KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2014 o 12:19, Damianuss1 napisał:

Tak przez myśli mi przeleciało taka rzecz. Ciekawe jak będzie wyglądało spotkanie z wieczornymi
paniami przy drogach w tym trybie fp. Może to zablokują? Jeśli nie to może to ciekawie
wyglądać XD.


Dowiemy sie za kilkanascie godzin;) aby tylko zadnych nieprzewidzianych problemow nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w nocnym klubie na konsolach starej generacji jest normalny widok FPP, więc czemu mieliby blokować kamerę z oczu bohatera przy spotkaniu prostytutki na drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 12:34, Gumisiek2 napisał:

Przecież w nocnym klubie na konsolach starej generacji jest normalny widok FPP, więc
czemu mieliby blokować kamerę z oczu bohatera przy spotkaniu prostytutki na drodze?

No ok, w klubie jest, ale w samochodzie już nie i na starej generacji nawet kamery obracać nie można tylko wybierasz z kilku jej ustawień. Nie wiem dlaczego... bo może to zbyt kontrowersyjne? Chociaż R* pewnie i tak na to kładzie. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 12:34, Gumisiek2 napisał:

Przecież w nocnym klubie na konsolach starej generacji jest normalny widok FPP, więc
czemu mieliby blokować kamerę z oczu bohatera przy spotkaniu prostytutki na drodze?


Jedna zasadnicza roznica: w klubie ze striptizem oprocz striptizu nic wiecej nie dostaniesz a przydrozne panienki striptizu nie robia tylko od razu przechodza do meritum;) i wlasnie ewentualnie dlatego zablokowaliby mozliwosc blizszego podziwiania jak ustami panienka relaksuje nasza postac.
No ale nie ma co dociekac, niedlugo sie przekonamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 12:38, Citkowsky napisał:

Jedna zasadnicza roznica: w klubie ze striptizem oprocz striptizu nic wiecej nie dostaniesz
a przydrozne panienki striptizu nie robia tylko od razu przechodza do meritum;) i wlasnie
ewentualnie dlatego zablokowaliby mozliwosc blizszego podziwiania jak ustami panienka
relaksuje nasza postac.


No, ale przecież dobrze wiemy, że w GTA to zawsze był taki Ken i Barbie, więc poza sugestiami ruchu wykonywanych czynności to nie mają za bardzo co blokować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 13:03, Barnette napisał:

>...


No i patrzac na powyzszego gifa, nie zablokowali:p juz widze jak na pc powstana mody ktore spoteguja wrazenia wizualne:p

Sorry za brak polskich znakow ale pisze z telefonu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 12:19, Damianuss1 napisał:

Tak przez myśli mi przeleciało taka rzecz. Ciekawe jak będzie wyglądało spotkanie z wieczornymi
paniami przy drogach w tym trybie fp. Może to zablokują? Jeśli nie to może to ciekawie
wyglądać XD.


Ciężko mi sobie wyobrazić Rockstar blokujący cokolwiek ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 17:14, Ecko09 napisał:

Ciężko mi sobie wyobrazić Rockstar blokujący cokolwiek ;d

Może nie tyle blokuje, źle się wyraziłem. Chodzi bardziej o zmniejszenie kontrowersyjności. Dla przykładu w takim VC, SA, IV czy V do tej pory nie było możliwości jako tako obracania kamery swobodnie podczas zabawiania się z panienką. Kamera specjalnie ustawiona była tak aby było widać mniej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kierowana dla dorosłego odbiorcy więc nie ma co się cackać :D . Wiadomo, nie dadzą oficjalnie opcji takie jak słynny Hot Coffe Mod, jednak mogą sobie pozwolić na odrobinę "szaleństwa". Wszak, nie jest to coś niestworzonego. Prostytucja jest na całym świecie, choć nie wszędzie legalnie :> Nie jest tu nic na pokaz, nie lubisz takich rzeczy, nie bierzesz panienki do samochodu. To właśnie jest piękna w GTA, ta wolność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 17:30, Damianuss1 napisał:

Może nie tyle blokuje, źle się wyraziłem. Chodzi bardziej o zmniejszenie kontrowersyjności.
Dla przykładu w takim VC, SA, IV czy V do tej pory nie było możliwości jako tako obracania
kamery swobodnie podczas zabawiania się z panienką. Kamera specjalnie ustawiona była
tak aby było widać mniej :P.


Co Ty gadasz? Przecież już od GTA III gdy miałeś TPP to mogłeś obrócić kamerę tak, aby widzieć co się dzieje, a przynajmniej na 100% była taka opcja w GTA IV. Tzn. wiadomo, że tam nic więcej nie ma (xD), ale swoboda ruchu kamerą była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, z racji tego, że na początku roku między innymi pod kątem Watch_Dogs wymieniłem grafikę, nie bardzo chciałem ładować fundusze w next gena, zwłaszcza z uwagi na to, że wciąż na PS3 jest pierdyliard tytułów wartych ogrania, a z którymi styczności nie miałem.

Ale szczerze mówiąc coraz bardziej obawiam się, czy mój PC pociągnie ten majstersztyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...................

Ja stwierdziłem, że mnie nie stać na nowy PC pod GTA i poszedłem w stronę PS4;)

Kupiłem za 1530zł w piątek i teraz zastanawiam się nad zwrotem bo w mediamarkcie pojawił się bundle PS4+ GTA V za 1699zł. W dodatku do wyboru: czarna lub biała konsola. A, że od jakeigoś czasu mam fazę na biel to właśnie się zastanawiam czy pakować ps4 i jechać do x-komu oddać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
kupilem gta 5 na xboxa 360, ale przez przypadek podniosłem lekko xboxa po obraz stracilem. A jak wiemy kazdy nawet najmniejszy ruch konsolo powoduje tak zwane ringi na plycie. I teraz moje pytanir: Czy można jakas urochomic gre z disc 1. Bo dis2 oddalem do regeneracji ale popsuli jeszcze batdziej i teraz wgl sie nie odpala. Macie jakis pomysl? Moze kupno disc2 od kogos kto juz niegra. Albo napisac gdzieś np do Microsoft ze rozwalil mi gre. Wiecie czy gdzies na opakowaniu moze instrukcji do konsol jest ostrzeżenie ze nie mozna jej ruszać. Jeśli takiego nie ma to tak jakby ich wina bo skad moglem wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 18:24, Citkowsky napisał:

Ja stwierdziłem, że mnie nie stać na nowy PC pod GTA i poszedłem w stronę PS4;)
Kupiłem za 1530zł w piątek i teraz zastanawiam się nad zwrotem bo w mediamarkcie pojawił
się bundle PS4+ GTA V za 1699zł. W dodatku do wyboru: czarna lub biała konsola. A, że
od jakeigoś czasu mam fazę na biel to właśnie się zastanawiam czy pakować ps4 i jechać
do x-komu oddać ;P


PC wychodzi tylko "deko" drożej. Zakupiłem już procek Intel i5 4590, jakąś tanią płytkę, zasilacz i na razie czwórkę RAMu. Zapłaciłem niecałe 13 stówek. Pod koniec stycznia dokupię jeszcze czwórkę RAMu, grafikę prawdopodobnie R9 270X, więc w sumie zamknę się w 2100. No z GTA V to wyjdzie 2300, ale komp przyda się do wielu innych rzeczy i ogólnie na przyszłość, a sama gra powinna działać na minimum wysokich, bo gram "tylko" na 1680x1050. A no i jeszcze mam dysk SSD za 250zł, ale to kupiłem kilka miesięcy wstecz.

Więc zaokrąglając to płacę właściwie 2500 za jednostkę (z grą), która wystarczy na pewno na kilka lat pod inne tytuły, pod pracę itp. Sam jestem napalony by zagrać na nowej konsoli, ale gdybym miał wybierać PS4/PC to zawsze pada na PC. No chyba, że nie miałbym co robić z hajsem albo miałbym już jakiegoś zadowalającego kompika, no ale że był stary to przyszedł czas go wymienić.

Ewentualnie gdyby na nowych konsolach była opcja podzielonego ekranu, to wtedy możnaby się całkiem poważnie zastanawiać. Wg mnie byłaby to świetna sprawa. Ustawienia graficzne po prostu automatycznie spadają na niższe, aby konsola wyrobiła a zabawa we dwóch na odpowiednio dużym ekranie byłaby naprawdę fajna. Swego czasu było coś podobnego w GTA SA na PS2, tyle że można było grać we dwójkę, ale na jednym ekranie i zbytnio nie oddalając się od siebie postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 19:51, Barnette napisał:

>>>.............


Jakbym miał kupować PC-ta to tylko bardziej wypasionego na i7 i mocnej grafice plus dysk SSD itp i jak wczoraj robiłem kosztorys to nie zamknąłbym się w 3k także utwierdziłem się w przekonaniu, że dobrze zrobiłem zamieniając x360 na ps4 dokładając parę stówek;)

A prócz konsoli mam PC-ta na którym gram w gry pokroju Far Cry 3, GTA IV i mi to wystarczy;)

Mam jeszcze całkiem nowego lapka z i5 i GT540 także gry które mi odpowiadają jeszcze z tego roku działają na nim bez większych problemów;)


Kaska odłożona, jutro po pracy wizyta w markecie i pocisk ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 17:14, Ecko09 napisał:

Ciężko mi sobie wyobrazić Rockstar blokujący cokolwiek ;d


Przypomnę, że w GTA III można było kompletnie rozczłonkować przechodnia za pomocą granatu/rakietnicy.

Od VC wzwyż już tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się