KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Screeny fajne ale martwi mnie że premiera już za chwilę a tu żadnych trailerów, ani nawet gamplaya :(
No i cena w sklepie ~170zł trochę dużo jak za zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 20:08, Barnette napisał:

Cena od 155zł.


Na gramie jest więcej.
Ja osobiście nie zamawiam pre-ordera tylko przejdę się w dniu premiery do jakiegoś sklepu stacjonarnego- drożej raczej nie będzie (mam nadzieję) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 20:08, Barnette napisał:

> Screeny fajne ale martwi mnie że premiera już za chwilę a tu żadnych trailerów,
ani nawet
> gamplaya :(

Trailer w przyszłym tygodniu. Cena od 155zł.

gdzie znalazłeś za 155? Ja poki co "okazję" wyrwałem na empik.com za 169 bodajże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 21:29, Marcin08 napisał:

gdzie znalazłeś za 155? Ja poki co "okazję" wyrwałem na empik.com za 169 bodajże..


Ja za 155 nie znalazłem ale za te 10zł taniej jest na konsoleigry.pl ( http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/2224-grand-theft-auto-v-pc-5026555064026.html). Po dodaniu dostawy (najtańszej) wyjdzie tyle samo co zamówienie w Empiku do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

155 jednak już z tego co widzę nieaktualne - przy ostatniej premierze było kilka opcji.

Aktualnie najtaniej to 159 - http://www.x-kom.pl/p/200786-gra-pc-cenega-grand-theft-auto-v.html

Bezpłatnie można odebrać w paczkomacie lub w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś lepiej niż ja czy wiadomo w jakiej formie będzie sprzedawana pudełkowa wersja GTA na PC? W sensie czy znajdę w nim kod do Steam, czy do jakiś świetnych alternatyw od R*?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 10:03, Radekl2 napisał:

Orientuje się ktoś lepiej niż ja czy wiadomo w jakiej formie będzie sprzedawana pudełkowa
wersja GTA na PC? W sensie czy znajdę w nim kod do Steam, czy do jakiś świetnych alternatyw
od R*?


Pudełkowa wersja będzie wymagała aktywacji w Rockstar Games Social Club - nie będzie kodu Steam (te są dostępne tylko bezpośrednio przez platformę Valve lub u handlarzy takich jak kinguin czy G2A).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... Bardzo nie lubię tak mieszać, wolałbym mieć GTA tylko na Steamie, ale 55euro i ściąganie tylu GB to jakaś pomyłka. Dzięki za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zamówiłem wersje pudełkową bo tańsza ale po pierwsze nie mam napędu pvp a po drugie nie wiem czy nie wolałbym mieć angielskie napisy, mam nadzieje że będzie możliwość zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 21:40, Marcin08 napisał:

Czy te "milionowe gratisy" dodawane do preordera dotyczą zakupów również w polskim sklepie
typu empik.com?


Szczerze nie wiem i możesz ewentualnie poszukać o tym info samemu, aczkolwiek mimo wszystko wydaje mi się, że nie.

Tak jeszcze odnośnie cen - myślę, że empik i inne duże sieci w dniu premiery wystawią GTA V za 149 lub 139zł. W teorii powinno się to sprawdzić, gdyż z tego co pamiętam to w przypadku wydań konsolowych gra była tańsza właśnie w dniu premiery aniżeli pre-order. Sam na to liczę, ponieważ nie ufam do końca pre-orderom i wolę z samego rana udać się do sklepu niż być niepewnym kiedy grę otrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 21:40, Marcin08 napisał:

Czy te "milionowe gratisy" dodawane do preordera dotyczą zakupów również w polskim sklepie
typu empik.com?


Na stronie empika jest napisane, że ten bonus jest. Jak nie będzie to się zdenerwuję-,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam preorder złożyłem tak na wszelki, jak się okaże, że rzeczywiście w dniu premiery jest taniej oleje to, chwycę kopię z półki i tyle. W najgorszym wypadku zostanę bez bonusowej kasy (której prawdę powiedziawszy sensu w przypadku singla kompletnie nie widzę)

Aczy wiecie może jak będzie się miałą sprawa z autkami dodawanymi wraz z łatkami do edycjo konsolowych (będą na stracie dostępne wszystkie - jak tak to czy będą normalnie jeździć po ulicach czy dostęp będzie tylko z poziomu garażu; czy też będą się pojawiały wraz z łatkami dla wersji PC? I co z napadami - dostępne od razu czy trzeba będzie czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 21:05, Marcin08 napisał:

Aczy wiecie może jak będzie się miałą sprawa z autkami dodawanymi wraz z łatkami do edycjo
konsolowych (będą na stracie dostępne wszystkie - jak tak to czy będą normalnie jeździć
po ulicach czy dostęp będzie tylko z poziomu garażu; czy też będą się pojawiały wraz
z łatkami dla wersji PC? I co z napadami - dostępne od razu czy trzeba będzie czekać?


Nie mam żadnych oficjalnych wiadomości ale trochę głupio byłoby gdyby R* nie dodał tych rzeczy na PC, bo oznaczałoby to tyle, że wersja PC jest taka sama jak na konsole w dniu premiery, a coś chyba powinni nad nią pracować przez tyle czasu :p Nie chcę być złym prorokiem ale nie wierzę w to całe gadanie o "dopracowaniu" i pewnie w dniu premiery będzie sporo bugów, serwery nie wytrzymają i ogólnie masakra (zresztą jak przy okazji wszystkich głośniejszych premier ostatnimi czasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł wstawiony 30min przed 1 kwietnia. Myślę, że zbyt wiele prawdy w tym nie ma :P.

Wie ktoś może czy będzie można ściągnąć gta 5 ze strony Rockstar, po zarejetrowaniu gry? Wersje pudełkowe są sporo tańsze, jednakże nie posiadam napędu, żeby grę zainstalować z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się