KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2014 o 13:56, Rifter napisał:

Jak wspominałem na początku "z doświadczenia wiem".

Opisywane przez ciebie przypadki nigdy mi się nie zdarzyły. Nigdy.


Mysle, ze system z Mafii 2 byl lepszy. Mam tu na mysli lapowki, zmiana ubran, osobne poszukiwanie samochodu i osoby. Trzeba by go tylko rozwinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 17:58, Citkowsky napisał:

a router stoi piętro wyzej i sygnał dociera tylko do kuchni a konsola stoi w jednym z pokoi i nie ma
opcji żeby ją jakoś połączyć.

Mozesz sprobowac udostepnic internet przez kabel z komputera, zakladam, ze komputer odbiera wifi, i posiada karte siecowa, by polaczyc kablem komputer z konsola. nie wiem ile moze kosztowac tak dlugi kabel oraz czy ps4 obsługuje taki internet (w teorii powinno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..............

Odbiór neta w kuchni jest wystarczający co najwyżej do przeglądania internetu i to też często, gęsto wszystko działa bardzo powoli więc wolę się nie katować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Dziś Black Friday m.in. w USA i na tamtejszym Amazonie PS4 + GTA V za 400$. To jeżeli dobrze pamiętam koszty dostawy do PL to w sumie wyszłoby jakieś 1350zł. A u nas te bundelki są po 1600.

http://www.amazon.com/gp/product/B00O9JLAX4/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00O9JLAX4&linkCode=as2&tag=7s3wx9-20&linkId=CUXYB7POZOASWCD4

Liczyć u nas na takie okazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale co za problem sobie zamowic na Amazon.com? Nie zapomnij tylko doliczyc kosztow wysylki oraz CLA+PODATKU VAT. Obecnie za wszystko zaplacisz:

Order total: USD 561.97

Nawet liczac po kursie 3.30pln za Dolca wychodzi ponad 1800pln. Uppss. Co jakby drozej niz liczysz, nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 18:05, Barnette napisał:

Nieźle. Dziś Black Friday m.in. w USA i na tamtejszym Amazonie PS4 + GTA V za 400$. To
jeżeli dobrze pamiętam koszty dostawy do PL to w sumie wyszłoby jakieś 1350zł. A u nas
te bundelki są po 1600.


Dokładnie to po 1699zł a przynajmniej za tyle nabyłem swoją w zeszłym tygodniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 18:05, Barnette napisał:

Nieźle. Dziś Black Friday

W UK szaleństwo też sięga zenitu. Sam udałem się po pracy do sklepu sieci GAME i kupiłem bundla PS4 + Driveclub + The Last of Us (digital download) za £299. Na co dzień sama konsola kosztuje £350. Doliczając do tego Driveclub i TLoU, zaoszczędziłem na tym ładne £140.

Driveclub nie bardzo mnie interesuje więc prędzej czy później na pewno go sprzedam. Póki co, priorytetem jest nabycie GTAV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 18:33, Piotrek_K napisał:

No, ale co za problem sobie zamowic na Amazon.com? Nie zapomnij tylko doliczyc kosztow
wysylki oraz CLA+PODATKU VAT. Obecnie za wszystko zaplacisz:

Order total: USD 561.97

Nawet liczac po kursie 3.30pln za Dolca wychodzi ponad 1800pln. Uppss. Co jakby drozej
niz liczysz, nie uwazasz?


O kurcze xD

Jak raz próbowałem zamawiać buty to doliczało tylko 100zł do zakupu. Dziwne, że w przypadku konsoli aż tyle. No, ale jednak to już inna klasa towaru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 00:56, Ecko09 napisał:

Na next genach też jest ta bzdura, że możesz obrócić samochód z dachu na koła?



Stety/niestety ale tak, jest ta opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 00:03, Accid napisał:

Nic na tym nie zaoszczędziłeś a straciłeś i to sporo :D

Straciłem dokładnie £299, które nadal miałbym w portfelu gdybym nie kupił konsoli ;) Jednakże do PS4 przymierzałem się już od wielu miesięcy, czekając tylko na dogodną chwilę jak ta.

A nawiązując jeszcze do GTAV - czy Rockstar wykorzystał w jakiś sposób touchpada w grze? Słyszałem już o kilku ciekawych rozwiązaniach z wbudowanym głośniczkiem w kontrolerze, ale nic o touchpadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 05:06, Sandro napisał:

ale nic o touchpadzie.

Normalnie zmienia się nim kamerę, ale zdaje się, że stacje radiowe można też przełączać chociaż teraz nie jestem tego pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 07:24, Damianuss1 napisał:

> ale nic o touchpadzie.
Normalnie zmienia się nim kamerę, ale zdaje się, że stacje radiowe można też przełączać
chociaż teraz nie jestem tego pewny.



Można.
Ruch na touchpadzie w poziomie zmienia broń a w pionie stacje radiowe. Albo odwrotnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam, googluje i nie mogę znaleźć.
Pewnie się nie da, ale spytać się można ;p

Czy jest możliwość gry online razem gdy jedna osoba ma gta5 na ps3 a druga na ps4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 12:06, kx22 napisał:

Szukam, googluje i nie mogę znaleźć.
Pewnie się nie da, ale spytać się można ;p

Czy jest możliwość gry online razem gdy jedna osoba ma gta5 na ps3 a druga na ps4?



Nie ma takiej możliwości z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 11:08, Citkowsky napisał:

Ruch na touchpadzie w poziomie zmienia broń a w pionie stacje radiowe. Albo odwrotnie;)

Ale mam nadzieję, że można też normalnie klawiszami je zmieniać? Wszelakie touchpady są dla mnie ciekawym bajerem, ale w praktyce okazują się tak samo praktyczne jak granie w Call of Duty na Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 14:50, Sandro napisał:

> Ruch na touchpadzie w poziomie zmienia broń a w pionie stacje radiowe. Albo odwrotnie;)

Ale mam nadzieję, że można też normalnie klawiszami je zmieniać? Wszelakie touchpady
są dla mnie ciekawym bajerem, ale w praktyce okazują się tak samo praktyczne jak granie
w Call of Duty na Wii.


Jasne, że tak.
Można je zmieniać tak samo jak w przypadku GTA V na poprzednią generację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla informacji, chyba, że ktoś znalazł sposób aby to obejść:

W misji "Deep Inside", w której wykradasz "bondowskiego Astona Martina", od momentu wyjazdu z planu filmowego do momentu wystrzelenia pasażerki - gra blokuje kamerę w trybie TPP.

Dopiero po odpaleniu krzesła kamera się ustawia do FPP.

Trzeba przyznać, że to dziwna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 19:39, Rifter napisał:

Dla informacji, chyba, że ktoś znalazł sposób aby to obej


Jedna misje mozna przezyc z tym widokiem a w niektorych zwiazanych z lataniem samolotem to tylko tpp uzywam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się