KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Domyślam się, że Rockstar nie zaczął jeszcze przelewać pierwszej raty? Uzbierałem sobie 80.000 na pierwszy domek, ale nie chcę wyrzucać kasy w błoto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2013 o 20:25, Draco-PNC napisał:

Myślę, że najpierw to powinieneś martwić się dobiciem do 100. rangi postaci, a dopiero
potem tym co tam zostanie ci do platyny. Pytanie do wszystkich - czy ktoś ma już platynę
i jest w stanie określić ile czasu zajmuje osiągnięcie tego chyba najbardziej wymagającego
czasu trofeum?


Nie że 100 lvl mi nie śpieszno czekam na weekendy z większym XP jak to było w RDR to dwa takie weekendy i 100 jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 21:25, Kafar napisał:


Nie że 100 lvl mi nie śpieszno czekam na weekendy z większym XP jak to było w RDR to
dwa takie weekendy i 100 jest :D

Hmmm, byłoby miodnie. Zakładałem, że postaram się w GTAV o platynkę, ale szczerze powiedziawszy, gdy zobaczyłem tempo zdopywania XP''a trochę mi się odechciało. Natomiast z takimi weekendami, czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 01:07, Draco-PNC napisał:

Hmmm, byłoby miodnie. Zakładałem, że postaram się w GTAV o platynkę, ale szczerze powiedziawszy,
gdy zobaczyłem tempo zdopywania XP''a trochę mi się odechciało. Natomiast z takimi weekendami,
czemu nie?


No trzeba na to poczekać w GTA4 i RDR prawie co drugi weekend to takie rzeczy się dzieją. Może przesadzam że dco drugi ale raz były trzy weekendy pod rząd więc na razie resztę trophy zaliczam. No ja jak już znajdzk, mosty, loty na żyletkei przebolałem z nudów w GTA5 to platyna to już mi nie straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów ,gram ostatnio w Gta Online bo Misje fabularne przeszlem wszystkie , powiem tak mianowicie chciałbym z kims zagrac w Online z Polski , bo ostatnio gram z samymi obcokrajowcami jak by ktoś był chętny zagrac to fajnie by było zapisać sie do znajomych asy , mój nick w gta Online to Bergmanssen , fajnie by było jak bym zagrał z nami rodakami Polakami :-) . Możemy potem dodać sie do znajomych , fajna sprawa , pozdrawiam fanów gta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj! Ja kupiłem początkowo dom za 150,000, potem zdecydowałem się na kolejny za 400,000 i okazało się, że ten pierwszy został mi odebrany bez jakiegokolwiek zwrotu kasy. Myślałem że można mieć dwie chatki, niestety, tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 22:01, Diverso napisał:

Nie kupuj! Ja kupiłem początkowo dom za 150,000, potem zdecydowałem się na kolejny za
400,000 i okazało się, że ten pierwszy został mi odebrany bez jakiegokolwiek zwrotu kasy.
Myślałem że można mieć dwie chatki, niestety, tylko jedną.



Ja dostalem zwrot,jakies 1/3 sumy ktora zaplacilem co bylo 10 z 30 tysiecy.Swoja droga dziwna rzecz sie dzisiaj wydarzyla,mianowicie zawsze dostawalem kase za "bycie dobrym graczem" a dzisiaj nagle z niczego pojawila sie informacja zebym uwazal bo zostane zlym graczem i akurat misje robilem,podczas niej przypadkiem nie trafilem granatem i rozwalilem fure jednego z graczy po czym momentalnie gra mi przydzielila status "zlego gracza" ,wlasciwie wszystko to zdarzylo sie w ciagu 5 min totalnie bez sensu bo nigdy wczesniej nie pojawiala sie jakas informacja ze "schodze na zla droge" wielokrotnie zostalem nagradzany za "dobre sprawowanie" a nagle z niczego zostalem zlym graczem co za beznadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 17:06, szaryczlowiek napisał:

co za beznadzieja!

Daj spokój, ja od samego początku jestem regularnie wywalany z gry, bo inni gracze ponoć przegłosowują wywalenie mnie. Apogeum nastąpiło po zainstalowaniu ostatniego patcha, po którym jestem w ten sposób wywalany z każdej gry po maksymalnie 2-3 sekundach od dołączenia do sesji. Nie wiem ile to już czasu minęło od premiery tego patcha - tydzień? 10 dni? W każdym razie mimo codziennych prób wykonania chociaż jednej misji, jedynie dwa razy udało mi się dołączyć do rozgrywki i chwilę pograć. Po czym i tak byłem wykopywany, ale przynajmniej pograłem sobie przez te marne 10 minut. Oczywiście każdy taki kick niesie ze sobą spadek reputacji, o czym jestem za każdym razem informowany. Podejrzewam że już dawno zostałem przez te kretyńskie błędy zesłany do piekła graczy - cheater''s pool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 17:27, Sandro napisał:

Daj spokój, ja od samego początku jestem regularnie wywalany z gry, bo inni gracze ponoć
przegłosowują wywalenie mnie. Apogeum nastąpiło po zainstalowaniu ostatniego patcha,
po którym jestem w ten sposób wywalany z każdej gry po maksymalnie 2-3 sekundach
od dołączenia do sesji.


Mi się to zdarzyło tylko raz. Ogólnie nie mam prawie żadnych problemów z rozgrywką online, wszystko śmiga perfect. Z kolei mój kolega nie może dołączyć do żadnej gry, bo za każdym razem traci połączenie z sesją... Jedynie kiedy założę sesję dla znajomych i go zaproszę to może dołączyć. Po ostatnim patchu jesteś chyba losowo przydzielany do tych co mogą grać albo mają masę błędów, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wspolczuje bo brzmi strasznie,ja dzisiaj pierwszy raz odpalilem gre po spuszczeniu mnie do lochow i jest poprostu TRAGEDIA!!!Gra blokuje mnie przed dolaczeniem do 90% gier,jak chce dolaczyc do obojetnie jakiej akcji to przewaznie jestem sam albo jest jedna osoba poprostu nie idzie w nic grac,do tego ten okres trwa 24h czasu w grze!!!!TO jest poprostu chore przez 24h to ja zdazylem ze 30lvl wbic a teraz jak wbije ze 3 to bedzie dobrze co gorsza czas tylko sie odlicza jak jestem w grze,nawet jakbym chcial zostawic gre wlaczona i se pojsc to i tak mnie gra autokicknie za nieaktywnosc i co ja mam teraz zrobic wszystko jakos chodzilo mimo ze i tak sie wkurzalem ale teraz to juz poprostu jestem megawkur**ony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj i zacznij grac w cos innego :).

Sam tak zrobilem i jestem mega zadowolony. Nie wkurzaja mnie bledy multi, debile co nie potrafia grac inaczej jak wszystkich zabijac, itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie działa prawie jak należy. Przytoczone przez Was błędy zdarzają mi się bardzo sporadycznie. Gram równolegle w Blacklista w trybie online i tam na 3 podejścia miałem trzy błędy zmuszające mnie do resetu. Po takim doświadczeniu łaskawiej spoglądam na GTA Online :P A graczami przestałem się przejmować. Wystarczy dać im porządną nauczkę i wychodzą z gry, albo odpuszczają. Do tego dodaję mściwą satysfakcję i jestem więcej niż zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim, potrzebuje osobe z 50lvl do odblokowania ostatniej trofki, ktora dzieli mnie od platyny. Wystarczy, ze ta osoba zadzwoni do lamara i nasle na mnie zlodzieja, ktory mnie okradnie a ja go zabije.Jezeli ktos chcialby mi pomoc to moje Psn ID: Dimachu_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś możliwość odgórnego wyciszania wszystkich graczy? Poza opcją: przyciszk start>online>lista graczy>wycisz pojedynczego gracza. Przecież przez te piski 8 letnich dzieci, darcie mordy w najdziwniejszych językach świata i wszechobecne szumy, pierdy, trzaski i zakłócenia w tą grę nie da się grać. Człowiek ma ochotę wyrzucić głośniki przez okno. Pół biedy w freemode, bo można, tak napisałem, wyciszać poszczególnych niedorozwojów pojedynczo. Ale co zrobić gdy ktoś taki dołączy do lobby gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 13:04, Sarturias napisał:

Rockstar wycofał się z tych 500 tys. dolarów dla każdego gracza czy tylko ja nic nie
dostałem?

Kasa miała wpłynąć na konta jakoś na początku zeszłego tygodnia, ale ja też nic nie mam, a wieści ze strony R* brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tą akcją z 500 000 $ od Rockstara utworzyłem sobie (trochę na pałę) profil online. Czy w toku rozgrywki będę mógł zmodyfikować wygląd postaci czy skazany jestem na granie tym co sobie wytowrzyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się