KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2013 o 20:20, Sandro napisał:

Jeżeli masz na myśli ostrzał rakietami naprowadzającymi to ponoć robienie beczek bardzo
podnosi szanse na bezpieczne oddalenie się od bazy.

Najbezpieczniejszym sposobem jest... wlaczenie misji taksowkarskiej (domyslnie L3) przed wjazdem do bazy. Wtedy praktycznie dojezdzasz do mysliwca bez jakiegokolwiek oporu i spokojnie zabierasz pojazd. Pozniej tylko szybko start, niski wylot z bazy i pozniej dluga.

Dnia 07.10.2013 o 20:20, Sandro napisał:

Chwilę po starcie włączają się w nim jakieś systemy dezaktywujące i samolot przestaje działać

Albo to sie pojawilo niedawno (bo wczesniej nigdy sie z czyms takim nie spotkalem) albo mylisz usterke zwiazana z ostrzalem z jakims magicznym systemem ;). Sprobuj sposobu wyzej i nie powinno byc problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 20:37, Piotrek_K napisał:

Pozniej tylko szybko start, niski wylot z bazy i pozniej dluga.

Wjazd już opanowałem, teraz staram się wylecieć :P Jak mówiłem, robienie beczek odrzutowcem teoretycznie (za mało jeszcze tego próbowałem, abym mógł się podpisać pod tymi słowami) działa, ale pobawię się też niskim przelotem. Brzmi mniej skomplikowanie.

Dnia 07.10.2013 o 20:37, Piotrek_K napisał:

Albo to sie pojawilo niedawno (bo wczesniej nigdy sie z czyms takim nie spotkalem) albo
mylisz usterke zwiazana z ostrzalem z jakims magicznym systemem ;)

Pewnie uznałbym to za skutek ostrzelania samolotu gdybym nie przeczytał o tym na GTA Wiki i czymś podobnym. Poszukam, zalinkuję.

Edit: O, mam.
If the player successfully steals this jet from Fort Zancudo, they must place it in a hangar as soon as possible, as there seems to be a "kill switch" that kills the engine. If the player then exits, they will not be able to enter it again.
http://www.grandtheftwiki.com/P-996_LAZER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 20:50, Sandro napisał:

ale pobawię się też niskim przelotem. Brzmi mniej skomplikowanie.

No ja napisze, ze spawdza sie bardzo dobrze. Nie lec powyzej lamp i bedzie ok. Zadna rakieta nie zostanie wystrzelona ;)

Z tym kill switchem to w sumie ciekawe. Piewszy raz sie spotykam, a przeciez widzialem filmiki, gdzie ludzie polecali wlasnie Lazera do wykonywania ''knife fligths'' (czyli latanie bokiem miedzy budynkami). Coz - mi sie na razie udalo, przy odrobinie farta, ukrasc wojskowy samolot transportowy. Ale za bardzo nie mialem gdzie go trzymac wiec rozwalilem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 21:18, Piotrek_K napisał:

Coz - mi sie na razie udalo, przy odrobinie farta, ukrasc wojskowy samolot transportowy. Ale za bardzo nie
mialem gdzie go trzymac wiec rozwalilem ;)

Ja też się na niego szykuję choć ostatnio kupiłem sobie Cargoboba (ten helikopter transportowy), bo odkryłem że za pomocą wysuwanego podnośnika można podczepić do niego właściwie dowolny pojazd drogowy i nie tylko. Póki co podrywam autobusy z drogi i zrzucam je na zatłoczone autostrady, bo nie przyszło mi jeszcze do głowy żadne pożyteczniejsze zastosowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 20:20, Sandro napisał:

Jeżeli masz na myśli ostrzał rakietami naprowadzającymi to ponoć robienie beczek bardzo
podnosi szanse na bezpieczne oddalenie się od bazy. Próbowałem tego dwa razy: za pierwszym
obydwa pociski mnie minęły, ale za drugim jeden trafił do celu. Co nie zmienia faktu,
że skuteczność beczek wynosi w moim przypadku 75% :D
Problemy zaczynają się później, kiedy chcę odstawić Lazera do hangaru. Chwilę po starcie
włączają się w nim jakieś systemy dezaktywujące i samolot przestaje działać więc należy
go jak najszybciej zapisać w hangarze i zgubić pościg. Problem w tym, że we wszystkich
hangarach mam już zapisane inne samoloty, które blokują wjazd do środka. Teoretycznie
mógłbym je zestrzelić, pokrążyć w okolicy aż wrak zniknie z podjazdu i wjechać tam odrzutowcem,
ale manewrując "kaszlącym" sprzętem i z czterema gwiazdkami na karku jakoś ciężko jest
mi się skupić na robieniu kółeczek nad lotniskiem.

Po starcie kieruj samolot od razu nad środek Alamo Sea i wznieś się w miarę wysoko (tam szybko gubi sie pościg). Staraj się jak najmniej używać dopalacza/gazu/triggera jak zwał, tak zwał (nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale możliwe, że dzięki temu silnik dłużej wytrzyma, a prędkość jest na tym etapie niepotrzebna). Kiedy gwiazdki znikną przełącz się na innego bohatera, a następnie z powrotem na postać pilotującą odrzutowiec. Maszyna jest w 100% sprawana, można chować do hangaru. Ja tym sposobem zdobyłem zarówno Lazera jak i Titana. Kwesta zajętego hangaru - Lazera wstawiłem do hangaru Franklina, gdzie stał już Shamal. Kiedy następnym razem odwiedziłem lotnisko Shamala zastąpił Lazer (rzecz jasna, jak się go potem zamieni na coś z listy kupionych samolotów to już nie wróci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaram się klapkami w gta V (zamawiam przez to pre-ordera na peceta). Genialne po prostu, teraz szukanie detali to rodzaj wyszukiwania easter eggów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chryste, to już n-ty temat/news o GTA V, po wejściu w który nie widzę zachwytów nad rozgrywką, możliwościami czy światem gry, a nad animacją klapków :O Dokąd ten świat zmierza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 00:26, Gumisiek2 napisał:

Chryste, to już n-ty temat/news o GTA V, po wejściu w który nie widzę zachwytów nad rozgrywką,
możliwościami czy światem gry, a nad animacją klapków :O Dokąd ten świat zmierza?

Myślę że słynna zbroja dla konia z Obliviona nareszcie doczekała się godnego następcy - klapki z GTA V zaczynają być synonimem dbałości o detale w grach wideo i niejednokrotnie będą wspominane w recenzjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I rozwiązałem problem okazało się że przy padniętym pendrive musiałem jeszcze raz dograć tą paczkę. I znów mogę mieć różowego deaset eagla xD.

Jak kto chce pograć w online wbijać do Borderon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 20:37, Jacio96 napisał:

Sory za dubla ale nie mogę edytować postu... Przywróciło już wam postacie czy jeszcze
nie? Bo ja wciąż czekam..


Mi postać z 33rankiem, apartamentowcem i hajsem przepadła. Na nowej zaraz po stworzeniu miałem 230k$, chociaż tyle się zachowało ;/

Edit: @Hacket, invite na XBL wysle po poludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpalilem gta online i ku mojemu zdziwieniu nie wyskoczyl zaden totalnie zaden blad i wczytal sie filmik z moja glowna postacia i zostalem wprowadzony przez R* do gta online,musze stwierdzic ze ten aspekt rowniez zrobili idealnie,wyglada na to ze wreszcie online dziala jak trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 12:38, szaryczlowiek napisał:

Wczoraj odpalilem gta online i ku mojemu zdziwieniu nie wyskoczyl zaden totalnie zaden
blad i wczytal sie filmik z moja glowna postacia i zostalem wprowadzony przez R* do
gta online,musze stwierdzic ze ten aspekt rowniez zrobili idealnie,wyglada na to ze wreszcie
online dziala jak trzeba!


ahaha.. uwielbiam to myślenie graczy na pograniczu frajerstwa :P nie nie działa po prostu miałeś farta! :) co dziennie jak będziesz się logował masz taki rzut monetą. Albo będzie wszystko albo nic. Tak informuje żebyś był na to gotowy. Ja przy zakładaniu kolejnych postaci zawsze jestem ;)

Jedyne co zawsze zostaje to kasa z banku (czasami troszkę mniej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 01:19, Sandro napisał:

Myślę że słynna zbroja dla konia z Obliviona nareszcie doczekała się godnego następcy
- klapki z GTA V zaczynają być synonimem dbałości o detale w grach wideo i niejednokrotnie
będą wspominane w recenzjach :D


oj nie, zbroja dla konia to coś zupełnie innego.. tu dbałość o szczegóły tam było dymanie graczy na dlc ;) a to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to można spokojnie. Oprócz tego że raz mi zniknęła postać, która wróciła po 15 minutach + niemożliwość wykonywania zadań z członkami ekipy przez godzinę + sporadyczne problemy z chmurą R* to jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 16:51, Sarturias napisał:

Można już grać w Online czy dalej nie ma to sensu? :)


Grać można, musisz się jednak liczyc jak coś ze stratą postaci oraz tym co ona ma. Pieniądze zachowane w banku zazwyczaj zostają w całości ewentualnie znika np. 1/5. Ale tak po za tym i po za problemami z połączeniem to jest ok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie możecie się zalogować do GTA Online to wam wywala błąd, że chmura rockstar jest niedostępna i nie ma możliwości zapisywania czy coś innego i tylko u mnie tak jest? Pytam bo znajomy gra i nie ma żadnych problemów a ja co wejdę to mi się to wyświetla. Jak pominę to włącza się edytor postaci (bo jeszcze nie grałem normalnie) i wrzuca mnie do świata w którym jest 3-4 graczy i zero misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się