KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2015 o 17:52, Ecko09 napisał:

Ej panowie, da się gdzieś ustawić coś, żeby bohaterowie nie zmieniali ubrań przy przełączaniu?

Nie wiem jak na PC, ale na PS4 nic takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2015 o 11:42, Chester001 napisał:


Co do menu i grafiki jest coś bardzo dziwnego mam zaledwie kilka opcji które moge ustawić
!
Zobaczyłem jakie są ustawenia w grafice ze strony pclab... oni mają tam całe strony tego
a ja nic.


Klikasz na jakąś opcję graficzną i wtedy możesz przewinąć listę w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 17:52, Ecko09 napisał:

Ej panowie, da się gdzieś ustawić coś, żeby bohaterowie nie zmieniali ubrań przy przełączaniu?


na x360 tez sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już odblokowanych wszystkich bohaterów.

Jednak, uwaga,

Spoiler

Trevor ogromnego minusa złapał u mnie na starcie. Kurde, wpierw wielki szok, że widzę Jonhego Klebitza, potem zdziwienie czemu zachowuje się on jak łamaga (szykowałem się, że da po pysku psycholowi), a potem zgon. Kurde lubiłem tą postać z GTAIV i jestem zszokowany, że tak źle skończyła. W Liberty City był ogarnięty pomimo rozpadu jego gangu...a no właśnie, przecież on rozwiązał swoją grupę.



Normalnie zaskakuje gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również szokuje - gra jest wręcz niesamowicie zoptymalizowana, widzę że dodatkowe miesiące pracy nie poszły na marne, ilość fps nie chce zejść poniżej 45 mimo bardzo wysokich detali, teselacji i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 23:31, PsyhoSpider napisał:

Dwa dni ściągania ale się udało ;)

a ja ciągle walcze, niby tą kobyłę 5 gb (na Steamie to ściągnąć zaden problen - godzina i po kłopocie) ale teraz leci jakas łątka 400 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 00:41, Kraju napisał:

O co chodzi z tym sterowcem i jak do niego można wsiąść?


Ja po prostu do niego podszedłem i wsiadłem -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do obecnej sytuacji ze serwerami - niestety na razie zdarzają się losowe zerwania i wstrzymania. Na szczęście są rzadkie i bawić się można niesamowicie, pomimo tego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale sam do tego doszedłem... ale to takie nieintuicyjne :/
A gdzie jest klawiszologia w grze? tam w zakładce mysz/ klawiatura nic w sumie nie ma.
Jakby gra nie pokazywała mi w lewym górnym rogu co kliknąć to bym nie wiedział.

PS

Po zainstalowaniu 15.4 - sterowniki nowe do ATI miałem szumy w głośnikach po zainstalowaniu wcześniejszych sterów... dzwięk jest ok. Na razie nic nie robię. Zostawiłem tak jak jest.

Gram na full hd, wszystko na maxa oprócz detali które mam ustawione na średnie bo mam tylko 2 GB Vramu...

Muszę powiedzieć, że gra jest "żywsza" niż IV. W IV myślałem że jak będę miał lepszego PC będzie mi się lepiej grało ale po prostu ta gra była takim klocem. Wsiadanie do samocodu czy przeskakiwanie czegokolwiek było taaakie ciężkie.

Co do fizyki i kraks ... denerwuje mnie jedno jadę dość szybko na autostradzie i uderzam w coś samochód powinien być bardziej wgniecony.. ehhh :/

ALe jest plus ... ostatnio tak z jazdy i obijania zbugiłem tylną klapę od bagażnika : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję wreszcie trochę pograć.

Uruchomienie gry w moim przypadku to była istna mordęga, ale w końcu się udało. Chyba i tak miałem szczęście, bo sądząc po komentarzach na stronach Rockstar sporo osób dalej nie może grać. Instalacja 2,5h, potem nie mogłem odpalić RGSC... Po wyłączeniu mogilnej karty nVidia zadziałało, dalej kilka godzin pobierania patcha i błąd aplikacji... Musiałem stworzyć nowego konto w Windows, bo w aktualnym miałem myślnik w nazwie :| Jako że moja karta 770M okazała się nie być kompatybilna z grą, GTA odpala się w oknie. Po zmianie rozdzielczości wypełnia cały ekran, ale ramka windowsowego okna jest niestety widoczna.

Nie przeszkadza to jednak mocno w grze, najważniejsze, że działa :) Do czasu wydania nowych patchy mogę się przemęczyć. Sama gra bardzo fajna. Na procku i7, 16GB RAM i GeForce 770M 3GB hula prawie na full detalach przy 60 fps. Niezły wynik jak na rocznego laptopa, optymalizacja gry na najwyższym poziomie. A fabuła... bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 09:55, Marcin08 napisał:

może to głupie i pewnie próbowałeś, ale wciśnij może alt+enter... mi też się domyślnie
otwiera w tej ramce ale to rozwiązało problem

Dzięki za wskazówkę, nie próbowałem :) Wieczorem sprawdzę, czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek nie inwestować na giełdzie? Pamiętam coś kiedyś czytałem, żeby się wstrzymać do późniejszego momentu w grze, ale nie wiem jak to dokładnie rozegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest, pojawił mi się dziwny problem. Odpalam normalnie grę, wczytuję się kampania i pod koniec wczytywania gra mi crashuje (exe przestaje działać), po czym wylogowuje mnie z social club z komunikatem, że skorzystano z mojego konta w innym miejscu? Że co?! Zmieniłem hasło i to samo, może save się spieprzył? Jest jakiś sposób na wczytanie innego, gdyż mam 2 save'y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się