KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2014 o 14:26, Damianuss1 napisał:

> Widzę, że nie tylko ja to lubię;)
A do tego przepisowo XD. To dopiero frajda hehehe. Czasami w korkach to po 10min się
stoi.

Że też Ci nie żal życia na stanie w wirtualnych korkach :P Ate troche Cię rozumiem, fajnie się jeździ powoli po SA, zupełnie jakby zwiedzać obce miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Polecam pojeździć po terenach poza miastem;) Wczoraj trochę pojeździłem i jak mam już wątek główny za sobą i ogólne 80% ukończenia gry w całości to zajechałem w takie tereny na których wcześniej nie byłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 14:50, ScaredOfGhosts napisał:

Że też Ci nie żal życia na stanie w wirtualnych korkach :P Ate troche Cię rozumiem, fajnie
się jeździ powoli po SA, zupełnie jakby zwiedzać obce miasto:)



Jakby jeszcze byla opcja wlaczenia kamery z wnetrza pojazdu z widokiem na caly kokpit i tak dalej to juz w ogole jazda,nic tylko zapakowac dzieciaki i na wycieczki jezdzic ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 14:26, Damianuss1 napisał:

A do tego przepisowo XD. To dopiero frajda hehehe. Czasami w korkach to po 10min się
stoi.


No tylko szkoda, że nie można kierunkowskazów włączać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 13:49, Citkowsky napisał:

MAFIA 1 THE BEST!!!!!!!


Jeszcze w pierwszym Driverze i TDU można było tylko, że w tych grach ruch jest znikomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafii najbliżej do otwartego świata jak w GTA;) Lubiłem w tej grze jeździć przepisowo i właśnie korzystać z ,,migaczy". Niby nic a cieszy. Nie pogardziłbym takim dodatkiem w kolejnym GTA ale to raczej wątpliwe. Niemniej jednak esploracja świata w GTA 5 jest czystą przyjemnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 00:21, Citkowsky napisał:

Mafii najbliżej do otwartego świata jak w GTA;) Lubiłem w tej grze jeździć przepisowo
i właśnie korzystać z ,,migaczy". Niby nic a cieszy. Nie pogardziłbym takim dodatkiem
w kolejnym GTA ale to raczej wątpliwe. Niemniej jednak esploracja świata w GTA 5 jest
czystą przyjemnością:)


Sam korzystałeś z migaczy? Może coś mi się popierdzieliło, ale odnoszę wrażenie, że tam migacze działały z automatu, jak przytrzymało się klawisz skrętu.

A stanie w korkach i ogólnie jazda zgodnie z przepisami w GTA V wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działały jak pamiętam i tak i tak. Jak długo trzymałeś to się same zapalały ale mogłes je też aktywować ręcznie np. podczas wyprzedzania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 21:42, Citkowsky napisał:

Działały jak pamiętam i tak i tak. Jak długo trzymałeś to się same zapalały ale mogłes
je też aktywować ręcznie np. podczas wyprzedzania:P


no patrz, a ja myślałem, że Mafię znam na wylot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...............

Życie jest pełne niespodzianek;)

Ja próbuję w GTA V dojść do 100%. Mam jak na razie ok. 83%, ale przyjemnie się to robi;)

Zainwestowałem 10 000000$ w akcje kiku firm i póki co wychodzę na zero. Marzy się wzrost o parędziesiąt procent by kupić klub golfowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 21:36, Citkowsky napisał:

>>>...............

Życie jest pełne niespodzianek;)

Ja próbuję w GTA V dojść do 100%. Mam jak na razie ok. 83%, ale przyjemnie się to robi;)

Zainwestowałem 10 000000$ w akcje kiku firm i póki co wychodzę na zero. Marzy się wzrost
o parędziesiąt procent by kupić klub golfowy:P



Zainwestuj w którąś z firm lotniczych, pojedź na lotnisko i rozwalaj samoloty firmy przeciwnej ;)
Ogólnie kupę kasy można było zgarnąć za misje u Lestera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem, otóż wszystko mi działa przeszedlem cała grę i jak dam nowa gra to niby się wczytuję ale może się tak wczytywać bez końca. Czy ktoś już tak miał ? Dodam,że to na ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 18:44, GZG napisał:

Siema mam problem, otóż wszystko mi działa przeszedlem cała grę i jak dam nowa gra to
niby się wczytuję ale może się tak wczytywać bez końca. Czy ktoś już tak miał ? Dodam,że
to na ps3


Też zdarzały mi się takie problemy. Wyczytałem, że pomaga skopiowanie zapisów i przeinstalowanie gry. W moim przypadku jednak problem sam ustąpił.

@Citkowsky Też mam taki plan, powoli, powoli go realizuje. Ale kurcze, inwestowania na giełdzie kompletnie nie ogarnąłem, w związku z czym cierpie na wieczny brak gotówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje wam się, że gra z automatycznym celowaniem jest pozbawiona sensu? Po kilku początkowych misjach to wyłączyłem, bo po prostu było za łatwo. Strzelaniny na dobrą sprawę nie stanowiły żadnego wyzwania. Znacznie lepiej się gra ze swobodnym celowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 02:19, Rusty-Luke napisał:

Nie wydaje wam się, że gra z automatycznym celowaniem jest pozbawiona sensu? Po kilku
początkowych misjach to wyłączyłem, bo po prostu było za łatwo. Strzelaniny na dobrą
sprawę nie stanowiły żadnego wyzwania. Znacznie lepiej się gra ze swobodnym celowaniem.


Nie, bo celowanie padem to dla mnie udręka i już wolałem przebrnąć grę w ten sposób, czekając na wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 02:19, Rusty-Luke napisał:

Nie wydaje wam się, że gra z automatycznym celowaniem jest pozbawiona sensu? Po kilku
początkowych misjach to wyłączyłem, bo po prostu było za łatwo. Strzelaniny na dobrą
sprawę nie stanowiły żadnego wyzwania. Znacznie lepiej się gra ze swobodnym celowaniem.


Ja konsolę kupiłem głównie pod kątem GTA V, w związku z czym nie miałem "ogarniętego" celowania na padzie. Mimo to, nie wyobrażałem sobie grania z automatycznym bo dla mne tak jak powiedziałeś stanowczo za łatwo. Moja siostra (którą ciężko nazwać graczem) dopiero z automatycznego celowania korzystała... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zarabiać na giełdzie? Gdy Lester (chyba tak się nazywa ten koleś od L?) zleca zadanie Franklinowi, to zawsze mówi kto zyska, a kto straci, ale gdy wchodzę na stronę giełdy to nie widzę tam nazw spółek, które on wymienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam one najpierw skrotami sa pisane, np FRT a pozniej, albo nawet obok jest normalna nazwa spolki, czyli w tym przypadku Fruit, albooo po prostu zagladasz nie na ta gielde na ktora trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 02:19, Rusty-Luke napisał:

sprawę nie stanowiły żadnego wyzwania. Znacznie lepiej się gra ze swobodnym celowaniem.


Calusieńką grę tak ukończyłem (bez wspomagacza). Co więcej młócę wszystkich jak chcę i gdzie chcę. Kwestia opanowania pada.

Przy okazji. Tommy gun z ostatniego up jest super :D. Bardzo fajnie się z niego strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się