KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Mam dwa pytania

1. W GTA Online niby jest 16 players ale gdzieś czytałem, że ma być do 32 graczy na serwerze.. Wiadomo coś o tym?

2. W Singlu nasze postacie mają specjalne umiejętności np spowalnianie czasu podczas jazdy. Często pojawia się komunikat, że możemy te umiejętności rozwijać . Pytanie brzmi jak? Bo te cechy np siła, strzelanie to samorośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 09:32, Azazell napisał:

Pytanie brzmi
jak? Bo te cechy np siła, strzelanie to samorośnie.

Nie rośnie samo tylko, gdy wykonujesz czynności związane z daną umiejętnością. Tak, więc siła rośnie, gdy dużo walczysz wręcz albo uprawiasz sport. Kondycja rośnie, gdy dużo biegasz, strzelanie, gdy dużo strzelasz, a zdolność specjalna, gdy często z niej korzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi ma dwie bardzo duże wady. a może nawet trzy. Misje się powtarzają, zmienili poziom wynagrodzeń z misji teraz misji za 2tyś nawet nie zaczynam oraz nierówność wśród graczy.

To że śmierć kosztuje Cię 2k zł to też chore. Często męczę graczy i co mają zrobić jak obrywają 10 razy.. nowi to pewnie mają 0zł ;/ Do tego wyższy lvl ma lepszą broń i w sumie nie da się jej mieć szybciej więc deatchmacze i pojedynki 1vs1 praktycznie są przegrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 12:01, Kafar napisał:



PASSIVE MODE! Zawsze można też odpalić sesję prywatną dla znajomych czy ekipy. Uciec innym nękającym Cię graczom to żaden problem, a nawet na najwiekszego kozaka można się przykampić i gdy wybiegnie zza rogu wpakować mu kilo śrutu w twarz, gdy tylko zbliży się do twojego narożnika (obrzyna dosaje się za darmola poprzez zapisanie sie do Social Club)

Największym bólem jest mała ilość misji kooperacyjnych,od 27 ranku biję się ciągle "Skok na bazę" ($25k) od 45 "Kokainowy szlak" ($18k) i to by było na tyle z opłacalnych misji. Na niskim ranku najlepszym sposobem na gotówke jest Survival z ogarniętą ekipą, wysoka ilość RP i $20k po ukończeniu dziesięciu fal.

Ja mam niemiłosierny ból dupy (wybaczcie ale musiałem) po tym jak kupując Entity za $795k i przerobieniu go co dawało totalną kwotę około $1000000 - samochód zniknął po zakupieniu nowego, mimo że w garażu miałem jeszcze wolne 3 sloty na samochody. Dwa dni farmy po dobre 6h zajęło mi na dobicie kolejnych $600k by kupić go sobie ponownie, z tym że teraz nie mam za co go upgrade''ować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O survival mówiłem kilka postów lub stron wcześniej. Nawet na wyższych poziomach to bardziej opłacalne. chociaż nie kojarzę ile trwa skok na bazę jak się na to trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 13:52, Kafar napisał:

O survival mówiłem kilka postów lub stron wcześniej. Nawet na wyższych poziomach to bardziej
opłacalne. chociaż nie kojarzę ile trwa skok na bazę jak się na to trafi.


Jak sprawnie idzie to 5min, kokainowy szlak nawet w 1min można zrobić. Na każdą misję można opracować schemat, trzeba tylko znać spawn pointy i metodę.

Edit: Podrzuć gamertaga to coś ogarniemy, jak masz ochotę zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2013 o 13:56, Alehor napisał:

Edit: Podrzuć gamertaga to coś ogarniemy, jak masz ochotę zarobić.


Tylko że ja na PS3 gram. PSN: kafarex tak w razie czego. A jak 5 minut to git za 25tyś. Chociaż raczej w tej grze od kiedy mi oddadzą 500tyś już o kasę nie chodzi ale o szybki exp przynajmniej do tego 80lvl wtedy najważniejsze bronie są i jest zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 16:14, Kafar napisał:

Chociaż raczej w tej grze od kiedy mi oddadzą 500tyś już o kasę nie chodzi ale o szybki
exp


"Kokainowy szlak" na Trudnym daje 3300RP, innym najlepszym sposobem na RP są wygrywane wyścigi
"Przestępczy rekord" na jednym okrążeniu trwa 30sec, im więcej graczy tym większa wygrana i RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 16:56, LastOrder napisał:

Czy wyścigi w trybie online można ingerować .W sensie że mogę komuś chamsko przestrzelić
oponę czy to osobne eventy?


Tak, wyścig ma opcje czyli takie podwyścigi i moga być jakieś rakiety itp. Coś jak w wipeoucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to wyścigi mają 3 tryby. Klasyczny, rajd, i wyścig GTA.
W tym klasycznym (chociaż to się chyba jakoś inaczej nazywa) jest zwykły, najbardziej popularny wyścig.
W rajdzie jako pasażer musisz kierować gracza za kółkiem, lub na odwrót, chociaż nigdy w ten tryb nie grałem, więc się nie wypowiem dokładniej, zobacz na youtube.
A w trybie GTA jest możliwe używanie broni. Chociaż w ten tryb też nigdy nie grałem bo, przy tak beznadziejnym strzelaniu z pojazdu to nie ma sensu.

EDIT: Host wybiera jeden z tych trybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie odpowiedzi zajęło mi 0,28 sekundy (tak! To jest takie proste).

http://www.rockstargames.com/newswire/article/51371/the-free-gtav-ifruit-and-game-manual-companion-apps.html

Bajer polega na tym, że iFruit było przewidziane tylko i wyłącznie na iOS. Po dość negatywnej reakcji fanów na ten fakt, Rockstar postanowił napisać aplikację na pozostałe wystemy (Windows Phone, Android). Ważne, że "muszą je napisać". Trochę im to zajmie. Kiedy? Rockstar odpowiada, że "we are working very hard to get that out as soon as possible".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeżeli rzeczywiście apka była przewidziana tylko na jabłkofona to oznacza, że gracze z androidem zostali oszukani i został im sprzedany niepełnowartościowy produkt - gra - bo ogranicza możliwoś pełnego korzystania ze wszystkich funkcji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 12:15, mistrzgry napisał:

Tylko jeżeli rzeczywiście apka była przewidziana tylko na jabłkofona to oznacza, że gracze
z androidem zostali oszukani i został im sprzedany niepełnowartościowy produkt - gra
- bo ogranicza możliwoś pełnego korzystania ze wszystkich funkcji gry.


Tak tylko ta apka jest taka denna i bezsensowna to jak by do BF''a dali Ci aplikację w której sobie swojego wojaka możesz pooglądać. Ten sam poziom ;) Nie ma czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy również spotykacie się z tym, że często po dołączeniu do rozgrywki Online przenosi was na pusty serwer, sprawiając tym samym, że gramy samotnie? Jeszcze jedna sprawa: zwykle jak chcę rozpocząć jakąś misję w trybie online lub innego rodzaju aktywność, po włączeniu automatycznego wysłania zaproszeń otrzymuję komunikat "zaproszenia nie zostały wysłany". To z kim do cholery mam grać? Jak klikam opcję szybka akcja, to również przenosi mnie do gier, w których ja jestem hostem, kiedy ja chcę dołączyć do już hostowanej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 12:15, mistrzgry napisał:

Tylko jeżeli rzeczywiście apka była przewidziana tylko na jabłkofona to oznacza, że gracze
z androidem zostali oszukani i został im sprzedany niepełnowartościowy produkt - gra
- bo ogranicza możliwoś pełnego korzystania ze wszystkich funkcji gry.


To co powiesz o osobach, które nie mają smartfona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się