KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Potworzenie misji pozwala jedynie na osiagniecie lepszego wyniku. Po zakonczeniu, gra sie przeladowuje i wracasz do punktu w ktorym byles gdy wybrales ''replay''.

To juz nawet nie chodzi oto, ze jest

Spoiler

jednego bohatera mniej

, ale przede wszystkim oto, ze nie osiagniesz juz
Spoiler

100% jesli zostaly Ci jakies misje poboczne Trevora - o te z oczywistych wzgledow sa zablokowane. Jesli nie masz save''a tuz po napadzie na bank to musisz zaczynac od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 10:50, Piotrek_K napisał:

To juz nawet nie chodzi oto, ze jest

Spoiler

jednego bohatera mniej

, ale przede wszystkim
oto, ze nie osiagniesz juz
Spoiler

100% jesli zostaly Ci jakies misje poboczne Trevora - o
te z oczywistych wzgledow sa zablokowane. Jesli nie masz save''a tuz po napadzie na bank
to musisz zaczynac od nowa



Ekhem. Nie wprowadzaj chłopaka w błąd. Gdy zabije się Trevora to

Spoiler

jego misje jakby wylatują z gry - bum, nie ma ich. A jeżeli czegoś nie ma, to jak można coś zaliczyć? Oczywiście, że można mieć 100% bez Trevora bo jego misje się wtedy nie wliczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Spoiler ! Problemy z jedną misja z Trevorem w roli głównej . Sory że sie teraz za mocno rozpisze ale chciałem sie zwami podzielić jak mi idzie w GTA V . Otuż miałem jeden problem z jedną z misji głównych , mianowicie chodzi mi o misje jak Trevor leciał samolotem i musialem sledzic duży samolot Transportowy , jak juz wyleciałem nad małym miasteczkiem na terenach pustynnych kazali mi sie wzbić wysoko żebym się zrównał z samolotem Transportowym , powiem wam szczerze że męczyłem sie nad tym ok godziny i w koncu stchurzyłem i zrobilem opcje pomiń . Niemoglem tego przejsc serio , co sie wzbilem do góry to zamiast mój samolot zrwónać sie z Transportowcem to zaraz mi zawiał wiatr i mój samolot tracił moc i spadalem a jak sie wzbijałem do góry juz to za Chiny niemoglem dogonic transportowca . Jeszcze wczesniej jak sie męczyłem z ta misja włączyłem na youtube jak przeszedl ta misje Sarge i mu sie udało za pierwszym razem ja niewiem jak on to zrobił . Może umnie był jakis błąd kto wie . A potem jak zrobiłem na opcje pomin to znalazłem sie juz koło samolotu transportowego kilka dosłownie metrów i za ch....re niemogłem do niego doleciec parodia i tez zrobilem pomiń potem mialem misje w samolocie samym Trevorem to wykonczylem tych gosci i potem juz bylem pilotem tego transportowca i musialem uciec tym dwóm mysliwcom i tez sie meczylem i tez zrobiłem pomiń ( to dobrze że w GTA V zrobili taka opcje pomiń bo jak by nie to to bym mógł stracić nerwy na tej misji :-/ . )I I tak w sumie przeszlem tą misje na takim przewijaniu troche ale w sumie niemialem innego wyjscia bo niechciałem sie denerwowac serio , ciekaw jestem asy jak wam ta misja sie udała , A tak apropo to miałem na koncu brązowy medal za ukończenie misji hehe niedzwie sie w sumie hehhehe , pozdrawiam was i napiszcie o swoich poczynaniach z ta misją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić 100% czy nawet platynę itp. gorzej jest chyba w przypadku majkela ale nie wiem czy inna postać ma dostęp do łodzi podwodnej bez kupowania doku czy nie. Jak ma to i także można zrobić platynę.

Szczerze mówiąc ten wybór to chyba eksperyment społeczny jest ;P dlatego że serio nie wiem jak można było wybrać coś innego niż

Spoiler

C.. przecież Ci co chcieli śmierci drugiego to manipulatorzy i oszuści. Wystarczyło śledzić fabułę jak dymali ciągle NAS czyli nasze postacie. A potem jakiś judasz się do któregoś z nich przyłączyć chciał ?:P Wstyd. :D



Edit. Chociaż nie.. trophy za 3 postacie w tym samym czasie które są ścigane przez 3 gwiazdki nie wpadnie, a u majkela trophy za sekte. Więc poprawiam się.. 100% można zrobić ale platyny nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak spoiler to zaznaczaj jako SPOILER tekst. Na dole masz znacznik.

Nie miałem problemów z tą misją i pierwsze słyszę by ktoś miał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wybrałem

Spoiler

A z ciekawości bo nawet nie oczekiwałem tego, że on rzeczywiście zginie. Poza tym opcja pt. "Życzenie śmierci" brzmiała dziwnie i myślałem, że w tym wypadku miałby zginąć Franklin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 12:41, Kafar napisał:

a u majkela trophy za sekte.

Gdzie dokładnie mogę rozpocząć ten wątek? Jedyne co odnalazłem to jakiś internetowy kurs (drogi!) na jakąś drogę oświecenia. Dostałem za to sekciarską koszulkę dla Franklina :)

Powracając jeszcze do multi, chciałbym tylko powiedzieć: nosz kuźwa mać! Od piątku udało mi się wykonać jedynie dwie misje i jeden deathmatch. Do tego doszedł taki motyw, że ilekroć wejdę do multi, kilkanaście sekund później dostaję informację, że przegłosowano wykopanie mnie. Po kilkunastu sekundach - za dziesiątym razem usiadłem z zegarkiem w ręku. Zostaję wykopany, wchodzę gdzie indziej, robię kilka kroków przed siebie i znowu kick. Co gorsza, z każdym powrotem po takim kicku dostaję powiadomienie jakobym wyszedł z gry w trakcie trwania jakiejś akcji, a jeżeli będzie się to powtarzać to Rockstar wrzuci mnie do wora innych 11-letnich kamperów i nie będę miał możliwości grania ze wszystkimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 13:28, Sandro napisał:

Gdzie dokładnie mogę rozpocząć ten wątek?

Musisz jako Michael wejść na stronę epsilonprogram.com i odpowiedzieć na kilka pytań. Rozpoczniesz w ten sposób ciąg misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie danej nieruchomości zależy od postaci? Np lądowisko w mieście na dole mapy, jest na mapie, podjeżdżam Franklinem, jest tabliczka. Podchodzę, kup teraz, potwierdź i .... i nic. Nic się nie dzieje. To jakiś błąd czy muszę kupić inną postacią? Trevor np w ogóle nie ma tego lądowiska na mapie, wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 18:09, Damianuss1 napisał:

/.../

Trevor akurat ma lądowisko i hangar na swoim lotnisku przy Sandy Shores. To w Los Santos kupiłem akurat Michaelem i nie miałem z tym żadnych problemów, choć jeżeli byłoby ono przypisane do danej postaci to powinien się wyświetlić odpowiedni komunikat, jak podczas próby zakupu firmy taksówkarskiej lub sklepu z maryśką. Możliwe też, że musisz dać grze chwilę "pomyśleć" zanim zaskoczy. Kupując hangar na lotnisku kliknąłem na "kup" kilka razy zanim gra zaskoczyła. Z tym że naliczyła mi po milionie za każde kliknięcie tak więc trochę przepłaciłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BRAWO ROCKSTAR. W GTA Online moja postać na 33 Ranku z 430.00$ i apartamentowcem z garażem na 10 pojazdów, poszła w las. wszystkie statystyki z singla na social clubie też poznikały progress 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 18:55, Alehor napisał:

BRAWO ROCKSTAR. W GTA Online moja postać na 33 Ranku z 430.00$ i apartamentowcem z garażem
na 10 pojazdów, poszła w las. wszystkie statystyki z singla na social clubie też poznikały
progress 0%.


Współczuję, w piątek też mi skasowało postać. Btw. to ile dostawałeś średnio za zlecenia od np. Geralda czy Simeona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 18:58, Jacio96 napisał:

Współczuję, w piątek też mi skasowało postać. Btw. to ile dostawałeś średnio za zlecenia
od np. Geralda czy Simeona?


Od Geralda po 1,5-9k, od Simiona od 1-5k, wczoraj robiłem zadanie od Lestera za 25k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od premiery GTA Online minęło już 5 dni a ja do tej pory zagrałem tylko raz w grę typu deathmatch/wyścig etc. Za każdym razem mam komunikat, że przekroczyłem czas oczekiwania. Do kitu z takim multiplayerem. Póki co ocena za niego wynosi 1/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 19:05, Sarturias napisał:

Od premiery GTA Online minęło już 5 dni a ja do tej pory zagrałem tylko raz w grę typu
deathmatch/wyścig etc. Za każdym razem mam komunikat, że przekroczyłem czas oczekiwania.
Do kitu z takim multiplayerem. Póki co ocena za niego wynosi 1/10.

Ja się czuję jakbym zapłacił 200zł za betę okrojonej gry przeznaczonej na nextgeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 19:05, Sarturias napisał:

Póki co ocena za niego wynosi 1/10.

Ja dzielnie znosiłem te kicki i przekroczenia limitów. Przebolałem też niekończące się ekrany ładowania i wyczyszczony ekwipunek wszystkich bohaterów z singla. Ale jak mi dzisiaj skasowało postać i miałem przechodzić od nowa samouczek to pizdnąłem padem w kąt i poszedłem oglądać film. Po singlu mam bardzo dobre wrażenia, ale multi nie mam zamiaru tykać choćby kijem do czasu aż Rockstar zrobi go grywalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za singla nota wysoka, ale multi leży :P. Pewnie dlatego multi miało opóźnienie. Jakby coś takiego wyszło w dniu premiery razem z singlem to oceny poszłyby w dół chyba przy każdej recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się