KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2013 o 23:39, Citkowsky napisał:

Do płonącego auta przyjechać nie chcieli.

Jak nie chcieli? Mi tam przyjechali ;). Ale rzeczywiscie pomysl z 112 lepszy - bo jak ''wybuchniesz'' auto to masz tez Policje na karku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 23:58, Ziggy napisał:

O ile pamietam zadzwon pod 112 i tam bedziesz mial wybor

911 nie 112, akcja GTA nie dzieje się w Europie ;-) Nie żeby to miało znaczenie, bo wystarczy wybrać w liście kontaktów Pogotowie Alarmowe i w ogóle nie trzeba samodzielnie wbijać numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlaczam sobie wczoraj gta a tu zaraz po zaladowaniu sie watku glownego tuz nad minimapa komunikat, ze przyznano mi prezent swiateczny :D tylko za cholere nie wiem co tym prezentem jest ;<

Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do GTA : Online otrzymujesz nowe świąteczne stroje, a całe hrabstwo Blaine jest pokryte śniegiem. Oraz jeszcze kilka pomniejszych dodatków jak np. dekoracje w apartamencie (jeśli posiadasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 21:31, Damianuss1 napisał:

Jest możliwość kupienia większego garażu w singlu? Ten na cztery autka jest już dość
irytujący.


Raczej nie. To jedna z wiekszych wad tej gry, ze jest tyle fajnych aut i nie moge mieć więcej niż 5 jedną postacią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś jakaś petycja czy coś w tym stylu do Rockstar''a żeby zostawili śnieg na dłużej lub zrobili opcję "pór roku" ? Jakby padał śnieg co jakiś czas to byłoby genialnie.. To wygląda tak pięknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 12:48, Noma napisał:

/...

Śnieg? W singlu też czy tyczy się to tylko multi? Cholera, za długo już nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra grała w GTA razem ze mną, tzn miała osobny save. Jakiś czas miała przerwę, ja w tym czasie na swoim grałem i nie było żadnych kłopotów. Dzisiaj stwierdziła że sobie powróci do GTA, włączona gra, załadował się mój save (jako ostatni) po czym załadowała swojego save. I tu pojawia się kłopot ponieważ gra nieustannie go wczytuje ale wczytać nie może. Uruchomienie ponowne gry nie przyniosło żadnej zmiany. Czy save został bezpowrotnie utracony czy jest coś co może pomóc go odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co nam DLC i różne ciekawostwki w stylu śniegu, który to miał być do 5. stycznia a zniknął dzisiaj...skoro Online pełen jest cziterów będących w posiadaniu bilionów dolarów, trybów na nieśmiertelność, niewidzialność, klonowanie pojazdów etc...

Dopóki R* nie upora się z oszustami gra w Online ma sens tylko wtedy gdy robimy jakieś misje. Nawet wyścigi nie mają sensu, bo wszyscy jeżdżą na maksa stuningowanym Adderem, nawet ci, którzy dopiero zaczęli grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam gra w singlu ciągle dostarcza wiele przyjemności, brakuje mi tylko możliwości kupowania posiadłości i garażów dostępnej w Online.
Nie rozumiem dlaczego usunięto to z wersji singlowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeszcze przed wydaniem gry, postanowili zostawić to tylko do GTA Online.
Szkoda Tylko że online z wielu wymienionych w tym temacie względów jest niegrywalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można kupować tylko firmy, które przynoszą zyski i nieraz dają jakieś dodatkowe aktywności (ala Obrona dzielnic przed innymi gangami z San Andreas).
Brakuje normalnych domów gdzie mógł byś się przebrać etc (każda postać ma tylko po jednym) czy garaży - niby każda postać ma po dwa - jeden przy domu i jeden w mieście, jednak miesci sie tam moze 6-8 pojazdow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam dotyczące samochodów zakupionych w internecie. Grając Trevorem kupiłem sobie autko, które dostarczono do garażu. Autko odebrałem, pomodyfikowałem i pojeździłem, po czym przełączyłem się na inną postać. Po ponownym powrocie do Trevora okazało się, że autka nie ma. Czy auta zakupione zawsze muszą trafiać do garażu? Co się dzieje z nimi jeżeli wybuchną?
Czy jest możliwość zmiany przypisanych aut do postaci (np Trevor i jeep)?
W jaki sposób mogę ukraść wojskowe pojazdy z fortu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 18:21, Marcin08 napisał:

Czy auta zakupione zawsze muszą trafiać do garażu?

Musisz udać się tą samą postacią na posterunek policji i odebrać swój pojazd z policyjnego parkingu. Znajduje się on gdzieś w centrum Los Santos, zaznaczony na mapce białą ikonką samochodu. Zawsze kiedy zostawisz gdzieś samochód, będzie on do odebrania z tego miejsca.

Dnia 01.01.2014 o 18:21, Marcin08 napisał:

Co się dzieje z nimi jeżeli wybuchną?

Zdaje się, że przepadają.

Dnia 01.01.2014 o 18:21, Marcin08 napisał:

Czy jest możliwość zmiany przypisanych aut do postaci (np Trevor i jeep)?

Nie. Możesz je modyfikować, ale nie da się zmienić modelu.

Dnia 01.01.2014 o 18:21, Marcin08 napisał:

W jaki sposób mogę ukraść wojskowe pojazdy z fortu?

Na YouTube jest milion pięćset różnych technik. Osobiście rozpędzałem się jakimś szybkim autem na długiej prostej przy głównym wjeździe na teren bazy, kosiłem szlabany, skręcałem w lewo przez parking i zanim zdążyły się zjechać wojskowe jeepy, wskakiwałem do odrzutowca i odlatywałem. Trzeba tylko pamiętać aby lecieć tak nisko przy ziemi jak tylko się da, bo inaczej zestrzelą cię rakietami samonaprowadzającymi. Ogólnie to polecam obejrzeć trochę filmików na YT i samemu wybrać najwygodniejszą technikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się