KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2015 o 12:36, Liptox napisał:

Przesyłka już przyszła, zabieramy się za instalacje :P


Rezerwuj sobie cały dzień, 2 godziny instalacji z płyty, potem od 5 do 16 godzin pobierania 5GB kobyły z prędkością od 9kb/s do czasami 1Mb/s z częstym rozłączaniem się z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 12:41, Osiol napisał:

> Przesyłka już przyszła, zabieramy się za instalacje :P

Rezerwuj sobie cały dzień, 2 godziny instalacji z płyty, potem od 5 do 16 godzin pobierania
5GB kobyły z prędkością od 9kb/s do czasami 1Mb/s z częstym rozłączaniem się z serwerem.


Z tymi 2 godzinami instalacji z płyty to bardzo przesadziłeś. Co innego prędkość pobierania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 12:43, Miraz napisał:

Z tymi 2 godzinami instalacji z płyty to bardzo przesadziłeś. Co innego prędkość pobierania
:D


U mnie trwało to 1 godzinę i 45 minut xD

Jak za starych czasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 12:52, Barnette napisał:

> Z tymi 2 godzinami instalacji z płyty to bardzo przesadziłeś. Co innego prędkość
pobierania
> :D

U mnie trwało to 1 godzinę i 45 minut xD

Jak za starych czasów :D


O to masakra u mnie jedynie 45 minut :), ale fakt lata 90-te wróciły hehe tylko nośniki się zmieniają. Ciekawe kiedy będziemy tak miksować płytami BlueRay :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak kasy dostałem nie 1mln$ jak pisało w opisie na gramie ale 1,2mln$ z czego 700k na online :) Nice.
Z tym patchem to faktycznie porażka, na początku szło ładnie a po paru minutach prędkość downloadu spadła do 10kb :( Czyli za 9h będę mógł zagrać xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ja 15 min. temu zacząłem instalację, jak do 16:20 się nie wyrobię to bieda, bo będę musiał wyjść Oo

Zaskoczyło mnie, że cokolwiek do gry dorzucili (w tym przypadku mapa, a przynajmniej wygląda to na mapę, nie rozwijałem jeszcze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko i tak robili duże to mogli wrzucić :p
W moim przypadku kurier nic się nie odzywa, ale czas ma do czwartku, bo i tak dopiero wtedy zacznę instalację i pobieranie tych kilku GB (nie liczę już na to, że uda mi się wtedy odpalić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama instalacja zajmie Ci 1,5-2h, do tego 5 GB patcha, które ściąga się ze średnią prędkością 60 kb/s, po czym trzeba będzie dociągnąć 50 mb (przypomina się Wiedźmin 2), ale to podobno idzie już szybciej. Jeżeli wyrobisz się z instalacja i pobieraniem do jutra, będzie można mówić o sukcesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie co do pobrania patcha wersji pudełkowej, jednak jest to pobieranie patcha po części z torrentów (bez cracków, wirusów i innych dupereli), więc jak coś to niech jakiś mod się odezwie czy mogę się rozpisać, bo w innym wypadku to ludzie najwcześniej pograją jutro.

Mówię oczywiście tylko o rozwiązaniu dla oryginalnych kopii pudełkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to naprawili, czy to jednak rada, którą znalazłem na "GryOnline" pomogła mi.

http://www.download.net.pl/jak-zmienic-serwery-dns-na-serwery-od-google/n/2161/

Postąpiłem jak w tym poradniku i od 20 minut ani razu mnie nie rozłączyło i trzyma się prędkość pobierania w graniach 550kb/s (lepsze niż 9kb/s).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już też gra to sam miałbym 2 pytania:

1. Która opcja odpowiada za rozmycie otoczenia?

2. Gra cały czas odpala mi się w oknie mimo, że zmieniam za każdym razem na tryb pełnoekranowy i zapisuję. Czy da się/można gdzieś to zmienić w Windows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra działa bez najmniejszych zarzutów, a wszystko dzięki sposobowi Barnette''a.Wielkie dzięki za podesłanie sposobu!

Gordon92
Reklamuj w sklepie w którym kupiłeś grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w wersji pudełkowej. Niestety z płyty odpalić instalatora nie mogę, więc pozostało liczyć na ściąganie przez GTAV Setup tool. Początek był nawet ok, prędkość ok. 500-700 KB/s niestety teraz to ok. 30 KB/s. Potrwa to pewnie z dwa dni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 15:10, Barnette napisał:

Mam rozwiązanie co do pobrania patcha wersji pudełkowej, jednak jest to pobieranie patcha
po części z torrentów (bez cracków, wirusów i innych dupereli), więc jak coś to niech
jakiś mod się odezwie czy mogę się rozpisać, bo w innym wypadku to ludzie najwcześniej
pograją jutro.

Mówię oczywiście tylko o rozwiązaniu dla oryginalnych kopii pudełkowych.


Jeśli mógłbyś podesłać rozwiązanie byłbym wdzięczny mail kapec93pl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po męczarniach, w końcu odpaliłem grę. Mój sprzęt wyśmienicie się sprawdza, gra trzyma 59 klatek, najmniej miałem czyli 37, przy dymie oraz pierwszej scenie ze psychiatrą. A tak pięknie działa i zachwyca!

Boli mnie ta gotówka dodatkowa, ale przeboleję to.

20150414183424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się