KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

>>>>.............

Weź głęboki oddech i przestań myśleć o GTA. W ten sposób czas Ci szybciej minie. Przeżywanie i takie analizowanie tylko wydłuża Ci czas. Testowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja, dziś podali wymagania W3 gry która swoją premierę ma dopiero w maju, a wymagań GTA które premierę ma za 20dni nadal niema :( Dziwna sytuacja. Czyżby RG szykowało poślizg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 16:53, Liptox napisał:

Dziwna sytuacja, dziś podali wymagania W3 gry która swoją premierę ma dopiero w maju,
a wymagań GTA które premierę ma za 20dni nadal niema :( Dziwna sytuacja. Czyżby RG szykowało
poślizg??



Jeśli poślizg to nie można wtedy mówić o jedynie reedycji gry. Muszą wtedy dodać coś czego nie było. Bo tak nie było by sensu kupować takiego czegoś po raz... 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2015 o 20:13, Chester001 napisał:

Jeśli poślizg to nie można wtedy mówić o jedynie reedycji gry. Muszą wtedy dodać coś
czego nie było. Bo tak nie było by sensu kupować takiego czegoś po raz... 3.


Nie bardzo rozumiem. Jaka jest różnica, jeżeli premiera odbyłaby się planowo albo z poślizgiem? Jaki ma to wpływ na to zawartość edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Miał ktoś z Was taki przypadek że gra sie wczytywała z 15 min i skończyć nie mogła ? Dzisiaj pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzyło. Wyłączyłem konsole i włączyłem od nowa i wszystko wróciło do normy. Co mogło być przyczyna takiego chwilowego zawieszenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 21:51, The_Deker_10 napisał:

Witam
Miał ktoś z Was taki przypadek że gra sie wczytywała z 15 min i skończyć nie mogła ?

A obracało się to kółeczko białe czy zatrzymało się na amen? Ja na X360 miałem tak, że jak odłączyłem neta od konsoli to się w ogóle gra nie wczytywała. Na szczęście na PS4 nie ma takiego babola już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 13:59, Liptox napisał:

Znalazłem takie coś :P

Stare o ile się nie mylę. Te screeny były jeszcze w czasie premiery na stare konsole. Mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 15:04, Damianuss1 napisał:

Stare o ile się nie mylę. Te screeny były jeszcze w czasie premiery na stare konsole.
Mogę się mylić.


Jeden ss na pewno pochodzi z filmiku ze stycznia tamtego roku, co do reszty nie mam zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^Up, stare :D

Nudzi mi się, więc postanowiłem sobie przeanalizować wcześniejsze premiery GTA na PC pod względem podzespołów jakie wymagały. Powiem Wam, że trochę się obruszyłem, gdy zorientowałem sie, że od wydania GTA IV na blaszaki minęło już całe 6 lat. Pod uwagę wziąłem także Max Payne 3 oraz Watch Dogs. Jestem pewien, że w minimalnych będzie 6GB RAMu i 1GB którejś grafiki sprzed 3-4 lat (co do procka to nie wiem, ale myślę, że również nie będzie tragedii). Natomiast w rekomendowanych widzę 8GB RAMu, grafikę 2GB jak GTX 660 czy Radeon R9 270, a procek - myślę, że mimo wszystko nie będzie to i7, ale któraś 4-rdzeniówka i5, od 4430 do 4690. Do maksymalnych wystarczy pewnie zmienić grafikę na coś pokroju radka 290 lub nadchodzącego GTX 960.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 22:04, Damianuss1 napisał:

A obracało się to kółeczko białe czy zatrzymało się na amen? Ja na X360 miałem tak, że
jak odłączyłem neta od konsoli to się w ogóle gra nie wczytywała. Na szczęście na PS4
nie ma takiego babola już.


Obracało cały czas gra sie wczytywała w nieskończoność... Dopiero po około 15/20 min wyłączyłem konsole i wczytało już normalnie. Nie wiem może taka jednorazowa zawiecha :P Oby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pics.tinypic.pl/i/00617/x04gv58i3qta.jpg Ten screen jest nowy, wypłynął dzisiaj podobno od kogoś kto pracuje w branży i ma dostęp do gry. Ale pewnie fake. Ale dobry fake, ktoś się musiał bardzo postarać. Ale nawet jeżeli fake to przecież rzeczywiste ustawienia grafiki nie będą się prezentować jakoś specjalnie inaczej.
Co do wymagań, to zakładając boską optymalizację to w minimalnych spodziewam się jakiegoś Core 2 Duo, 4GB ramu i GF 9800. W końcu to gra na 8 letnim silniku.
Z innych rzeczy, lewe sklepy które oferowały w swojej ofercie klucz Steam (pewnie liczyli, że wyjmą z pudełka) zaczynają pisać do ludzi który to kupili, że to jednak nie jest klucz Steam i że bez samej gry na nic im ten klucz się nie przyda. Czyli jedno się już potwierdziło, wersja pudełkowa nie zawiera klucza Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 00:33, sylwasss napisał:

Boże, ten screen to nic innego jak zrobiony przez fana concept-art menu. Podawane było
już to do wiadomości o godz. 13.00.


Nope. To nie jest żaden fanowski conecpt-art menu. Tak, można go znaleźć w takim dziale na GTAForums ale on nie pochodzi z tamtego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 10:59, kesik93 napisał:

Nope. To nie jest żaden fanowski conecpt-art menu. Tak, można go znaleźć w takim dziale
na GTAForums ale on nie pochodzi z tamtego miejsca.


Hmm, no rzeczywiście. Ktoś opublikował go na steamie, a potem na GTAForums. W największej rozdzielczości jest jeszcze ślad stąd (po wyszukiwaniu obrazu): http://lab.facepunch.com/api/feed/fetch/?time=0&fmt=html aczkolwiek w treści nie mogę się ów screena doszukać.

W każdym razie wg mnie to i tak fejk. Dlaczego? Po pierwsze nie widzę sensu zmiany grafiki w menu, w porównaniu do konsol, a trochę się zmieniło (czcionka, wygląd górnego panelu) - pytanie: po co? Po drugie strasznie nieczytelne suwaki - kolorystyka powinna być odwrotna, no chyba, że są one od prawej do lewej xD

No i jeżeli na górze w panelu są wszystkie opcje (game, online itd.) to autor pracy zapomniał o zaawansowanym edytorze wideo, a dobrze wiemy, że w wersji PC ma się on znaleźć. Czyli brakuje w ogóle zakładki powtórek/nagrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem to czcionka była już inna w wersjach na PS4/XO i na tym screenie jest taka sama. Suwaki są rzeczywiście dziwne ale wyglądają jakby były od prawej do lewej. Co do edytora wideo to chyba nie potrzeba osobnej opcji w panelu u góry. Zresztą masz na tym screenie coś takiego jak Capture Gallery. Tego na konsolach nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 11:49, kesik93 napisał:

Z tego co się orientowałem to czcionka była już inna w wersjach na PS4/XO i na tym screenie
jest taka sama. Suwaki są rzeczywiście dziwne ale wyglądają jakby były od prawej do lewej.
Co do edytora wideo to chyba nie potrzeba osobnej opcji w panelu u góry. Zresztą masz
na tym screenie coś takiego jak Capture Gallery. Tego na konsolach nie ma.


Capture Gallery nie zauważyłem. Wygugliłem wideo z next gena na YT (bo screnów z menu w necie brak) i rzeczywiście czcionka jest inna. Więc ok - możliwe, że to nie fejk, ale nie da się ukryć, że nie jest trudno coś takiego zrobić. Tylko te suwaki od prawej do lewej totalnie bez sensu. Czy screen prawdziwy dowiemy się pewnie kilka dni przed premierą, gdy jakiś szczęściasz będzie już miał w swoich rączkach pecetowe GTA V :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się