KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Panowie mam problem.. zacząłem grać w GTA online.. mam fure ulepszyłem ją a tu jacyś gracze mi ją ukradli :D i jak ją teraz zdobyć? Bo akurat ją rozwalili i spaliło się autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 21:29, Diverso napisał:

Ubezpieczona była? Jeśli tak to zadzwoń do Mors Mutual Insurance, zwrócą Ci brykę. Jeśli
nie - przepadło.


Hm tak ubezpieczyłęm ale dzwonie pod tą usługę co mówisz to zajęte :D hehe już 3 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 11:17, Citkowsky napisał:

Czy w trakcie gry zostanie odblokowany sterowiec który widzę, że jest zawieszony w powietrzu
czy muszę wykorzystać kod z pudełka który posiadam?

Musisz wykorzystać kod. Bez niego możesz sobie jedynie postrzelać do tych sterowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie chyba uruchomiłem Ufruit tą aplikacje .. I włączyłem Chopa.. Ciągle mam info ze musze go karmić itp a ja nie chce jednak tego .. Czy można to anulować? Bo nie chcę by mi zdechł w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie.

Mam GTA zainstalowane na swojej konsoli ale niestety nie mam jak podpiąć do niej neta i gram tylko singla.
Jadę dzisiaj do brata i chciałem wziąć GTA by zainstalować u niego i pograć online.

Można tak? Chodzi mi czy potem będę mógł online grać na swojej konsoli czy coś się przypisze i już nie będzie takiej opcji? Kodu żadnego w pudełku nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 16:13, Crew_900 napisał:

na konsolach raczej ceny nie spadają xD

Ceny gier na konsolę też są mocno zróżnicowane, chce zaczekać aż GTA będzie po ~120zł i wtedy sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 11:36, Rusty-Luke napisał:

> na konsolach raczej ceny nie spadają xD
Ceny gier na konsolę też są mocno zróżnicowane, chce zaczekać aż GTA będzie po ~120zł
i wtedy sobie kupić.



Moim zdaniem do 120zł to raczej nie spadnie tak szybko ponieważ gra ma duży popyt więc będą chcieli jeszcze przez jakiś czas na niej zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro znalazłem za 100zł (klucz na PSN) Koleś ma wszystkie komentarze pozytywne, nie wygląda na oszusta. Zastanawiam się czy kupić, już od jakiegoś czasu wystawia po 1-2 sztuki i gdy się sprzedadzą wystawia kolejne. Ma też AC IV za 109zł. Cena fajna ale boję się tak tanio kupić bo nie mam pewności. Próbował już ktoś? http://allegro.pl/grand-theft-auto-v-gta-5-pl-i3679224037.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 23:01, szerwony napisał:

Próbował już ktoś?

Nie ma czegoś takiego jak klucze PSN. Nigdy, przenigdy nie kupuj cyfrowych wersji PS3 na Allegro. To jest tak, że zakłada się osobne konto PSN, na nim kupuje grę i za odpłatą podaje dane do takiego konta dwóm osobom, bo na dwóch konsolach można taką grę aktywować. Problem w tym, że jest to niezgodne z warunkami korzystania z PSN, a Allegro w żaden sposób nie wspiera poszkodowanych po takich transakcjach (i dzięki Bogu, idiotom pomagać nie należy). Gość poda Ci dane, Ty ściągasz grę, wszystko cacy, wystawiasz pozytyw, a on zmienia dane do konta i po zawodach. To jest tam normalka, bo jest kompletna bezkarność. Czasem sprzedający ma krztę przyzwoitości i napisze w aukcji, że gra dostępna do pobrania tylko jeden raz, ale to oczywiście nie czyni go mniejszym gnojem. Do takich interesów jest gametrade (i tylko wtedy gdy wiesz co i z kim robisz), a najlepiej to w ogóle osoby, które znasz osobiście. Nie Allegro.

No chyba że Ci pasuje zapłacić stówkę w sumie za nic. Wtedy okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 23:26, Siriondel napisał:

> Próbował już ktoś?
Nie ma czegoś takiego jak klucze PSN.

Jak nie ma? Na PSN można normalnie wpisać klucz. Kiedyś na ebay kupowałem Battlefield 1943 i normalnie dostałem klucz, który potem się wpisywało.

20131102234038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 23:40, szerwony napisał:

Jak nie ma? Na PSN można normalnie wpisać klucz. Kiedyś na ebay kupowałem Battlefield
1943 i normalnie dostałem klucz, który potem się wpisywało.

Tak, wiem że ogólnie to są klucze na PSN, ale nie ma tego (i nigdy nie było) wśród gier AAA, jedynie wśród jakiegoś małego odsetka cyfrowych pierdółek, a same kody pochodziły z promocji i redakcji growych serwisów i nigdy nie można było tego kupić oficjalnym kanałem. Gry w wersjach cyfrowych na PS3, sprzedawane przez prywatne osoby są slotami, nie kluczami. I zabawa w konta, hasła i dane jest zabawą niebezpieczną. Tylko przestrzegam. Mam za sobą dziesiątki takich transakcji (nie na Allegro, ale z pierwszej ręki wiem, co tam się dzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się