KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2014 o 20:48, Diverso napisał:

Są w tym garażu nie przy domkach, tylko w oddzielnych lokacjach. Każda postać ma swój,
zaznaczony na mapie. Jak już będziesz w środku to naciśnij PRAWO na d-padzie i wybierz
pojazd :)


to to ja wiem,coś koło 100 godzin już męcze GTA :) chodzi mi o to że właśnie w tych oddzielnych ich nie ma, z pozostałych updatów są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 22:09, Diverso napisał:

O, to proszę o wybaczenie :D. Hm, to może spróbuj usunąć update i ściągnąć go ponownie?

hmmm a jak zrbić coś takiego? zbyt prymitywnym użytkownikiem PS3 jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mam PS3 :( Na Xbox 360 wchodzi się w opcję Pamięć, potem wybiera się GTA 5 i tam masz sejwy, apdejty, zainstalowaną płytę itp. Może na Ps3 jest dość podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jak masz liste gier, to troche powyzej masz opcje ''Save Data Utility (PS3)'' i inne. Szukaj czegos co sie nazywa podobnie do ''Game Data Utility'' i odszukaj ten plik od GTAV. Pozniej klikasz na trojkacik i dajesz delete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 07:58, Piotrek_K napisał:

Tam jak masz liste gier, to troche powyzej masz opcje ''Save Data Utility (PS3)'' i inne.
Szukaj czegos co sie nazywa podobnie do ''Game Data Utility'' i odszukaj ten plik od
GTAV. Pozniej klikasz na trojkacik i dajesz delete.


Zrobiłem tak jak napisałeś, jednakże wciąż jest ten sam kłopot... Wyrzutnia fajerwerków jest w ekwpiunku i mogę z niej korzystać natomiast nowych aut jak i motocykli brak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ten post pod postem ale czy istnieje inne rozwiązanie mojego problemu? Obawiam się, że zaraz update będzie niedostępny i po ptokach. W sumie niby nic wielkiego, ale mimo wszystko mimo byłoby mieć te autka jak każdy inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W jednej misji kradniemy Trevorem samolot Merryweather, ale potem zostajemy zestrzeleni i samolot, wraz z bronią, którą transportował, wpada do jeziora.

Jak go później wyciągnąć? Jest na to jakaś misja? Jeśli tak, to jak ją odblokować? Skończyłem wątek główny i na nic takiego nie trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam i czekam na wymagania, no i też tak powoli przymierzam się z pierwszym kompletowaniem przeze mnie PC''a.

Kupić mam nadzieję na jesieni, jakoś przed premierą. Nie wiem co ile czasu pojawiają się nowe podzespoły, ale generalnie przeczesałem całe morele, PClaby i tym podobne no i uciułałem sobie póki co, coś takiego:

Płytka: MSI Z87-G43
Procek: Intel Core i5-4570
Grafika: Gigabyte GeForce GTX 760
RAM: HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3

Płytę i procka dopierałem na podstawie testów PClaba. Robili ogromny test i porównanie, przy czym wybrany przeze mnie model Intela był najlepiej opłacalnym w porównaniu do wydajności, no i był w sumie w czołówkach ich testów, a nie wiem czy jest sens brać coś 100, 200 czy 300 droższego, gdy wcale nie jest to jakoś dużo lepsze. Płytkę natomiast dobrałem z niskiego przedziału, bo chyba nie ma aż takich dużych różnic w porównaniu do droższych modeli (w sumie co mi by dała taka płyta za 7 stów?) a tym bardziej, że nie mam zamiaru nic podkręcać. Grafikę dobierałem już bezpośrednio z moreli. Starałem się upatrzeć coś pomiędzy najlepszą i najczęstszą oceną oraz przychylnymi komentarzami.

W posiadaniu mam już dysk SSD, więc to pomijam. Nie wiem tylko jakiego zasilacza bym potrzebował, ale patrząc na prądożerność podzespołów upatrzyłem coś koło 750W.

No i teraz przechodząc do sedna - co myślicie o takim konfigu? Oczywiście liczę, że optymalizacja będzie ok, a nie ukrywam, że chciałbym pograć na wysokich lub... najwyższych xD

Na innych forach, w tym zagranicznych, ludzie porównują wymagania do MP3, ale wg mnie to błędne porównanie, bo GTA to jednak sandbox, więc i pewnie będzie potrzeba na to czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 17:43, Barnette napisał:

Czekam i czekam na wymagania, no i też tak powoli przymierzam się z pierwszym kompletowaniem
przeze mnie PC''a. /.../

Ja bym się nie zdziwił, gdyby realne wymagania do gry na najwyższych detalach były o wiele wyższe niż te podane na pudełku gry. GTA na PC zawsze miało problemy z optymalizacją, chyba nawet do tej pory czwarta część potrafi się przyciąć na naprawdę mocnych komputerach.

Także próba skonfigurowania sprzętu przed publikacją oficjalnych wymagań moim zdaniem mija się z celem.

BTW jeśli chcesz skompletować sobie sprzęt bardziej przyszłościowy, to procek i7 i karta klasy GF770 to raczej minimum. 16GB RAMu można póki co sobie darować, ale dobry proc i grafa to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2014 o 11:35, Bumber napisał:

Ja bym się nie zdziwił, gdyby realne wymagania do gry na najwyższych detalach były o
wiele wyższe niż te podane na pudełku gry. GTA na PC zawsze miało problemy z optymalizacją,
chyba nawet do tej pory czwarta część potrafi się przyciąć na naprawdę mocnych komputerach.


Także próba skonfigurowania sprzętu przed publikacją oficjalnych wymagań moim zdaniem
mija się z celem.

BTW jeśli chcesz skompletować sobie sprzęt bardziej przyszłościowy, to procek i7 i karta
klasy GF770 to raczej minimum. 16GB RAMu można póki co sobie darować, ale dobry proc
i grafa to podstawa.


Ostatnio oglądałem testy grafik i procków i wynikało z tego, że np. GTA IV wymaga częściej lepszego procka do grania niż grafiki, więc myślę, że w przypadku piątki będzie podobnie. Ogólnie te i5 w granicach 800-1000 są naprawdę bardzo dobre i najbardziej wydajne w porównaniu do ceny, więc myślę, że by spokojnie styknął (ewentualnie inny model 46coś). Ogólnie czytałem też już na zagranicznych forach o wymaganiach jakie może mieć GTA V i przeważnie piszą o niższych potrzebnych do odpalenia gry na max detalach niż sprzęt, o którym piszę.

No ale zobaczymy jak to będzie gdy pojawią się oficjalne wymagania, które chyba powinny być już lada moment,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwykłe wróżenie z fusów.
tak naprawdę nie dowiesz się dopóki sam gry nie zainstalujesz, bo jak to w przypadku gta bywało nie raz nie dwa, wymagania minimalne to jedno, optymalizacja kodu drugie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można powtarzać misje od lestera (te z giełda) po skończonym wątku fabularnym, tak żeby można byłoby manipulować giełda celem zarobku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzac? Nie. Misje mozna zrobic tylko raz. Najlepiej zrobic tylko pierwsza misje (bo ta jest wymagana by ruszyc watek glowny), skonczyc glowny watek i dopiero wtedy bawic sie w dodatkowe zabojstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 09:00, Ecko09 napisał:

Ja tam poza GTA IV nie przypominam sobie żadnych problemów z innymi częściami na PC.


swego czasu gta 3 też mialo sporawe wymagania jak na swoje lata a i san andreas potrzebowalo calkiem dobrego pc jak na tamte lata choc jak kazdy wie grafika nie powalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Chciałem zapytać czy prawdą jest, że w wersji na PS3 możemy GTA V zainstalować na dysku i czy faktycznie skutkuje to jakimiś problemami w trakcie gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się