KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2014 o 15:45, Azazell napisał:

A jak wam się podoba multi w GTA?

Bo kurcze nie wiem co robić.. Dziś mam dać znać pewnej osobie czy jej odsprzedam za ponad
stówkę..


Z jakimś kumplem dobrym chociaż pograć - jak najbardziej. Z losowymi ludźmi lipcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 15:45, Azazell napisał:

A jak wam się podoba multi w GTA?
Bo kurcze nie wiem co robić.. Dziś mam dać znać pewnej osobie czy jej odsprzedam za ponad
stówkę..



Zalezy co kto lubi,najlepiej nie czekaj tylko odpal i sam sie przekonaj.Tylko zeby w pelni poznac ten tryb trzeba wbic gdzies ze 40 lvl ale nie ma sie co za szybko zrazac tym ze bedziesz gina i nie mial kasy bo czym dalej tym robi sie lepiej.Osobiscie mam juz 70 lvl i jakos mi sie w ogole nie nudzi,mialem moze z miesiac przerwy od online znuzony bugami i cheaterami ale po powrocie poczulem nowa mlodosc i gra sie nawet jeszcze lepiej.Co prawda gra dalej mnie frustruje ale przymruzam oko i gram dalej,musze przyznac ze bardzo przyjemnie sie martretuje innych graczy :> (zwlaszcza tych na nizszych lvl...),i to przez wiekszosc czasu gralem sam bez zadnej ekipy.Na poczatek moze graj same deathmatche druzynowe i misje gdyz nie bedziesz skazany na pozarcie,poznasz troche gre i zobaczysz czy to cos dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić Michaelem auto przez internet, ale pojawił mi się komunikat, że nie ma miejsca. Kupiłem sobie garaż, następnie samochód, potem ulepszyłem je w LS Customs, ale auto gdzieś zniknęło. :/ Nie ma go ani w garażu w domu Michaela, ani w garażu, który zakupiłem (poprzednio właśnie tam to auto znalazłem po dostawie). Na necie poczytałem, że to bug, ale został już naprawiony jakimś patchem. Problem w tym, że ja zaraz po instalacji GTA jakieś aktualizacje ściągałem, a auta nie ma... Ma ktoś jakieś pomysły, gdzie ten samochód może stać? Jest może jakaś miejscówka dla ''zgubionych'' samochodów? Dodam jeszcze, że po raz drugi tego samochodu kupić nie mogę (na stronie, która samochód oferuje nie da się w ogóle kliknąć tej opcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 16:38, Mateuszencjowaty napisał:

Możesz sprawdzić parking policyjny, tam skąd brało się Franklinem holownik do jednej
z misji pobocznych.

Faktycznie, tam właśnie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi samolotami? Czy dostęp do nich ma tylko Trevor? Po ostatnim updacie, kiedy dodali Vestre chciałem podjechać Michaelem, żeby sprawdzić samolot, niestety nie było opcji, dopiero jak podjechalem na lotnisko Trevorem mogłem wziąć samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na które lotnisko pojechałeś? To w Sandy Shores należy do Trevora. Jako Michael musiałbyś kupić hangar w Los Santos i prawdopodobnie tam pojawiłby się nowy samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 22:22, Marcin08 napisał:

Jak to jest z tymi samolotami? Czy dostęp do nich ma tylko Trevor? Po ostatnim updacie,
kiedy dodali Vestre chciałem podjechać Michaelem, żeby sprawdzić samolot, niestety nie
było opcji, dopiero jak podjechalem na lotnisko Trevorem mogłem wziąć samolot.


Jeżeli mnie pamięć nie myli to każdym z osobna trzeba zrobić szkółkę latania, żeby mieć dostęp do głównego lotniska - lub kupić hangar, ale można go kupić tylko jednym bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 13:32, Azazell napisał:

Czy po wykonaniu głównego wątku są jakieś nowe misje w single?


Po skompletowaniu określonych znajdziek dostajesz poboczne misje fabularne.
Tylko nie wiem, czy po wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 11:48, Diverso napisał:

Coś się wydarzyło w tym GTA 5? Jakieś nowe dodatki, nowe tryby do online, cokolwiek?


Od kiedy nie grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 12:23, Diverso napisał:

Od Walentyknowej paczki. Tą jeszcze ściągnąłem, pograłem trochę off i online i od tamtej
pory mam przerwę.


Od tamtego czasu był jeden update: Business Pack. Dodano trochę ubrań, fryzur, tatuaży i kilka samochodów. Niestety żaden nie dorównuje tym, które już były. Ale za to ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wersja cyfrowa GTA V zajmuje na dysku około 7,5 gigabajta, a po instalacji z dwóch płyt ponad 15? Cierpię na brak miejsca i zastanawiałem się czy nie sprawić sobie wersji elektronicznej, a tą pudełkową sprzedać, czy coś.. Może pozostałe 8 trzeba ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie sądzisz, że twórcom udało się ma magiczny sposób zmniejszyć rozmiar cyfrowej wersji gry o połowę w stosunku do płytowej? ;P
GTA V pokazuje się jako 7.6 GB download, ale jak to ściągniesz i uruchomisz, to wbudowany instalator pobiera jeszcze 4 pliki, każdy ok. 2 GB. I numerki się zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odpowiedź jest na googlach, ale może ktoś będzie miał coś lepszego. Szukam motocykla Western Daemon w singlu i za cholerę nie mogę go znaleźć nawet jeżdżąc odpowiednim wozem podanym z googli. Jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się