KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Czas edycji się skończył więc dodam - shakowane zostały konta z informacjami nie tylko na PC, ale także na Konsole PS3,PS4, X360 oraz XBO to jest potwierdzone na forach rockstara że są problemy na konsolach także i nie dotyczą jedynie GTA 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w podany niżej przez Numenapl link. Później na górze w prawym rogu masz koło zębate, kliknij w nie i na ustawienia. W pierwszej zakładce "Profil" masz hasło, klikasz na edytuj, wpisujesz swoje aktualne hasło, a później dwa razy nowe. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 08:42, Numenpl napisał:

A po grzyba odpalasz FXAA jak masz odpalone TXAA & MSAA. FXAA to ostateczność gdy nie
możesz pozwolić sobie na samo MSAA x2/x4 a przy MSAAx8 to w ogóle się nie opyla wł. innych
metod AA opartych na post processing.

Włączyłem, gdyż prawie w ogóle nie zajmuje pamięci VRAM na karcie.

Dnia 20.04.2015 o 08:42, Numenpl napisał:

Poza tym już są ustawienia sweetfx z wł. SMAA - co nawet to jest lepsze od gówna zwane
FXAA.


U mnie SweetFX nie działa za dobrze, przynajmniej w tamtym roku nie działał w WD - owszem, obraz się zmienia na lepsze, ale były przebicia, odbicia, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 13:54, Orion napisał:

Ja kupiłem w Media Expert po premierze i mam. Kumpel z kolei kupił w Media Markt i też
dostał.


No właśnie wczoraj kupiłem swój egzemplarz (byłem w kilku sklepach, nigdzie nie było, w końcu wziąlem wystawowy w Empiku) i się zdziwiłem jak dostałem od początku sporo kasy :) Tylko się cieszyć, w GTA zawsze jest na co wydawać :D
W kazdym razie po jednym dniu grania muszę powiedzieć, że gra jest obłędna! Znacznie lepsza niż "czwórka". Wygląda też fenomenalnie. Po znakomitym Pillars of Eternity znów mam ucztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 18:21, Kraju napisał:

Wejdź w podany niżej przez Numenapl link. Później na górze w prawym rogu masz
koło zębate, kliknij w nie i na ustawienia. W pierwszej zakładce "Profil" masz hasło,
klikasz na edytuj, wpisujesz swoje aktualne hasło, a później dwa razy nowe. I tyle.

zrobione, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołożyłem do laptopa 4GB ramu i teraz na 8gb gra przestała mieć delikatne spadki FPS i w 1920x1080z ustawieniami high mam nieprzerwane 65 fps :)

Rockstar wykonał kawał dobrej roboty przy optymalizacji. Naprawdę nie sądziłem, że taka gra zadziała na moim laptopie gdzie często WoT i inne produkcje lubią grymasić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GTA Online (wersja steamowa). Mogę się zalogować i dołączyć do gry, ale za każdym razem jestem w sesji sam. Przy każdej próbie dołączenia do jakiegoś "joba" dochodzę do momentu lobby, ale potem albo gra wyrzuca z lobby wszystkich oprócz mnie, albo wyrzuca moją postać. Z żadną inną grą multiplayer do tej pory nie miałem problemów. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 22:22, Night_Wolf88 napisał:

Mam problem z GTA Online (wersja steamowa). Mogę się zalogować i dołączyć do gry, ale
za każdym razem jestem w sesji sam. Przy każdej próbie dołączenia do jakiegoś "joba"
dochodzę do momentu lobby, ale potem albo gra wyrzuca z lobby wszystkich oprócz mnie,
albo wyrzuca moją postać. Z żadną inną grą multiplayer do tej pory nie miałem problemów.
Czy ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym?

GTA online kłuci się z natem wielu dostawców możesz wystąpić o publiczne IP do swojego dostawczy lub zainstalować VPN Unlimited i ustawić sobie VPN na niemcy w tedy Online powinno działać ale mogą być większe lagi niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 23:25, Jcl napisał:

Chciałbym mieć taki jak Ty :)

C2D E8400 3.0GHZ, 4GB, GTX260 - mój i działa


Jak na twoim sprzęcie działa gta 5??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mieście się przycina. Czasem to potrafi zirytować. Nie wiem jak bardzo ma wpływ jakość odbić bo mam wysokie, potem to sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 23:34, Lucas01 napisał:

Jak na twoim sprzęcie działa gta 5??


masz tutaj parę filmików z innymi sprzętami

https://www.youtube.com/watch?v=vI9lCBNXoNw ->Q9300 i GTS 450

https://www.youtube.com/watch?v=GGZZe1qy2RY ->Phenom X4 9550, 9600GT 512MB

https://www.youtube.com/watch?v=l9cPn-jDjd0 ->facet jedzie na APU A10- 7850k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zakupić grę i moje pytanie brzmi wersja pudełkowa jedynie na Rockstar Social Club? Czy można dopisać do Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zamierzam zakupić grę i moje pytanie brzmi wersja pudełkowa jedynie na Rockstar Social

Dnia 21.04.2015 o 09:39, Isildur napisał:

Club? Czy można dopisać do Steama?



^^ Jedynie social club.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 09:46, Lordpilot napisał:

^^ Jedynie social club.


A myślałem, że dopiszę sobie grę do konta i będę miał wszystkie GTA w jednym miejscu ;)
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2015 o 09:53, Isildur napisał:


A myślałem, że dopiszę sobie grę do konta i będę miał wszystkie GTA w jednym miejscu
;)
Dzięki :)


Żeby mieć grę na Steam, musisz ją zakupić na Steam - ok. 240 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 11:01, lis_23 napisał:

Żeby mieć grę na Steam, musisz ją zakupić na Steam - ok. 240 zł ...


Niestety, to wolę już ten RSC, Może kiedyś uzupełnię bibliotekę steamową o GTA V ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RGSC raczej nigdy nie upadnie (dopóki Rockstar istnieje, wiec ever forever jak Steam czy Blizzard), więc nie ma co liczyć na przypięcie gry do Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 14:30, Kraju napisał:

RGSC raczej nigdy nie upadnie (dopóki Rockstar istnieje, wiec ever forever jak Steam
czy Blizzard), więc nie ma co liczyć na przypięcie gry do Steama.

Chyba jednak miał na myśli kupno dalekiej przyszłości GTA na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się