KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

"Raczej mógłby" oznacza, że "raczej powinien", a że to firma i jakby się dało to sprzedaliby GTA nawet półrocznemu dziecku to już inna spawa. Dobra nie kontynuujmy tej rozmowy, bo jest trochę bezsensu- sam przyznałeś, że nie znasz się na rynku gier, ja wiedzy lepszej na ten temat też nie mam. Tak sobie napisałem, że szczerzę wątpię czy argument SplitGrave co do terminu (nie)podania wymagań miałby jakieś zastosowanie w rzeczywistości i chyba nie ma co tego dalej roztrząsać.
Wymagania przed 27.01 powinny już być i wtedy rodzice najwyżej kupią swoim dzieciom nowe komputery znajdując jakąś inną okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja całkiem niedawno (bo wczoraj) skończyłem po raz kolejny GTA V na X360 w ramach zaspokajania "auto-hajpu" (sam go sobie tworzę na wersję PC i darmowe rozgrywki online ;-))

może nic nowego nie napiszę, ale.. ewidentnie jest to gra bardzo dobra, świetnie łącząca elementy poniekąd znane (np. z wielu filmów gangsterskich) z nietuzinkowymi pomysłami, dzięki czemu tworzy się zgrabna i przepyszna całość, którą chrupie się z apetytem niczym świeżą ''karpatkę'' (wybaczcie analogię ''ciastową''. jeszcze święta ze mnie do końca nie odpłynęły - wolne do 6.01. robi swoje ;-))

na wersję PC czekam z pewnymi obawami (biorąc pod uwagę ''średnią'' optymalizację poprzedniej części), ale i z wielkimi nadziejami - że może tym razem będzie lepiej oraz że może w końcu przysiądę do trybu online na dłużej (poprzednio z pewnych względów długo w niego nie grałem, a teraz już nie ma sensu wykupować konta gold na xbox live ;-))

a wpadki?
błędy z pewnością będą występować. najważniejsze jednak, by łatali je szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się tunningować te oryginalne auta które posiadają od początku nasi bohaterowie? Czytałem że jak się kupi nowe, to i tak do misji dostaje się oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 16:49, zerohunter napisał:

Opłaca się tunningować te oryginalne auta które posiadają od początku nasi bohaterowie?
Czytałem że jak się kupi nowe, to i tak do misji dostaje się oryginalne.


Jak najbardziej się opłaca, po maksymalnym ulepszeniu ich osiągi są imponujące.Auta które chcemy ustawić na standardowe, często się bugują (znikają itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 16:51, Citkowsky napisał:

W jednej z misji jedziemy policyjnym motocyklem. Gdzie taki można znaleźć poza misją?


Można.Szukaj ich przy autostradzie po prawej stronie mapy.Będą tam policjanci bo to tak zwany ,,patrol''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu najbardziej oplacalna misja byl "dachowiec" . utworzyc ja mozna bylo od 75lvl, ale na serwerach jak gralem w gto to zawsze ktos mi zapro dawal do niej na tele. 18500 $ za drugie i kolejne wykonywanie misji wpadalo na konto, w 2/3 ogarniete osoby misje sie robilo w gora 5 minut (szybka rozpierducha z granatnikow w zadaszonym garazu z wieloma autami) i odbior walizki z jednego auta, ktore sie respilo zawsze w tym samym miejscu i szybkie odwiezienie walizki martinowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć coraz większe obawy co do premiery wersji PC :/

Miały być wymagania i info już dawno, a nadal nie ma nic. Zostały już tylko 3 tygodnie, przy czym około 2 potrzeba na tłoczonko płyt i dystrybucje, więc jeżeli w tym tygodniu nie będzie żadnych nowych informacji to w przyszłym pewnie ogłoszą opóźnienie. Pytanie tylko jak duże? Bez sensu w ogóle, że dają nadzieje na wymagania, po czym kompletnie nie dotrzymują terminu ich podania, a skoro już ta sytuacja ma miejsce to raczej znaczy, że z grą jest coś jeszcze nie halo (i znów powracają czarne myśli nt. optymalizacji). Narobili apetytu - już rączki zatarte na kupno karty graficznej a tu pupcia. Obym się mylił i obyśmy w tym tygodniu dostali wymagania, a także całą reszte informacji, bo na te również nadszedł najwyższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to fakt faktem ale póki co wersja PC ucichła na dobre zawsze jest jakiś rozgłos przed a tutaj absolutna cisza... Hmm ciekawe jaki bedzie w sumie efekt końcowy poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz termin przesunęli, na początku miał się ukazać w grudniu ale przesunęli na styczeń :) jakoś nie chcę wierzyć że znowu przesuną premiere :D W sumie wymagania miały być w tamtym tygodniu a do dzisiaj nic nie ma :( Ciekawe kiedy coś podadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 10:50, Liptox napisał:

Już raz termin przesunęli, na początku miał się ukazać w grudniu ale przesunęli na styczeń
:) jakoś nie chcę wierzyć że znowu przesuną premiere :D W sumie wymagania miały być w
tamtym tygodniu a do dzisiaj nic nie ma :( Ciekawe kiedy coś podadzą.


Ym, to podsuń jakiś link, bo nic takiego nie mogę skojarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie cicho siedzą z tą premierą 21 dni do premiery a tu nie ma wymagań minimalnych, pre ordera, czy choćby przecieków zdjęć z tłoczni/wysyłki gry.
Przecież w tydzień nie roześlą wersji pudełkowych na cały świat, samo wyprodukowanie ich zajmie bardzo dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobiłem sobie pewną analizę i w sumie trochę się uspokoiłem. Mianowicie:
- faktem jest, że PC''owcy (yup, w tym i ja) są źli, ponieważ wszystko dostają na końcu (powody są wiadome, ale cierpliwości mamy przez to najmniej);
- drugim faktem jednak jest to, że trailer do wydania na nowe konsole pojawił się dokładnie dwa tygodnie przed ów premierą, a więc licząc tak, trailer PC''owy powinien pojawić się 13 stycznia (a jeżeli bralibyśmy pod uwagę wydanie na stare konsole to trailer powinien być jutro);
- wszystkie inne informacje pojawiały się jeszcze bliżej premiery niż trailer, a więc powinniśmy oczekiwać ich od 13 stycznia naprzód;
- może wynikać z tego, że w newsie o podaniu wymagań pomylili się pisząc "week" zamiast "weeks" (może to głupie, ale takie błędy mogą się zdarzyć i może też ich nikt nie poprawić) w związku z czym wymagania wcale nie miały pojawić się ponad tydzień temu;
- zdecydowana większość wiadomości na oficjalnej stronie R* pojawia się pomiędzy 10am a 2pm, przy czym te najważniejsze pojawiają się w okolicach 11am-12.30am i jest to czas NY, a więc w Polsce (+6) powinniśmy wyczekiwać informacji od godziny 16 do maksymalnie 18.

Dziękuję za uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mi nie edytowało posta:

[...]trailer do wydania na nowe konsole pojawił się dokładnie 8 dni przed ów premierą, a więc licząc tak, trailer PC''owy powinien pojawić się 19 stycznia[...]
wszystkie inne informacje na temat nowego wydania pojawiały się nie wcześniej niż 20 dni przed premierą, a więc powinniśmy oczekiwać ich właśnie od dzisiaj+ (no tyle, że tutaj poza wymaganiami i screenami za dużo już nie mają nam co pokazać);

PS. Nie wiem tylko co ze screenami, ponieważ z tego co pamiętam to pojawiały się one zawsze na długo przed trailerem, a jeżeli trailer ma być (powiedzmy) tego 19 stycznia to screeny powinniśmy już dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się