KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2014 o 18:34, Damianuss1 napisał:

Gdzie w singlu mogę te nowe samoloty znaleźć?

W hangarze. Trzeba tylko wcisnąć odpowiedni guzik kiedy po wejściu do środka wyskakuje o tym powiadomienie. Najnowszy update wprowadza też helikopter, dostępny na lądowisku, oraz bardzo fajny samochód w garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2014 o 19:36, Sandro napisał:

> Gdzie w singlu mogę te nowe samoloty znaleźć?
W hangarze. Trzeba tylko wcisnąć odpowiedni guzik kiedy po wejściu do środka wyskakuje

Ohh, dzięki. Zrobiłem sobie taką przerwę, że wyleciało mi z głowy kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 15:04, Tarasada napisał:

http://www.rockstargames.com/newswire/article...sive-content Po tej informacji właśnie
anulowałem pre order GTA V na PC. Nie wiem jak inni ale nie lubię być robiony w tzw wała.

Eh poprzednim postem faila walnąłem bo zamiast do GTA V to w temacie GTA IV machnąłem
xD.


No i co z tego to czysty marketing mamy 2014 rok, chyba nie myślisz, że Microsoft i Sony zrezygnowali by przed świętami z takiej okazji. To tylko zwiększy sprzedaż konsol, dla mnie ta premiera na PC może być nawet w styczniu 2016 i tak wiem, że będzie lepsza niż konsolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 15:14, XywkaToy napisał:

No i co z tego to czysty marketing mamy 2014 rok, chyba nie myślisz, że Microsoft i Sony
zrezygnowali by przed świętami z takiej okazji. To tylko zwiększy sprzedaż konsol, dla
mnie ta premiera na PC może być nawet w styczniu 2016 i tak wiem, że będzie lepsza niż
konsolowa.

Ja tą grę mam już w rzyci... Wkurza mnie to ze Rockstar pogrywa sobie tak z graczami, dali FALL 2014 dla wszystkich platform to tak powinno wyjść albo przełożenie premiery dla wszystkich platform, ale nie Microsoft i Sony musieli pomaczać paluchy tak jak w paru innych grach jak choćby Sony i No man Sky albo Microsoft i Rise of the Tomb Raider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to przesunięcie zbytnio mnie nie dziwi. Ot, zwykła chłodna kalkulacja. Jest pierdyliard miskow, którzy mając jednocześnie grę dostępna na PS4 i na PC, mając dobrego peceta wybierze właśnie ta druga wersje i pobierze z torrentow, zamiast wydać kasę na wersje konsolowa. moze sie mylę, ale odnoszę wrażenie ze odsuwa podyktowane jest głownie tym.

Nie zmienia to jednak faktu, ze szkoda, bo sądziłem ze w okresie bozonarodzeniowym sobie program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieważne kiedy, ważne żeby nie powtórzyli błędu z czwórki. Mogę czekać nawet jeszcze i pół roku, oby tylko optymalizacja była na dobrym poziomie, a wymagania sprzętowe rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 15:54, Kraju napisał:

Nieważne kiedy, ważne żeby nie powtórzyli błędu z czwórki. Mogę czekać nawet jeszcze
i pół roku, oby tylko optymalizacja była na dobrym poziomie, a wymagania sprzętowe rozsądne.


Jestem dokładnie tego samego zdania.
W ogóle ostatnio widziałem GTA 4 doszlifowanego na modach w wersji na PC, i porównując to z wersją na xboxa 360 w którego też grałem to jest to tak jak by w ogóle inna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 17:40, Tarasada napisał:

Poprawili też sierść psom i dodali ich chyba więcej typów.

Tego mi trochę brakowało bo same Buldogi są trochę nudne. Np dla urozmaicenia jakieś Dobermany, które są o wiele szybsze itd, to by było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 17:43, Damianuss1 napisał:

> Poprawili też sierść psom i dodali ich chyba więcej typów.
Tego mi trochę brakowało bo same Buldogi są trochę nudne. Np dla urozmaicenia jakieś
Dobermany, które są o wiele szybsze itd, to by było coś.

W sumie na trailerze nie wiem co to za rasa była ale chyba nie doberman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 19:36, Barnette napisał:

Troszkę się rozczarowałem... ale z drugiej strony mam więcej czasu na kupno nowego pieca.

Mimo wszystko boję się, że na początku stycznia mogą to przełożyć na wiosnę.

Nie kracz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widok z kokpitu? Mi to pasuję, ciekawe tylko czy będzie to coś podobnego jak w WD czy bardziej no hmm wyraziste że widać zegary i wszystko będzie animowane, ale tak swoją drogą dla każdego jeżdżącego samochodu po LS zrobić coś takiego hmm nie dziwota że siedzieli tak długo nad wersjami PC''towymi i NG, może jednak wyskrobie te 150 zł dla nich mimo że potraktowali PC''towców po macoszemu ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, choć trzeba liczyć, że Rockstar nie strzeli sobie sam w stopę tą decyzją. Tektury w FPP muszą być zdecydowanie bardziej szczegółowe niż w TPP z uwagi na dużo mniejszą odległość między kamerą a tym na co się patrzy. Póki co żadne GTA nie było znane z ostrych jak brzytwa tekstur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 00:33, Tarasada napisał:

Widok z kokpitu?

Ja to mam tylko nadzieję, że usuną taką dziwną kreskę na kierownicy, która jest w obecnej wersji na starą generację. Pionowa kreska koloru zdaje się czerwonego na samej górze kiery, dziwne, a najlepsze jest to, że jak skręcamy to ta krecha jest cały czas w tym samym punkcie. Jak przy widoku z kokpitu będzie coś takiego... to... to i tak będę grał dalej hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się