KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2015 o 15:10, Barnette napisał:

Mam rozwiązanie co do pobrania patcha wersji pudełkowej, jednak jest to pobieranie patcha
po części z torrentów (bez cracków, wirusów i innych dupereli)


Gry nie mam, ale weź mi też podeślij na maila (w podpisie), to uzgodnię czy da radę to na forum puścić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 18:34, Osiol napisał:

Po męczarniach, w końcu odpaliłem grę. Mój sprzęt wyśmienicie się sprawdza, gra trzyma
59 klatek, najmniej miałem czyli 37, przy dymie oraz pierwszej scenie ze psychiatrą.
A tak pięknie działa i zachwyca!

Boli mnie ta gotówka dodatkowa, ale przeboleję to.

a można o sprzęt spytać?
Jeśli boli Cie gotówka to zakup za wszystko jakieś akcje na giełdzie... Jak dobrze obstawisz to całą utracisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 15:10, Barnette napisał:

Mam rozwiązanie co do pobrania patcha wersji pudełkowej, jednak jest to pobieranie patcha
po części z torrentów (bez cracków, wirusów i innych dupereli), więc jak coś to niech
jakiś mod się odezwie czy mogę się rozpisać, bo w innym wypadku to ludzie najwcześniej
pograją jutro.

Mówię oczywiście tylko o rozwiązaniu dla oryginalnych kopii pudełkowych.


no też bym się uśmiechnął o podsunięcie pomysłu na

Spoiler

marcin-walecki@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 18:34, Osiol napisał:

Po męczarniach, w końcu odpaliłem grę. Mój sprzęt wyśmienicie się sprawdza, gra trzyma
59 klatek, najmniej miałem czyli 37, przy dymie oraz pierwszej scenie ze psychiatrą.
A tak pięknie działa i zachwyca!


Byłbym Ci ogromnie wdzięczny za napisanie mniej więcej na jakich ustawieniach grasz i jaki masz sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze perypetie z instalacją już mi się przytrafiły. Po instalacji z płyty (2 godziny jakieś, 3 płyty jakoś wolno kopiowało reszta w 10 minut szły) przy próbie odpalenia gry witał mnie komunikat:
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BEX64
Nazwa aplikacji: GTAVLauncher.exe
Wersja aplikacji: 1.0.323.1
Sygnatura czasowa aplikacji: 5527eec6
Nazwa modułu z błędem: StackHash_1e37
Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000
Przesunięcie wyjątku: 000000023f1852d3
Kod wyjątku: c0000005
Dane wyjątku: 0000000000000008
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Rozwiązań w necie było kilka, mi pomogła deinstalacja firewalla COMODO (dodawanie do wyjątków nic nie dawało) i wtedy dopiero launcher odpalił i mogłem zacząć tego 5GB patcha. Przy tym zmieniłem DNSy (wg posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71831&pid=4054 ) i patch się ściąga szybciutko, większość czasu idzie 10MB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 18:34, Osiol napisał:

Boli mnie ta gotówka dodatkowa, ale przeboleję to.

Jeśli chodzi ci o singla to od razu ci powiem, że jest ona nic nie warta :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy poprawia sciaganie tego patcha?? 5 giga i przez 3 godziny sciagnelo mi moze 500mb?

co chwile mnie rozlacza i brak polaczenia motyla noga

[m-G.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 15:10, Barnette napisał:

Mam rozwiązanie co do pobrania patcha wersji pudełkowej, jednak jest to pobieranie patcha
po części z torrentów (bez cracków, wirusów i innych dupereli), więc jak coś to niech
jakiś mod się odezwie czy mogę się rozpisać, bo w innym wypadku to ludzie najwcześniej
pograją jutro.

Mówię oczywiście tylko o rozwiązaniu dla oryginalnych kopii pudełkowych.


Również bym prosił o info, możesz napisać mi wiadomość prywatną na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 20:12, davis87 napisał:

co chwile mnie rozlacza i brak polaczenia motyla noga

[m-G.]

Tyle lat na forum, tyle postów napisanych - od takich użytkowników oczekuje się znajomości Regulaminu i większej cierpliwości.
Degrad -1 jako forma ostudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem 2 lata na grę aby po 1.5h instalacji pobierać przez prawie 4h 5GB... powinni za to wieszać.

pytanie

Gdy instaluje patcha moge wyjąć już płytę z napędu ? będzie jeszcze ona potrzebna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już kilka misji i zdaję raport jak GTA V chodzi na moim lekko podkręconym sprzęcie (i5-3570K, 3.6 GHz, Radeon HD7950 950 MHz/1250 MHz, SSD Samsung 850 EVO 250GB, 8 GB DDR3).
Detale ustawiłem tak jak gra domyślnie mi ustawiła czyli dość wysokie (na screenach), FPSy póki co nie schodzą poniżej 50 przy rozdzielczości FullHD. Wszystko wygląda i chodzi o niebo lepiej niż GTA IV, także mogę potwierdzić bardzo dobrą optymalizację :)

Duża zaleta piątki jest to, że można jeździć samochodem bez myszki czego mi brakowało w czwórce. W czwórce cholernie mi to się nie podobało, bo zmuszało mnie do sterowania lewą ręką co mi wybitnie nie pasowało. Teraz mogę normalnie prawą ręką, strzałeczkami sobie samochodem jeździć jak to było w poprzednich częściach :) Oczywiście poza momentem kiedy to strzelać trzeba z samochodu, ale to zrozumiałe :)

20150414204105

20150414204108

20150414204110

20150414204112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się