie tego samochodu. W takim razie gdzie może być ten hangar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się