KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2015 o 16:36, Liptox napisał:

Wy też macie takie uczucie że RG lubi trzymać ludzi w niepewności :D No do diaska, 18dni
do premiery a RG milczy :D



Mi tam bardziej zależy na jpg niż na wymaganiach.

Co do mnie to mam:

i5 2.9 Ghz
8 GB ram
r9 270x

Ale myślę aby dokupić jeszcze 16 GB ramu i do śmierci technologicznej tego PC już nie zmieniać nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 16:36, Liptox napisał:

Wy też macie takie uczucie że RG lubi trzymać ludzi w niepewności :D No do diaska, 18dni
do premiery a RG milczy :D


A Tobie co tak na tych wymaganiach zależy, gdy przecież i tak masz na 100% ultra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 16:36, Liptox napisał:

Wy też macie takie uczucie że RG lubi trzymać ludzi w niepewności :D No do diaska, 18dni
do premiery a RG milczy :D


To po prostu Rockstar będący Rockstarem. Taki ficzer jak tryb FPP ujawnili dopiero 14 dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 17:22, Barnette napisał:

A Tobie co tak na tych wymaganiach zależy, gdy przecież i tak masz na 100% ultra xD


Czekam na wymagania bo kolega nie wie jakiego kompa kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jaka może być cena? Szczerze liczę na jakąś obniżkę w dniu premiery w większych sieciach jak Empik, MM, czy nawet Real. Pamiętam, że bodajże tylko w dniu premiery wersja na PS3 i X360 była za 199zł, gdy potem kosztowała już 219. Nie wiem jak miały się ceny pre-orderów, ale np. teraz pecetową wersję najtaniej można zamówić kilka oczek poniżej 150zł. Z kolei na ten moment GTA V na PC właśnie w takim epiku kosztuje 185zł. Więc jeżeli nawet obniżą na premierę, to chyba nie niżej niż 150zł, jak myślicie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol :D.

Jesli to prawda to slowa ''Obecnie nie przywidujemy opoznienia premiery'' to nie bylo przejezyczenie, a swiadome zagranie PR, zeby nie wkurzac ludzi na juz, ale troche pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 20:33, Damianuss1 napisał:

Niestety PCmasterrace jeszcze sobie prawdopodobnie poczekacie - http://www.cdaction.pl/news-40627/to-wam-sie-nie-spodoba-gta-v-na-pc-opoznione.html


Naprawdę?
http://www.vg247.com/2015/01/09/gta-5-pc-release-date-is-not-changed-rockstar-says/
https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203998386-gta-v-PC-is-delayed-

Szkoda mi takich konsolowych zazdrośników ja Ty. Graj w 30 FPS przy 900p. I masz rację PC i master race.

https://www.youtube.com/watch?v=pIQ1LI3aQRg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2015 o 21:22, sylwasss napisał:

Szkoda mi takich konsolowych zazdrośników ja Ty. Graj w 30 FPS przy 900p. I masz rację
PC i master race.


Nie przy 900p, a 1080p :P.Ogólnie to nie widzę nic złego w poście Damianussa, poinformował on tylko o pewnych podejrzeniach i zastosował ,,mema'''' paradoksalnie wysławiający Pecety.Także , ten, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 23:37, Hepe napisał:

, ten, w czym problem?

No właśnie :), luzzzzzzzz. Sam mam zamiar nabyć wersję PC, ale już tylko jako element kolekcjonerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 01:02, Damianuss1 napisał:

No właśnie :), luzzzzzzzz. Sam mam zamiar nabyć wersję PC, ale już tylko jako element
kolekcjonerski.


To tak jak ja:D
Zapewne nigdy nie odfoliuję wydania na PC ale gra musi trafić do mojej kolekcji.

W użyciu pozostanie tylko wersja na PS4;)
Szkoda mi ludzi którzy czekają bardzo na pecetowe wydanie GTA V- to czekanie na prawdę może irytować. Ja już miałem dość takiego wiecznego czekania na pctowe wydanie każdego kolejnego GTA i kupiłem konsolę.

No ale jeżeli rzeczywiście mieli jakieś problemy z optymalizacją to może lepiej żeby bubla nie dawali ludziom tylko popracowali i wydali pełnoprawny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 21:15, Piotrek_K napisał:

Lol :D.

Jesli to prawda to slowa ''Obecnie nie przywidujemy opoznienia premiery'' to nie bylo
przejezyczenie, a swiadome zagranie PR, zeby nie wkurzac ludzi na juz, ale troche pozniej...


Takk :D I dlatego pewnie Gram zmieniło sobie fotę na swoim fanpage fejsbuku :D Dziwny zabieg skoro ma nastąpić poślizg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2015 o 21:22, sylwasss napisał:

Szkoda mi takich konsolowych zazdrośników ja Ty. Graj w 30 FPS przy 900p. I masz rację
PC i master race.

A ja powiem tak głupotą jest co pół roku modernizować pc ja kupiłem se ps3 za 1200 slima i nie żaluje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 13:49, Kubson023 napisał:

A ja powiem tak głupotą jest co pół roku modernizować pc ja kupiłem se ps3 za 1200 slima
i nie żaluje :D.


Ja se co 2-3 lata modernizuje i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 13:49, Kubson023 napisał:

A ja powiem tak głupotą jest co pół roku modernizować pc


Tak sobie to tłumacz. Każdy wie że te konsolowe slogany odnośnie modernizacji sprzętu co pół roku to można między bajki wsadzić. No ale cóż, jakoś musicie się tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 16:04, sylwasss napisał:

Tak sobie to tłumacz. Każdy wie że te konsolowe slogany odnośnie modernizacji sprzętu
co pół roku to można między bajki wsadzić. No ale cóż, jakoś musicie się tłumaczyć.


Słucham, że co teraz takie robię gry nie wspominając już o sprzęcie, który wychodzą, że zamiast wydać 3-4 tyś na dobry pct to za 1600zł masz konsolę. Sam miałem wybór wydać 3500zł na PC albo ps3 opcja 2 lepsza do tego plazma 32 cale:D pad browar kanapa aż miło. No, ale każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 17:20, Kubson023 napisał:

Słucham, że co teraz takie robię gry nie wspominając już o sprzęcie, który wychodzą,
że zamiast wydać 3-4 tyś na dobry pct to za 1600zł masz konsolę. Sam miałem wybór wydać
3500zł na PC albo ps3 opcja 2 lepsza do tego plazma 32 cale:D pad browar kanapa aż miło.
No, ale każdy ma swoje zdanie.


Przy czym gry na konsole są średnio o 1/3 droższe a same ceny potrafią przez długi okres nie spadać tak, jak na PC. Do tego dolicz płatne granie online na obu konsolach. Jeżeli przyjmiemy, że każdy komp stoi średnio bez modernizacji 3 lata to koszt gier i abonamentu się zwraca. Każdy rok PS+ (na PS4, bo na Twoim PS3 online masz akurat za darmo) to 180zł - mnożąc przez 3 daje to 540zł. Do tego załóżmy, że kupujesz jeden nowy tytuł na dwa miesiące, tj. 220zł. 6 tytułów rocznie to 1320zł - mnożąc przez 3 daje to 3960zł. Całość = 6100zł. PC, który pociągnie większość nowych tytułów na ultra przez te 3 lata to wydatek od 3 do maksymalnie 4 tysięcy złotych. Dodając do tego tą samą ilość gier o 1/3 taniej, wychodzi nam w sumie od 5.5 do 6.5 tys. złotych. PC oczywiście jest wielozadaniowy, możesz też sobie podłączyć taki piecyk pod ów 32 cale, wziąć pada i usiąść na kanapie z piwkiem w dłoni, bo niby czemu tylko na konsoli? Nawet jeżeli przyjmiemy mniej nowych tytułów na rok to i tak PC nie będzie tak daleko z ceną.

Przy czym cały czas mówimy o graniu przez 3 lata na najwyższych detalach w 1080p i 30-60 fps. Nie 30 fps na nisko-średnich ustawieniach w 720p (PS3) lub 30 fps na średnich ustawieniach w 1080p (PS4).

Co, jak co, ale wolę mieć wielozadaniowy sprzęt, który zapewni wysoki komfort rozgrywki, tanie gry i bezpłatne online. Żeby kupić konsolę musiałbym naprawdę nie mieć co robić z pieniędzmi. Obecny komp z mojej sygny nie jest tym ultra piecykiem do ciągnięcia każdej gry w max detalach, ale był kupowany pod pracę i pod GTA V (jeszcze tylko grafika, suma sięgnie nie więcej niż 2500 tys. a komfort będę miał na pewno o wieeeeele większy niż na nowych konsolach).

PS. Z resztą za cenę konsoli i 3-letniego abonamentu masz właśnie PC z poziomem wydajności równym next genom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa i oczywiście każdy gry kupuje a nie pobiera nielegalnie, jak deklaruje tutaj 99% PC-towców.. :D Sam osobiście PC pozbyłem się 2,5 roku temu na rzecz X360, PS3 i XONE. Jakbym miał jeszcze pieniądze to kupiłbym i PS4, niestety na chwilę obecną nie widzę takiej możliwości. W przypadku konsol kupuję grę, wkładam ją do napędu, instaluję i się cieszę grą, w przypadku PC nie zawsze tak było, aktualizacje sterowników itp.. Zajmuje to o wiele więcej czasu, i sporo nerwów. I proszę, przestańcie już chrzanić o cenach gier i jakości obrazu, bo to już jest nudne, podpieracie się tymi dwoma argumentami od x lat.. Grę się kupuje dla fun''u a nie dla oprawy graficznej, nie rozumiem ludzi którzy się tym kierują, jeżeli chcę ładnych krajobrazów to odpalam w TV jakiś program przyrodniczy lub kulturowy i cieszę się "ekstra grafiką :D". Koszt gry na konsole wcale nie jest taki wysoki, Farcry 4 nie dawno wyszedł - w sklepie z nowymi i używanymi grami, używka po renowacji płyty to koszt 139zł i to na XONE!! Na X360/PS sporo tańszy, Watch_Dogs 99zł na XONE, gry nie są wcale stare, 2-3 letnie tytuły na allegro za 2 dyszki wyrywasz, śmiech na sali :D PC przeważa jednynie w FPS''ach - nie ma to jak mysz i klawiatura, ja jestem na poziomie ciągłej nauki strzelania na padzie, okropnie trudno się gra.. Ja wielozadaniowość mam w laptopie, za 2300zł :D I zainstalowana przeglądarka, antywirus i Allplayer do filmów.. Także nie widzę powodów żeby kupować PC, gdy konsole wystarczają na 6-7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się