KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Eh czyli nikt nie ma ochoty na zabawe w gta online na xboxie z kolegą z forum? Ma się rozumieć że randomy wam pasują? No spoko, nie będę narzucał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 19:24, peter000 napisał:

Jak nie możecie się zalogować do GTA Online to wam wywala błąd, że chmura rockstar jest
niedostępna?

Bardzo rzadko. Ale żeby nie było, nawet jeżeli uda mi się dostać do GTA Online to o misjach mogę zapomnieć, bo w dziewięciu na każde dziesięć prób wskakuje mi komunikat jakobym przekroczył jakiś limit oczekiwania na graczy. Co ciekawe, wyskakuje to po niecałej sekundzie i automatycznie wywala mnie do singla.

Być może wielu już to widziało, ale ja na chwilę zgłupiałem kiedy przy tworzeniu postaci okazało się, że mam... ciekawego ojca :D

20131008205418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 00:17, Sandro napisał:

Jest i pierwszy patch do GTA Online, skupiający się przede wszystkim na znikających postaciach
i ekwipunku oraz niekończącymi się ekranami ładowania.

Nareszcie. Przedwczoraj udało mi się wejść do gry gładko, pośmigałem może z godzinkę w różnych trybach i byłem zaskoczony, że chodzi bardzo ładnie. Teraz liczę, że już będzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej oczekiwany przeze mnie tryb w GTA Online - deathmatch, okazał się największym...niewypałem? W ogóle nie widać graczy, nie wiadomo gdzie są, co chwile dostajemy strzała od kamperów. W poprzedniej części kamperzy mogli sobie być, ale chociaż można było się zorientować gdzie są, w piątce po prostu nie widać przeciwników, zupełnie jakby kamuflowali się z otoczeniem. Nie wiem czy macie podobne doświadczenia, ale mnie to już zdążyło zirytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 10:29, Sarturias napisał:

otoczeniem. Nie wiem czy macie podobne doświadczenia, ale mnie to już zdążyło zirytować.

Ja tam wszystko widzę. Widać ich przez chwilę na minimapie kiedy hałasują. Ogólnie jest to dość nudny tryb, a i zysk z niego jest niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 11:03, Damianuss1 napisał:

Ja tam wszystko widzę. Widać ich przez chwilę na minimapie kiedy hałasują. Ogólnie jest
to dość nudny tryb, a i zysk z niego jest niewielki.



A w poprzedniej części właśnie deathmatch dawał najwięcej expa. Obecnie chyba najlepiej wykonywać misje z innymi graczami, całkiem fajne zresztą. Mam dopiero 11 poziom, a to co widziałem do tej pory podobało mi się, więc co będzie po randze 100? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deathmatch bazuje teraz na tej samej zasadzie co w Red Dead Redemption. Gdy się nie ruszasz lub normalnie biegasz to jest niewidoczny na minimapie. Tryb jest okej, ale wiele zależy od mapy i od ilości graczy. Ja skupiam się na wyścigach, za wygrany zbiera się 5-8 K i około 1500 RzeczPospolitej.

BTW> Wie ktoś co to jest to "JP", które dostajemy po misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazlem ciekawego buga,otoz chciialem sobie kupic swoj pierwszy garaz online za ciezko uzbierane pieniadze i ku mojemu zdziwieniu gra mi nie pozwolila,pojawil sie komunikat ze brakuje mi pieniedzy i czy chce sie udac do playstation store aby kupic wirtualna monete^^ ,a mialem jakis tysiac wiecej niz bylo trzeba,co najgorsze jak udalem sie na napad po wiecej kasy to cos poszlo nie tak i w ciagu 10 min stracilem prawie 8tys i teraz znowu musze tulac,przyznam ze szlag mnie trafil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że między nami jest gracz, któremu udało się zakupić najdroższą kryjówkę. Mam więc pytanie. Mam 80 tysięcy na koncie. Jeszcze trochę i będzie mnie stać na jedne z tańszych mieszkań. I tu pytanie. Warto teraz kupować coś taniego, czy później może fundusze będą nam łatwiej przychodziły i szybciej uzbieram te 400 tysięcy na apartament niż zbierałem te 80 kafli? Mam 15 rangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 19:47, Jacio96 napisał:

Pamiętam, że między nami jest gracz, któremu udało się zakupić najdroższą kryjówkę. Mam
więc pytanie. Mam 80 tysięcy na koncie. Jeszcze trochę i będzie mnie stać na jedne z
tańszych mieszkań. I tu pytanie. Warto teraz kupować coś taniego, czy później może fundusze
będą nam łatwiej przychodziły i szybciej uzbieram te 400 tysięcy na apartament niż zbierałem
te 80 kafli? Mam 15 rangę.

"Bitch please", to jest GTA, a nie NY Stock Exchange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się