KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2014 o 05:10, Zauri napisał:

Z tego co pamietam one najpierw skrotami sa pisane, np FRT a pozniej, albo nawet obok
jest normalna nazwa spolki, czyli w tym przypadku Fruit, albooo po prostu zagladasz nie
na ta gielde na ktora trzeba :P

Mam najpierw skrót, potem całą nazwę, ale i tak nigdzie nie widzę spółek, które mnie interesują... Patrze na indeks LCN (BTW: ten indeks da się scrollować na dół? wygląda jakby się dało, ale nie wiem, jak to zrobić, lol). BAWSAQ "jest chwilowo nieczynny z powodu aktualizacji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie.. Przeszedłem w końcu Singla w GTA 5 i czy warto grać w Multi ?

Założyłem postaći kurcze jak loguje się to większość graczy ma już z 500 lvl ;/

Nie ma mozliwosci wybierania serweró z początkowymi graczami? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 13:10, Azazell napisał:

Panowie mam pytanie.. Przeszedłem w końcu Singla w GTA 5 i czy warto grać w Multi ?

Założyłem postaći kurcze jak loguje się to większość graczy ma już z 500 lvl ;/

Nie ma mozliwosci wybierania serweró z początkowymi graczami? ;/


też się dołączę do pytania, bo mam ten sam problem (raptem nabity 6-7 lvl podczas kiedy na wszystkich serwerach są jakieś koksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 13:23, Azazell napisał:

Bo zauwazyłem, że można dalej grać po napisach końcowych. ALe to chyba nie ma sensu?

Wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa. Masz dostęp do wszystkich funkcji, całego arsenału, wszystkich pojazdów i rejonów na mapie. Ogranicza cię jedynie własna wyobraźnia. To tak, jakby zamknąć dziecko na noc w supermarkecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA ukończone.. bardzo fajna gra ale szkoda że tak mało misji głównych i zwłaszcza pobocznych. Czy po wykonaniu głównego wątku są jakieś nowe misje w single?

Czy przejść do multi ? Ale tam kurcze gracze mają taki lvl ze mnie będą od razu zabijać ;/

Sandro --> ale co robić? chyba lepiej jednak w multi pograć hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 13:23, Azazell napisał:

Bo zauwazyłem, że można dalej grać po napisach końcowych. ALe to chyba nie ma sensu?


Zależy jak na to patrzysz. Dla mnie ma MEGA sens. Teraz na luzie sobie zwiedzam, robię poboczne i po prostu świetnie spędzam czas. Docelowo chcę osiągnąć 100% ale mi się nie spieszy, wolę na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 12:54, Rusty-Luke napisał:

(BTW: ten indeks da się scrollować na dół? wygląda jakby się dało, ale nie wiem, jak to zrobić, lol)

Wieki juz nie gralem ale sprobuj analogowa galka ktoras

Dnia 16.02.2014 o 12:54, Rusty-Luke napisał:

BAWSAQ "jest chwilowo nieczynny z powodu aktualizacji."

Poczekaj troche, odpal gre ponownie, ogolnie jak czegos nie ma na LCN to jest wlasnie na Bawsaqu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 13:32, Azazell napisał:

Czy przejść do multi ? Ale tam kurcze gracze mają taki lvl ze mnie będą od razu zabijać
;/

Opalasz opcję, że nie chcesz żadnych uszkodzeń czy jakoś inaczej się to nazywa. Jest coś takiego w manu i kosztuje chyba 100$. Ja osobiście wolę grać w singla i tam się bawić. Jeśli nie potrafisz sobie znaleźć zajęcia w takiej grze jak ta to nie wiem właściwie co ci doradzić więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobnostka. Wie ktoś może jak wysiąść z samochodu nie gasząc silnika? Dosłownie raz mi się udało, ale nie jestem pewny czy to było "rill" czy po prostu gra zrobiła takiego "buga".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 15:15, Damianuss1 napisał:

Drobnostka. Wie ktoś może jak wysiąść z samochodu nie gasząc silnika? Dosłownie raz mi
się udało, ale nie jestem pewny czy to było "rill" czy po prostu gra zrobiła takiego
"buga".

Sprobuj tylko nacisnac przycisk odpowiadajacy za wyjscie z auta i powinna auta nie zgasnac. Dłuzsze przytrzymanie przycisku odpowiedzialnego za wyjscie z auta gasi silnik. Oczywiscie nie mowie ze to sie sprawdzi. Ja tylko sugeruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeszdłem grę (tzn. główny wątek i kilka zadań pobocznych, mam 70+%) i mogę powiedzieć, że gra jest genialna. Zanim ją kupiłem trochę się bałem, że się rozczaruje - ostatnią częścią GTA, w jaką w jaką grałem było San Andreas, który mi się nie spodobał. Chyba ten murzyński klimat nie przypadł mi do gustu i za najlepszą część uważałem Vice City. Teraz moja opinia się zmienia na korzyść piątki. W zasadzie jedyna wada jest taka, że gra dość długo się rozkręca i na początku jest za dużo jeżdzenia, a za mało strzelania, chociaż jak ktoś bardzo lubi jeździć to nie będzie mu to przeszkadzać. Może jeszcze to, że uciec przed policją nie jest zbyt trudno, bo samochód to w zasadzie twierdza, której niemal nie da się rozwalić, a nawet po dachowaniu można wrócić na 4 koła. Zanim zacząłem grać byłem też dość sceptycznie nastawiony do gry 3 bohaterami, ale wyszło to fajnie - misje dzięki temu są naprawdę dynamiczne i efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2014 o 15:01, Piotrek_K napisał:

Wieki juz nie gralem ale sprobuj analogowa galka ktoras

Faktycznie - prawa. Aż mi wstyd, że to przeoczyłem. Cały czas próbowałem lewą i krzyżakiem klikałem w dół. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję trybu Multi w GTA 5. Otóż jak założyłem postać i zacząłem grać niby jest ok ale zaczęli mnie zabijać gracze na głownej mapie ;/ Najgorsze, że czasami są takie lagi, że szok.

Ustawiłem tryb pasywny i to samo! Chociaż za pierwszym razem dostałem jakies forse. CO jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 15:15, Azazell napisał:

Nie czaję trybu Multi w GTA 5. Otóż jak założyłem postać i zacząłem grać niby jest ok
ale zaczęli mnie zabijać gracze na głownej mapie ;/ Najgorsze, że czasami są takie lagi,
że szok.

Ustawiłem tryb pasywny i to samo! Chociaż za pierwszym razem dostałem jakies forse. CO
jest grane?


Tryb pasywny nie działa na przejeżdżanie przez auta oraz materiały wybuchowe.
Co do lagów to może być tylko łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wam się podoba multi w GTA?

Bo kurcze nie wiem co robić.. Dziś mam dać znać pewnej osobie czy jej odsprzedam za ponad stówkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogralem 30min jak jeszcze mialem i nigdy wiecej nie wrocilem do tego trybu. Jak masz ekipe do grania to pewnie jest lepiej - z randomami gra sie strasznie: cheaterzy, oszusci, zabijaja Cie bez potrzeby, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się