KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Ja bym stawiał na przegrzewania, albo zawalony maksymalnie dysk. Mój Xbox miał 6 lat, a GTA działało mi normalnie, bez takich ścin, uniemożliwiających granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 18:18, Diverso napisał:

Ja bym stawiał na przegrzewania, albo zawalony maksymalnie dysk. Mój Xbox miał 6 lat,
a GTA działało mi normalnie, bez takich ścin, uniemożliwiających granie.


Dysk jest puściutki znajduje sie na nim tylko samo GTA. Znajomy próbował już wszystkiego dosłownie.

@ Hepe--> W sumie dobra sugestia, w sumie konsola nie była czyszczona od nowości więc pewnie to jest przyczyną. Przekaże mu i jutro się tą sprawą zajmiemy od rana. Pójdę do niego osobiście mu pomogę z tym.
To może okazać się strzałem w dziesiątkę. Oby
Dzięki wielkie panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 16:27, Damianuss1 napisał:

> Ale to chyba chodzi o HEISTS a nie samą grę :/
Chodzi o grę.


Na forach piszą że SP wychodzi 24.03, tylko ONLINE będzie od 14.04

the single player at the same time > 24 march

only the online is 14 april

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 16:48, Liptox napisał:

Na forach piszą że SP wychodzi 24.03, tylko ONLINE będzie od 14.04 [...]


"GTAV for PC will be arriving on April 14th at retail and as a digital download". Myślę, że to wystarczająco zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już naprawdę sobie jaja robią i mnie poddenerwowali. Pod koniec marca pewnie znowu przesuną premierę na później bo będą coś tam "dopracowywali". Tłumaczą się, że chcą żeby multi było sprawne na dzień premiery, a taka prawda że po zakupie w dniu premiery to zdecydowana większość będzie grała na sp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tylko 3 tygodnie, więc nie aż tak źle. Ale szkoda, że to już kolejny raz, kiedy premiera jest przesuwana. Oby te opóźnienia przełożyły się na jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie moge brac udziału w wyścigach ulicznych? Jeden zdaje sie wygrałem, kolejny był zaznaczony na mapie jednak na miejscu nic nie zastałem. Był zaznaczony gdyż teraz również zaniknął. Any clues?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 21:40, Pierogi_z_Cukrem napisał:

również zaniknął. Any clues?

Musi być zdaje się odpowiednia pora dnia aby był dostępny. Nie wiem czy też np jeśli w pobliżu znajdzie się radiowóz to automatycznie "wyścig" znika. Mówisz o singlu czy online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 22:07, Pierogi_z_Cukrem napisał:

To są nocne wyścigi?

Wydaje mi się, że tak. Czasami miałem tak, że był na mapie punkt, ale gdy podjechałem to nic nie było na miejscu. Trzeba było zaczekać na kolejny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 22:07, Pierogi_z_Cukrem napisał:

To są nocne wyścigi? Aż tak nie maniacze w tę grę by sprawdzić wszystkie warianty.

Są, w sumie dziwne, że sam nie zauważyłeś, bo jeśli pojawiasz się na miejscu takiego wyścigu w dzień, to powinna pojawić się informacja, żebyś wrócił np. po 20-ej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 18:01, The_Deker_10 napisał:

Czyżby znowu się zaczynało ...


Czyżbyś nie był już ostatnio upominany za spam pod nabijanie licznika ?
Oświecę cię - rangi na forum nie da się tak podbić w górę. Da się ją za to skutecznie obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zaliczyło strzelnicę, muszę mieć zrobione zadania z każdej broni? Nie chodzi mi np. o pistolety i smg, ale pistolet .50 i szturmowy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się