KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Nie zawsze tak jest, bo czasami gram dawał bonusowe kody przed premierą :)
Dlatego zapytałem czy może ktoś już coś dostał, czy zwyczajnie sklepy jeszcze nie mają tych kodów. Ale dzięki za odpowiedź. Jeśli kurier nie zawali to jutro przesyłka powinna już do mnie przyjść. Niestety zainstaluję (i może zagram) dopiero w czwartek wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem kampanię kolejny raz i mam coś dziwnego. Cały czas mam info, że

Spoiler

Franklin ma jeszcze jedno zadanie na mapce kiedy na mapie nic ma dla niego już

. Coś pominąłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 16:35, Radekl2 napisał:

Czy ktoś z was dostał już jakiś kod na te dodatkowe $ za pre-order? Sam zamówiłem w mediaexpert
ale zastanawiam się czy inne sklepy może coś już wysyłały.

Myślę że przyjdzie w takiej samej formie jak na PS4 - karteczka w pudełku z grą, oczywiście mowa o (jedynej słusznej :P) wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... W pudełku z grą czy kartonie? Wiem, że to szczegół ale zaciekawiło mnie czy to R* "wkładał" te kody, czy sklep :p A co do jedynej słusznej wersji to oczywiście, że może nią być jedynie wersja z płytami- szczególnie, że ich nie żałowali :D

@Liptox
Jak wspomniałem Mediaexpert zobowiązał się wysłać (a raczej dostarczyć) paczkę jutro, więc pewnie nie ma na to żadnej blokady, dlatego gram też nie powinien zwlekać i pewnie w dniu premiery dostarczy Ci zamówioną kopię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 19:08, Radekl2 napisał:

Yhm... W pudełku z grą czy kartonie? Wiem, że to szczegół ale zaciekawiło mnie czy to
R* "wkładał" te kody, czy sklep :p A co do jedynej słusznej wersji to oczywiście, że
może nią być jedynie wersja z płytami- szczególnie, że ich nie żałowali :D


W środku pudełka, wkłada je dystrybutor, a nie sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uroczo, mój egzemplarz jest już w drodze do mnie. Czekać tylko do jutro rana i zaczynamy grę (chyba, że kurier będzie miał wypadek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 12:31, Osiol napisał:

Czekać tylko do jutro rana i zaczynamy
grę (chyba, że kurier będzie miał wypadek).


Nawet nie krakaj, bo to bedzie oznaczać że i ja nie dostanę na czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 12:31, Osiol napisał:

Uroczo, mój egzemplarz jest już w drodze do mnie. Czekać tylko do jutro rana i zaczynamy
grę (chyba, że kurier będzie miał wypadek).

A ja nigdzie nie widzę informacji że już wysłali...chyba, że obecność GTA w zrealizowanych zamówieniach o tym świadczy?
Wypadałoby pograć razem po takim czasie, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówimy Panowie o wspólnej grze, to może wbijecie do ekipy "Little Devil Inside"? :) Mamy kanał na TSie tylko dla siebie i zamierzamy grać dość aktywnie. Mój nick na Socialu, to: SteelGrain. Śmiało! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 06:35, DarkWolf_PL napisał:

Po instalacji z płytek dodatkowy patch 5GB...


W teorii, gdy pre-load ma 60, to z wymagań tyle wynika. Liczyłem mimo wszystko na mniej. Oby serwery działały poprawnie to i tak pobierze się dość szybko.

Zaraz lecę do sklepu, obym kupił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 08:08, Barnette napisał:

> Po instalacji z płytek dodatkowy patch 5GB...

W teorii, gdy pre-load ma 60, to z wymagań tyle wynika. Liczyłem mimo wszystko na mniej.
Oby serwery działały poprawnie to i tak pobierze się dość szybko.

Zaraz lecę do sklepu, obym kupił :D

Serwery ledwo dają radę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia co do optymalizacji ponoć zaskakująco pozytywne... Powiedzcie proszę, że Rockstar odrobił lekcje i tym razem wywiązał się z zadania na "piątkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym czy gra działa jednak na mobilnych chipsetach nVidii. Mam lapka cud malinka z desktopowym i7 ale z mobilną wersja GF 850M i zastanawiam się czy mam jakies szanse pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 09:30, Principes napisał:

Pierwsze wrażenia co do optymalizacji ponoć zaskakująco pozytywne... Powiedzcie proszę,
że Rockstar odrobił lekcje i tym razem wywiązał się z zadania na "piątkę".


Z tego co czytam jest jest o wiele lepiej niż to było przy premierze GTA IV, choć podobno optymalizacja pod karty GeForce wygląda znacznie lepiej niż na Radeonach póki co. Sam mam i5-3570K + Radeon HD7950 i mimo spełniania rekomendowanych wymagań to po testach znalezionych w internecie obawiam się, że tych 60 FPSów to nie zobaczę bez zmniejszenia trochę detali. Wieczorem jak kurier nie zawali to się podzielę tym jak mi gra chodzi.
Tutaj możecie znaleźć testy na różnych kartach: http://pclab.pl/art57777.html (kolejne konfiguracje są sukcesywnie uzupełniane).

BTW zarówno pod GeForce i Radeony zostały wypuszczone świeże sterowniki z optymalizacją pod GTA V i ponoć warto zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 09:43, alexiej napisał:

Ciekawym czy gra działa jednak na mobilnych chipsetach nVidii. Mam lapka cud malinka
z desktopowym i7 ale z mobilną wersja GF 850M i zastanawiam się czy mam jakies szanse
pograć :)

Dlaczego miałoby nie działać na mobilnych kartach graficznych nVidii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się