KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Słuchajcie - a jak wyglądają przygotowania do wypuszczenia GTA 5 na pecety? Czy są już jakieś choćby wstępne plotki na temat wymagań sprzętowych? Z tego co wszędzie widzę i słyszę GTA to must have i nie powiem, kusi mnie wersja zagrania na pececie ale nie wiem czy mój sprzęt to pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 11:19, Tyler_D napisał:

Słuchajcie - a jak wyglądają przygotowania do wypuszczenia GTA 5 na pecety? Czy są już
jakieś choćby wstępne plotki na temat wymagań sprzętowych? Z tego co wszędzie widzę i
słyszę GTA to must have i nie powiem, kusi mnie wersja zagrania na pececie ale nie wiem
czy mój sprzęt to pociągnie.


Na razie nic. Co do samych wymagań to pojawią się one tutaj: https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/203428177-Wymagania-sprz%C4%99towe-GTA-V-na-PC

Można sobie zasubskrybować powyższą informację na e-mail (co sam uczyniłem), więc gdy R* zaktualizuje wątek to będziesz na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 19:41, Barnette napisał:

Wow. Myślałem, że to jakiś nowy budżek, ale ma już ponad rok. Własnie obejrzałem na JM,
widzieliście? :D

Hehehe, dzisiaj śmieszy tak samo jak za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonywaliscie misje dla kultu altruistów? Przy drugim dostarczeniu im ludzi zaczeli do mnie strzelac i musialem puścić z dymem całą osadę. Tez tak mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś poszło nie tak.

Jedyne co przychodzi na myśl to to, że przekroczyłeś ich "linię bezpieczeństwa obozu".

Wpuszczają cię do obozu po czterech klientach, ale to już pewnie wiesz. ;)

Na starej generacji przy pierwszym przejściu gry miałem tak:
- podczas eksploracji przy pierwszym podejściu do zamkniętej bramy zaczęli do mnie strzelać strażnicy na wieżyczkach
- uciekłem nikogo nie zabijając
- gdy tylko pojawiły się "random eventy", dostarczyłem im czterech kleintów
- wpuścili mnie do obozu

Przy okazji - zakładam, że podczas czystki przeczesałeś cały obóz - znalazłeś walizki z kasą, czy nie było ich w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 07:48, Citkowsky napisał:

Wykonywaliscie misje dla kultu altruistów? Przy drugim dostarczeniu im ludzi zaczeli
do mnie strzelac i musialem puścić z dymem całą osadę. Tez tak mieliście?

Tak spytam... jak w ogóle zacząć dla nich zadania? Wiele razy odwiedziłem ich na starej generacji, ale jedyne co robiłem to jatkę z tego ich obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2014 o 09:41, Rifter napisał:

- wpuścili mnie do obozu


Ja pierwszym razem dostarczylem parke, za drugi razem dwoch facetow ktorzy chcieli abym ich podwiozl po nieudanym napadzie. Zawiozlem ich do tej osady, zabrali tuch gosci a nagle wyciagaja guny i zabieraja mnie. Trocje cut scenek, trevor dostrzega bron, bierze ja i w tym momencie zaczyna sie demolka.

Skrzynek nie szukalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 09:44, Damianuss1 napisał:

> Wykonywaliscie misje dla kultu altruistów? Przy drugim dostarczeniu im ludzi zaczeli

> do mnie strzelac i musialem puścić z dymem całą osadę. Tez tak mieliście?
Tak spytam... jak w ogóle zacząć dla nich zadania? Wiele razy odwiedziłem ich na starej
generacji, ale jedyne co robiłem to jatkę z tego ich obozu.


Mnie sie pojawila ta opcja jak znalazlem na mapie ludzi ktorzy prosili zeby ich do domu odwiezc. I wtedy wyswietlila sie opcja, ze albo odwoze ich tam gdzie chca albo wioze ich do osady kultu atruistow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 10:19, Citkowsky napisał:

ich do osady kultu atruistow;)

Pamiętasz może gdzie ich znalazłeś? Ja pamiętam jedynie, że ten kult

Spoiler

atakował jakąś kobietę na drodze i mogłem jej pomóc zabijając tych gości

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem lokalizację na tej mapce. Ja ich nazywam Kultem Nagusów, bo sporo gości biega całkowicie na golasa, albo "jedynie" z przyrodzeniem na wierzchu.

UWAGA: Nie chciało mi się szukać czystej mapki, a na tej są zaznaczone lokalizacje znajdziek, także...

20141208114028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 11:45, Damianuss1 napisał:

> Zaznaczyłem lokalizację na tej mapce.
Dzięki. Obadam z pewnością. Dziwne, że nie trafiłem na to wcześniej.



Ja nie musialem ich szukac. Po prostu na mapie miejsce to bylo zaznaczone jako A;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 10:17, Citkowsky napisał:

Ja pierwszym razem dostarczylem parke, za drugi razem dwoch facetow


Mogłeś na początku napisać, że dostarczyłeś ich czterech i miałeś potem cutscenkę. ;)

Pierwsza para + druga para = cztery.

Misję z altruistami masz zaliczoną, ponieważ o to w niej chodziło - wytępienie wszystkich.

Ogólnie to polecam tam wrócić i poszukać tych walizek, może wciąż tam będą (cztery powinny być).

A, ostatni klient, którego dostarczysz altruistom - w tym przypadku dwóch kolesi - powinni znów być dostępni jako "random event".

Spoiler

Jeśli dobrze kojarzę, jednym z tych dwóch kolesi z napadu to Packie z GTA IV. Jak go odstawisz do miejsca docelowego, to potem będziesz go miał do wyboru przy napadach w trybie fabularnym.



PS.
Spoiler

Skoro mowa o sektach w grze - każdy bohater ma kampanię dla innej sekty:

Wspomnieni altruiści dla Trevora:

https://www.youtube.com/watch?v=7OclxjjuaAA&list=UUuWcjpKbIDAbZfHoru1toFg

Epsilon dla Michaela:

https://www.youtube.com/watch?v=NjOKTRiBcEw&list=UUuWcjpKbIDAbZfHoru1toFg

Oraz dzieci góry dla Franklina:

https://www.youtube.com/watch?v=qWYO3bKuCIk&list=UUuWcjpKbIDAbZfHoru1toFg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 11:41, Diverso napisał:

Zaznaczyłem lokalizację na tej mapce. Ja ich nazywam Kultem Nagusów, bo sporo gości biega
całkowicie na golasa, albo "jedynie" z przyrodzeniem na wierzchu.


Nie słyszałem o tym wcześniej więc pojechałem tam po czym zrobiłem z nich sieczkę. Zwiedzam sobie na spokojnie obóz, a tu nagle wszyscy ożyli i naparzają znowu. Bug, czy zmartwychwstanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 09:28, Rifter napisał:

Może gra jest tak ustawiona, że dopóki nie wytępisz ich "podczas misji", to będą się
co jakiś czas odradzać? ;)


To by bylo calkiem zrozumiale, ale mogli by sie respawnowac po oddaleniu sie z obozu, a nie praktycznie na.moich oczach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się