KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2013 o 09:02, Diverso napisał:

Czy mogę sobie kupować domy/garaże które będą własnością ekipy, a nie moją prywatną?


-Nie, możesz tylko zapraszać ludzi przez telefon lub wpuszczać dzwoniących do twoich drzwi

Dnia 05.10.2013 o 09:02, Diverso napisał:

Jak się dzielić kasą z innym członkiem ekipy?


Przytrzymaj select i gdzieś jest zakładka - podziel się łupem z ostatniej akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę no, multi działa jak ta lala za wyjątkiem tego, że ilekroć wchodzę do lobby to dosłownie po ułamku sekundy wyskakuje czarny ekran i wiadomość o przekroczeniu czasu połączenia. Po sekundzie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 15:00, Alehor napisał:

> Jak to wygląda?

Giniesz i z konta pobiera Ci X% środków. Tyle...


A no tak ale to podobno jest błąd. Wczoraj z Ruczajem trzaskaliśmy się z jakimś gościem (plus 4 gwiazdki polciji plus wysadzona stacja paliw:P) parę razy zginałem 25tyś z konta poszło. Dziś 2 razy zginąłem i kosztowało mnie to 5tyś (ani grosza nie miałem przy sobie wszystko w banku). Więc to jest błąd.

Jedyne co ma być to jak masz 5tyś lub więcej przy sobie i cie zabiją to wszystko Ci wypada.. ale to też nie do końca działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to zna ktoś jakiś szybki sposób na zarobek? Ja farmię te misje od Geralda non stop, ale i tak mam dopiero zaledwie 40 tysięcy i 8 rangę. Czy z postępem w grze i wraz z odblokowywaniem nowych misji wynagrodzenie za nie wzrośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy patch usunął karę opłaty za śmierć z misjii i deathmatchy, dodatkowo usunięto możliwość powtarzania misji jeśli wykonało ją się pomyślnie. Koniec farmy szybkiej kasy z "Violent Duck" od Geralda. Dobre posunięcie, teraz gra motywuje do wynokywania misji bez obawy że dochód z nich, nie przekroczy kosztów ponieśionych za śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas swobodnego zwiedzania Los Santos powinno się atakować napotkanych graczy? Ilekroć kogoś spotkam to podwożę go samochodem, pomagam w ucieczce przed policją lub zwyczajnie ignoruję i jadę dalej. W rewanżu dostaję kulę w łeb albo kicka. Dafuq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 21:54, Sandro napisał:

Czy podczas swobodnego zwiedzania Los Santos powinno się atakować napotkanych graczy?

Mam dopiero 3 rangę, ale w podpowiedziach widziałem info o możliwości wykupienia za 100 dolców w grze glejta na brak możliwości zabicia Ciebie przez innych graczy, ale wtedy ty też nie możesz ich zabijać. Nie było mi dane przetestować bo nie mam żadnej kasy aktualnie. Gość zabił mnie podczas pierwszego rabowania sklepu xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby jest taka możliwość, ale skoro ludzie rzucają się sobie do gardeł przy każdej możliwej okazji to albo muszą się potwornie nudzić, albo mają z tego świetne bonusy :P

Dnia 05.10.2013 o 21:58, Damianuss1 napisał:

Gość zabił mnie podczas pierwszego rabowania sklepu xd.

A ja, głupi jeleń, widząc że ktoś rabował sklep, zatrzymałem samochód pod wejściem i pomogłem mu zgubić gliny. Po wszystkim koleś wyszedł z samochodu i wpakował we mnie serię z SMG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 23:19, Smooqu napisał:

Dodaj mnie do znajomych w takim razie, z chęcią z Tobą zagram :D

Heh, kilka godzin spędzonych w multi i już się nauczyłem żeby nikomu nie ufać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 22:25, Sandro napisał:

A ja, głupi jeleń, widząc że ktoś rabował sklep, zatrzymałem samochód pod wejściem i
pomogłem mu zgubić gliny. Po wszystkim koleś wyszedł z samochodu i wpakował we mnie serię
z SMG.


Gość zrobił mi to samo tyle że z helikopterem, chwilę później się rozbił usiłując dołączyć do swoich kolegów, po czym ja go dogoniłem i snajpowałem ich wszystkich jak kaczki przez dobre 40min, ta gra ma chory system respawnowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie do OSÓB KTÓRE UKONCZYŁY GRĘ GTA 5.

Spoiler

Ja właściwie wykonałem z 25 misji i odkryłem jedynie większość miasta + tereny tam gdzie mieszkał Trevor. A jak widze jest wiele innych miejsc na mapie.. Czy odkryjemy je przez misje czy jednak tu musimhy sami sobie pojezdzić? Bo niewiem czy samemu sobie pojechac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy czy bedziesz zbieral znajdzki oraz wykonywal misjie poboczne. Glowne misje nie sa jakos ''rozwalone'' po calej mapie, wiec w takiej sytuacji sporo smaczkow Cie ominie. Warto samemu pozwiedzac (np. samolotem/helikopterem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie do tych którzy ukończyli.

Spoiler

Mianowicie w ostatniej misji wybrałem śmierć Trevora i w sumie tego żałuję bo teraz jestem biedniejszy o jednego bohatera. Czy jeżeli przejdę jeszcze raz ostatnią misję i wybiorę C to mu przywróci życie, czy gra będzie wracała do punktu zapisu z pierwszego przejścia tej misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się