KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2014 o 03:16, Zauri napisał:

swego czasu gta 3 też mialo sporawe wymagania jak na swoje lata a i san andreas potrzebowalo
calkiem dobrego pc jak na tamte lata choc jak kazdy wie grafika nie powalala


Nie powalała? W III chyba jak na tamten czas to i tak było całkiem nieźle, co innego San Andreas, które już delikatnie odstawało.

Edit.: cytując recenzję z 2002 roku: "GTA3 to piękna grafika, znakomita oprawa dźwiękowa i nieprawdopodobnie wysoka grywalność". xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2014 o 13:02, Mateuszencjowaty napisał:

Instalacja gry na dysku w przypadku PS3 jest obowiązkowa i nic złego się nie dzieje,
jedynie z Xboxami 360 coś się żarła gra.


Rozumiem, że gra wtedy nie wymaga płyty i napęd się oszczędza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 03:16, Zauri napisał:

swego czasu gta 3 też mialo sporawe wymagania jak na swoje lata

To zdanie nie ma sensu, sformułuj je jeszcze raz. "Swego czasu jak na swoje lata" - ?

Niezbyt dobrze pamiętasz, GTA III robiło wtedy niesamowite wrażenie. San Andreas za to podczas premiery nie mogło swoimi wymaganiami przestraszyć nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2014 o 13:26, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Niezbyt dobrze pamiętasz, GTA III robiło wtedy niesamowite wrażenie. San Andreas za to
podczas premiery nie mogło swoimi wymaganiami przestraszyć nikogo.


I to było piękne. SA jest jedną z tych gier, które pokazują, że grywalność nie jest tak zależna od grafiki, jak w wielu innych tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszły jakies aktualizacje do GTA ostatnio? Chodzi mi o nowe samochody, bronie czy posiadłosci. Cokolwiek ciekawego jezeli chodzi o granie w single bo nie sledze tej gry od paru dni po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 19:33, Ziggy napisał:

Wyszły jakies aktualizacje do GTA ostatnio?

Tak, są pukawki w sklepie, samochody w garażach do wyboru i nie tylko samochody (trochę tego już tam jest, na premierze było jakoś 2-3 auta chyba o ile dobrze pamiętam, teraz jest o wiele więcej). Na dniach lub dzisiaj wyjdzie update z nowymi samolotami, ale nie wiem jak to się będzie miało do singla. Reszta dostępna w sp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 20:26, Damianuss1 napisał:



A jakieś nowe itemy od czasu aktualizacji z Dniem Niepodległości i z dodaniem monster trucka? Albo czy jakiś nowy update będzie niedługo wychodził? Siedzę za granicą i nie wiem czy będzie do czegoś wracać w GTA, gdy wrócę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wczoraj wyszła Szkoła Latania. Nowe pierdoły w multi (Szkoła Latania min.), dwa nowe samoloty, jeden helikopter i jeden wóz. Poprawione błędy, nowe wyścigi, itd. itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 10:07, Marcin08 napisał:

Czy w singlu można wreszcie kupić Hydrę?

Nie, nadal trzeba zrobić skok na bazę wojskową. W najnowszej aktualizacji dodano jednak bardzo fajny odrzutowiec, tyle tylko że nieuzbrojony.
Swoją drogą, gdzie pojawia się czołg po zakupie? Zapłaciłem, dostałem potwierdzenie dostarczenia, ale w garażu go nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 11:17, Diverso napisał:

W hangarze lotniczym stoi :)

Jestem pewien, że i tam sprawdzałem i nic nie było. Chyba że grałem akurat nie tą postacią. Cóż, przynajmniej wiem gdzie szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając Michaelem czołg stoi w hangarze na lotnisku, jak jest z innymi postaciami to nie wiem, ale myślę że wyjazd tankiem z Michaelowego garażu to byłoby spore wyzwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się