KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2015 o 16:46, Liptox napisał:

Jaki sens oglądać coś w co można zagrać za 11dni? Wogóle nie wiem jak można jarać się
gejmplejami :D


Taki sam jak oglądanie zrenderowanych trailerów które tak na prawdę nic nie wnoszą bo ani fabuła, ani mapa nie będą się różnić od wersji na nextgeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czterech konsolach. To pokaże tobie jak gra będzie wyglądać jeśli masz słaby sprzęt i jak masz dobry sprzęt. W Heist można normalnie grać, więc gameplaye, więc to znacznie lepiej pokaże jak się tryb prezentuje podczas rozgrywki, więc trailery wydają się zbędne. To tak samo jak trailery dla Thomas Was Alone na Xboksa One. Każdy w to grał, każdy o tym słyszał, ale trailer musi być. I to nawet nie trailer typu "coming to Xbox One", tylko gameplay trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy.... cena gta 5 nie została jeszcze sprecyzowana ?

Druga sprawa.. zastanawiam się czy kupić w sklepie fizycznie grę czy może preorder? na jednej stronie wyczytałem że wysyłają już 12.04 ... hmm

A WY jak ją kupicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to są niepotrzebne teorie ale wydaje mi się, że chodzi o to:
wydawcą w Polsce jest CENEGA
CENEGA ma kompanię graczy
podanie ceny sugerowanej skutkowałoby możliwością skorzystania ze zniżki 40%
nie podają tej ceny, żeby ludzie kupowali w normalnej cenie (odwołując się do maila, którego otrzymałem nie mają pozwolenia na organizowanie zniżek tego produktu - co jest wierutną bzdurą, bo jeden z serwisów traktujących o grze we współpracy z muve.pl obniża cenę tytułu do 149 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2015 o 07:49, Chester001 napisał:

A WY jak ją kupicie ?


Ja dalej może trochę głupio liczę na jakieś zniżki w Empiku/Saturnie w dniu premiery bez zamawiania. Mam nadzieję, że nie przejadę się na takiej próbie zakupu. Drożej chyba nie będzie a liczę też, że sprowadzą wystarczająco dużo kopii, żeby nie było problemów z dostępnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już za swoją kopie zapłaciłem by nie było że cena czasem skoczy ;) Teraz czekam aż gram zacznie wysyłać, fajnie byłoby dostać dzień wcześniej, zainstalować i czekać jedynie na godzien 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swój egzemplarz zamówiłem i opłaciłem już w czerwcu. I dzięki temu mam GTAV za 149 zł. I widzę, że dobrze na razie na tym wyszedłem, bo cena poszła w górę od tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2015 o 13:20, Osiol napisał:

Ja swój egzemplarz zamówiłem i opłaciłem już w czerwcu. I dzięki temu mam GTAV za 149
zł. I widzę, że dobrze na razie na tym wyszedłem, bo cena poszła w górę od tego czasu.

A ja kupiłem od frienda z chin na steam za 30 euro :) pre order (kiedy jeszcze nie było blokady regionalnej)
Teraz żałuje ze nie kupiłem więcej kopii by odsprzedać :D juz raz tak zrobiłem z dayz i zarobiłem na nowy komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zaoszczędziłem 20 zł rezygnując z preordera na empik.com i zamawiając gdzie indziej ;) Już się doczekać nie mogę premiery, strasznie mnie ciągnie do ponownego zatopienia się w fabule i nie popełnianiu ponownym błędów z pierwszego przejścia

Spoiler

(czyli kompletnym olaniu zabaw z giełdą przy zleceniach od Lestera ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można sobie trochę kaski więcej dozbierać w ten sposób i to ładnej kaski. Ja przechodzę kolejny raz, ale jakoś nie chce mi się w to bawić. I tak wiem, że

Spoiler

kupę szmalu na koniec się dostaje

.
Spoiler

Przy podziale na trzech z taką kasą jeszcze się można bawić, a bawić. Nie starczy zdaje się tylko na zakup pola golfowego i chyba tylko na to

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kasa w kampanii jest do podziału czy wspólna dla każdej postaci?
2. Jak to jest z personalizacją? O ile się nie mylę każda postać ma osobne ubrania, fryzury i tatuaże do wyboru. A dużo tego jest? Czy taka bieda jak w GTA 4?
3. Już zapomniałem, czy steam/steamworks będzie obsługiwane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2015 o 20:56, Ecko09 napisał:

1. Kasa w kampanii jest do podziału czy wspólna dla każdej postaci?

Spoiler

Akcje i skoki, które są w kampanii (chodzi o te fabularne) są do podziału. Każda z postaci może też w inny sposób zebrać dla siebie gotówkę mniejszą lub większą. Np Misje dla Franklina pozwalają mu grać na giełdzie gdzie można nim zbić kasę, która będzie tylko jego. Wykonywanie innych pobocznych zadań innymi postaciami to analogicznie zarabianie tylko dla tej postaci, którą kierujemy.

Dnia 06.04.2015 o 20:56, Ecko09 napisał:

2. Jak to jest z personalizacją? O ile się nie mylę każda postać ma osobne ubrania, fryzury
i tatuaże do wyboru. A dużo tego jest? Czy taka bieda jak w GTA 4?

Spoiler

Nie ma tego jakoś specjalnie dużo. Każda z postaci będzie miała różne stroje i jego części. Np kupując garniak dla Trevora będzie on miał inne rzeczy niż np dla Majkela, ale są też wspólne ciuchy, które można nabyć. Tatuaże z tego co kojarzę są i chyba można sobie wytatuować większą część ciała. Jak dla mnie kompletnie bezużyteczne. Mało jest fryzur i zarostów w singlowej kampanii, jest ich więcej w multi.

Dnia 06.04.2015 o 20:56, Ecko09 napisał:

3. Już zapomniałem, czy steam/steamworks będzie obsługiwane?

Nooo z tego co mi wiadomo to raczej tak. Można już ponoć od jutra czy tam od dzisiaj ściągnąć pliki instalacyjne ważące jakieś 60GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2015 o 20:29, Damianuss1 napisał:

/coach/

Spoiler


Tyle ze misje od L nie sa obowiazkowe, procz pierwszej ;) Wiec mozna najpierw przejsc gre a dopiero pozniej zrobic te misje :P Przy dobrych witrach po wszystkim kazda z postaci ma ciut ponad miliard dolcow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydaje się do aczików. Ale fakt, ja zrobiłem błąd, byłem przepadziwy i zrobiłem to od razu, przez co miałem raptem po kilkadziesiąt dolców na postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od premiery GTA4 mam teraz dylemat czy zabrać się na początek za SP czy od razu gnać na MP i za darmową kase kupić sobie jakiś domek :D Co byście zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się