KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2015 o 15:28, DarkWolf_PL napisał:

Chyba jednak miał na myśli kupno dalekiej przyszłości GTA na steamie.


Dokładnie, ale z tym poczekam na jakąś promocję lub inną obniżkę cen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GTA, bowiem po ostatniej aktualizacji gra po prostu się nie włącza. Wyskakuje czarny ekran, błąd z debuguj/nie wysyłaj, a Rockstar pyta, czy włączyć awaryjnie, ponownie, czy nic nie robić.. Jak temu zaradzić, od czego zacząć? instalacja trwała od 9 rano do 16 i wolałbym nie powtarzać tego znowu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że włącza się, jest czarny ekran, po chwili pokazuje się kursor ładowania w w7, znika i ekran nabiera trochę jasności.. I koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ogólnie dziwna ta aktualizacja. Najpierw mi ją blokował antywirus, dzisiaj mnie po chwili wywalało z gry dopóki nie włączylem ponownie komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 19:20, pawbuk napisał:

Coś ogólnie dziwna ta aktualizacja. Najpierw mi ją blokował antywirus, dzisiaj mnie po
chwili wywalało z gry dopóki nie włączylem ponownie komputera...


A u mnie są masywne spadki fps, gdzie przed patchem grało się idealnie. Spieprzyli grę i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei, mimo, że wczoraj grałem po ściągnięciu patcha, teraz w ogóle nie włącza się gra, ani nawet launcher...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był u mnie kumpel, który przeszedł grę na PS3 i PS4 i po jakimś czasie gry na moim PC uznał, że nie podoba mu się, iż gra ma więcej niż 30 kl/s, przez co jest zbyt płynna ( ja sam mam obiekcie, że poruszanie się postacią pieszo w trzeciej osobie na padzie jest trochę sztywne i muszę jeszcze sprawdzić jak jest na PS4 ), oraz że nie podobają mu się PC towe efekty, np. rozmycie.
Dodam, że gram ze wszystkim na maxa, prócz teselacji, która dla mnie tylko obciąża sprzęt, oraz wyraźnych tekstur podczas lotu, z MSAAX4 i TXAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>przez co jest zbyt

Dnia 22.04.2015 o 15:22, lis_23 napisał:

płynna


Heh co to się z ludźmi dzieje że narzekają już na dużą płynność.

>oraz że nie

Dnia 22.04.2015 o 15:22, lis_23 napisał:

podobają mu się PC towe efekty, np. rozmycie.


Tak jak by tego rozmycia nie można było by wyłączyć co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 16:15, sylwasss napisał:

Heh co to się z ludźmi dzieje że narzekają już na dużą płynność.

Pamiętam jak postawiłem w domu nowy telewizor. Miał w sobie jakąś taką funkcję sprawiającą, że obraz stawał się bardziej płynny. Przez miesiąc nie mogłem się przyzwyczaić do tego co na nim widzę, oko nie mogło się przyzwyczaić. Może kolega miał to samo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co kolega lis lis_23 przedstawia to po prostu zazdrość na serio nawet na portalach gdzie przez większość czasu jest mowa tylko o konsolach piszą że jak ktoś narzeka na 60fps to musi być zazdrość albo ludzie którzy nie mogą po prostu nadążyć za grą i mają problemy z ogarnięciem pada. Najbardziej mi się podobało jak co niektórzy w swoich teoriach twierdzili że np. Tekken 5, Burnout revenge oraz RC:Crack in time najlepiej pokazywały te ich magiczne 30fps, podczas gdy działają w 60 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam osoby dla których 10-20 FPS-ów to płynna rozgrywka. Ale ci nawet na oczy nie widzieli 60 FPS-ów, a rzadko kiedy 30. Czy zazdrość? Pewnie tak, ale nie każdemu akurat pasuje 60 FPS-ów, tak jak ja nie jestem przekonany do 48 FPS-ów w kinie. Wolę tradycyjne 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska czy znajdzki które można znaleźść w necie są dostępne na GTA ONLINE? Opłynęłam już pare wraków ale nie mogę tam nic znaleźść :( A szkoda bo paczuszki z 25k$ by mi się przydały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 17:54, Kraju napisał:

Znam osoby dla których 10-20 FPS-ów to płynna rozgrywka. Ale ci nawet na oczy nie widzieli
60 FPS-ów, a rzadko kiedy 30. Czy zazdrość? Pewnie tak, ale nie każdemu akurat pasuje
60 FPS-ów, tak jak ja nie jestem przekonany do 48 FPS-ów w kinie. Wolę tradycyjne 24.


Gry to nie filmy zacznijmy of tego. Tutaj przekaz jest zupełnie inny niż w filmach więc nie będę się rozpisywać.


Druga sprawa ja tam wolę 48 fps w kinie bo obecnie tradycyjne 24 tylko psuje obraz. A zwłaszcza w filmach gdzie używa się sporej ilości efektów specjalnych generowanych za pomocą komputerów - gdzie za dużo się dzieje i mamy za dużo rozmyć bo akcja jest zbyt chaotyczna. W wyniku czego danego filmu nie idzie na dłuższą metę oglądać(a co dopiero gdy film jest w 3D) najlepszy przykład to Transformers 3. Sorry ale te tradycyjne 24 przestaje zdawać egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 17:54, Kraju napisał:

Znam osoby dla których 10-20 FPS-ów to płynna rozgrywka.


Podziwiam takich ludzi. Nie wiem czy kwestia monitora, czy moich oczu, ale na 30 fps po prostu nie daję rady grać. Ewidentnie widzę, że taka rozgrywka z płynnością ma niewiele wspólnego. Dlatego zawsze ustawiam opcje graficzne tak, żeby grać w stałych 60 fps, nie ważne jak bardzo muszę je obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko czy ma ktoś problem z kolorowymi migającymi kwadratami pojawiają się z reguły zawsze w otoczeniu wody. Sterowniki AMD zaktualizowane do najnowszych tj. wersja zoptymalizowana pod GTA 5.

20150422192243

20150422192307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić maila w Rockastar games social Club?
Cały czas wyskakuje mi komunikat "Wystąpił nieoczekiwany błąd" :s

Edit:
Ok już obie poradziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dostają ten 1000000? Również w pudełku mam tę ulotkę, po aktywacji gry na RSC miałem napsane:

200000$
500000$
500000$

Czyli mam rozumieć że w sumie dostaję 1200000? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 16:39, Isildur napisał:

Wszyscy dostają ten 1000000? Również w pudełku mam tę ulotkę, po aktywacji gry na RSC
miałem napsane:

200000$
500000$
500000$

Czyli mam rozumieć że w sumie dostaję 1200000? oO


Coooo, jaki milion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 16:40, Ecko09 napisał:

Coooo, jaki milion?


500 000 $ do GTA Online
500 000 $ do Trybu Fabularnego
200 000 $ Chyba też do GTA Online

o 1 mln $ mam napisane na ulotce a o tym 200k $ było napisane podczas aktywacji w RSC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się